... život je krátký - a proto žiju na plné obrátky !

Leden 2009

Robert Rosenberg v ONE MAN SHOW ??

30. ledna 2009 v 12:05 | Kazma |  Videa
Tak už ani já sám netuším, jestli je to fake nebo pravda ... bulvár a paparazzi jsou prostě opravdu swinstvo !


7. díl ONE MAN SHOW - Irglová rozchod ?

28. ledna 2009 v 20:18 | Kazma |  ONE MAN SHOW
Přináším další díl ONE MAN SHOW - berte si to, je to Vaše !A je to v prdeli - KONEC ONE MAN SHOW !

27. ledna 2009 v 16:04 | Kazma |  Fun
Přesně tak ... je to v prdeli ...
Dlouho jsem se toho obával a popravdě jsem si to i dlouho nechtěl připustit, i když jsem pomalu tušil, že to přijde. Showbusiness je velkej rybník plnej dravejch ryb, který si jen tak jezdí po hladině a koukaj, co kde sežerou a vězte, že zaútočí zrovna ve chvíli, kdy to nejmíň čekáte. Neuvědomoval jsem si to až do té chvíle, kdy došlo i na mě. Člověka to zastihne naprosto nepřipraveného a stáhne ho to přímo ke dnu. Ano mluvím o tom, čemu my v showbusinessu říkáme KONKURENCE ! Slabé jedince dokáže zničit, ty silnější naopak posunout kupředu ... mám takovej dojem, že tohle mě zničilo :))))
... tímto zdravím Rupixe Roxberyho ING jako inženýra, kterému říkají Johny K.O. :))


Skrze média pronikla tajná informace !

25. ledna 2009 v 13:27 | Kazma |  Videa
Nevím zda je na tom něco pravdy nebo ne ... ale hovoří se o tom v kuloárech ...


6. díl ONE MAN SHOW - DaweEmsi

21. ledna 2009 v 23:17 | Kazma |  ONE MAN SHOW
Další díl ONE MAN SHOW je na světě ! Tentorkát se stal hostem rapper a grafik DaweEmsi
... EAT THAT SHIT :
5. díl ONE MAN SHOW - Problém s plynem vyřešen !

15. ledna 2009 v 11:40 | Kazma |  ONE MAN SHOW
Přináším všem příznivcům i odpůrcům další díl oblíbeného pořadu ONE MAN SHOW ! Eat that shit
Foto měsíce !

12. ledna 2009 v 17:06 | Kazma |  FotoAlbum
Když už jsme tady začali tu školsko-kantorsko-nostalgickou náladu, přídávám po úspěšném fotu měsíce prosince, nové foto - tentokrát foto měsíce ledna, kterým zdravím pana Ing. Adámka a přeji mu hodně štěstí, zdraví a pevných nervů se studenty edukomplexu do dalších let ...

Tajný vzkaz pro nejmenovaného autora tohoto díla : Hey kámo, ještě 10 obrázků a uděláme z toho kalendář, co ? Na Vánočním zpívání by šel tutově na dračku ...

The hall of high-school fame

11. ledna 2009 v 21:18 | Kazma |  Old school
Dnes tady mám něco čistě pro starou gardu mých padlých spolužáků z let, kdy ještě střední škola byla střední školou, marihuana marihuanou a alkohol běžně užívanou učební pomůckou. Mrkněte se na tendle díl AZ Kvízu a hádejte kdo je tento pán, který se momentálně živí výrobou kabin k vysokozdvižným vozíků.
Na tohoto člověka nikdy nezapomenu. Především díky situaci, kdy mi z mé dosavadní jedničky "s hvězdičkou" o pololetí ve druhém ročníku střední školy udělal ze dne na den pětku a já musel společně s Brázdičem dělat reparát z elektorinky a ocitl jsem se tak na hraně mé akademické kariéry. Nakonec pánBůh dal, já tento reparát úspěšně vykonal a vše jako v pohádce dobře dopadlo. Já nyní studuji vysokou školu a pan profesor si krátí volné chvíle účinkováním v AZ Kvízu :) ... tímto ho upřímně zdravím a přeji mu hodně štěstí v dalších soutěžích.

P.S.: Už by jste Brázdičovi přece jen mohl vrátit ty 2 kila co mu dlužíte za tu grafárnu, kterou jste si od něj vzal a pak se před ním roky schovával :))
Thanx to Sewitch ;)

ZKOUŠKOVÉ !!

10. ledna 2009 v 16:21 | Kazma |  Novinky
Vím že to tady už bylo, ale řek jsem si - proč zase pár studentů nenasrat ;)


Užijte si tyto krásné dny a hodně štěstí u zkoušek ... Bůh nám pomáhej ...

4.díl ONE MAN SHOW - Ríša Tajný

7. ledna 2009 v 4:19 | Kazma |  ONE MAN SHOW
Heyhou, je to tady ! Přínáším další díl mé ONE MAN SHOW. Tentokrát se hostem stal komik, bavič a kouzelník Richard Nedvěd alias Ríša Tajný . Kromě Streamu jste ho mohli vidět například na HBO v pořadu Na Stojáka, kde po boku svých slavnějších kolegů vystupuje.
Novoroční update

5. ledna 2009 v 19:43 | Kazma |  FotoAlbum
Hey hou, nebojte, nebojte … už jsem tady zase - instrumentální kouzelník, verbální čím dál tím větší prase. Omlouvám se všem pravidelným návštěvníkům za menší absenci nových článků, ale Kazma si prostě řek, že když jsou ty Vánoce, dá si i on voraz a na chvíli se osvobodí od natáčení videí a psaní duševních výplodů. Doufám, že jste to tu beze mě ustáli a teď zas budeme pokračovat …
Malé ohlédnutí
Vánoce jsem prožil v celkem pohodovém rytmu. Navštívil jsem všechny své rodiny a poslušně šířil ducha Vánoc, tak jak tomu praví církev. Po Vánocích jsme se s Bobinkou a Sewitchem sbalili a vyrazili na pár dní do hor, kam nás pozval Ruda senior se svojí anglosaskou rodinkou. Tři krásné dny se nesly ve znamení snowboardingu spojeného s večerními alkoholovými seancemi bylo to pravé, co si tohle zimní období žádá. Tímto bych rád Rudovi a celé jeho skvělé rodině poděkoval za to, že nám poskytli tuto exkluzivní nabídku a na úkor vlastního pohodlí nás vzali mezi sebe. Byla to bomba a všichni jsme si to moc užili - díky moc ! A pokud jsme vám tam moc nevadili, budu poctěn, když se to podaří uskutečnit i příští rok … a to teď mluvím určitě za nás všechny.

Silvestr se pak nesl v takovém klidnějším duchu na chatičce na Rusavě s bandičkou z KaEm city. Včera jsme se skrz peklo na D1 dotřepali do Práglu a už jsme zpátky "doma" v metropoli. Teď nás čeká zkouškové, takže je třeba opět trošku zvednout zadek a začít něco dělat. Snad to všechno nějak dopadne …


Držte se lidi a komu sem ještě nestihl popřát - tak krásný Nový rok a ať se vám podaří naplit všechna vaše předsevzetí. Pokud žádné nemáte, tak jste asi spokojeni a trhněte si ;)

Fotečky z hor najdete HÝÝÝÝÝR ! A na další díl ONE MAN SHOW se můžete těšit zítra .... tě pic ... mějte se !