... život je krátký - a proto žiju na plné obrátky !

Prosinec 2008

Po roce VÁNOCE

24. prosince 2008 v 1:10 | Kazma |  Videa
Tak jo lidi, už je to zase tady co ? Jsou to právě tyhle dny, kdy si člověk uvědomí, jak moc rychle mu běží čas pod rukama. Ani se ještě nestihl vzpamatovat z těch předchozích a už jsou tu zase další. Nebudu se tu dnes dlouze rozepisovat, jsou přece Vánoce - svátky klidu, míru a pohody a proto to určitě nikdo ani nemá čas číst. Dnes vám chci jen popřát. Popřát vám všem, kteří si tohle přečtete, aby jste prožili krásné Vánoce podle vašich představ.

Buďte na sebe hodní, važte si svých rodičů, partnerů, blízkých a kamarádů, neřešte hlouposti které za to nestojí, buďte optimisti a smějte se na svět, nikomu nic nezáviďte, snažte se pomáhat těm kteří to potřebují a hlavně buďte v pohodě, protože o to jde především !

Přeju všem krásné Vánoce a ať si každý najde pod stromečkem co potřebuje ...Tady jsem na závěr vytvořil takový drobný sestřih pár zaručených frázích, které se budou do života vždycky hodit ;)
Tip na Vánoční dárek

19. prosince 2008 v 14:26 | Kazma |  Videa
Zdravím Vás přátelé,
dnes jsem se rozhodl, že se Vám musím trošku pochlubit. Nedávno proběhla na mé oblíbené internetové televizi Stream TV malá Vánoční video-soutěž, ve které bylo cílem natočit svoji mámu. Samozřejmě jsem se také zůčastnil a poslal do soutěže tento kousek se svojí mámou :

0% script, 0% dramatic art, 0% direction, 100% authenticity, 150% reality ... chtěli jste moji mámu, tohle je ONA ! A nic lepšího z ní zkrátka v životě nedostanu ... omlouvám se všem, které jsem právě připravil o 2 minuty jejich života.

Sice jsem - jak říká Kajá Gott - nepočítal s žádným umístěním a video jsem uploadnul čistě z hecu, přesto jsem se dostal na "stupně vítězů" a vyhrál exkluzivní, lehce bizardní, růžový depilátor PHILIPS.
Je to naprosto úžasná věcička ! Má to 2 rychlosti, 21 kotoučků, 20 míst na zachycování chloupků, kryt pro jemnou epilaci choulostivých míst, peelingovou žínku a dokonce i omezuje zarůstání chloupků ! Už teď se těším až mi tahle nová hračička přijde domů a nemůžu se dočkat, až si s ní pod Vánočním stromečkem oholím zadek ;)
A proto vážené dámy, slečny a matky - pokud stále nevíte, co koupit vašemu kamarádovi, příteli, milenci, synátorovi, či partnerovi pod stromeček - epilátor PHILIPS HP 6408/03 bude jistě ta správná volba, jež potěší nejedno srdce, každého správného gentlemana ...

Přeji Všem krásné Vánoce


3.díl ONE MAN SHOW - Vánoční tipy

15. prosince 2008 v 18:45 | Kazma |  ONE MAN SHOW
Sliby se maj plnit o Vánocích - je tu novej týden, tak tu pro Vás mám novou ONE MAN SHOW. Berte si to, je to Vaše !
2.díl ONE MAN SHOW - NoiseBrothers

10. prosince 2008 v 12:52 | Kazma |  ONE MAN SHOW
Máme tu novou ONE MAN SHOW ! Tentokrát přijal pozvání Janek Rubeš - znamý jako leader NoiseBrothers.
Jinak už jsme se opět trošku posunuli kupředu a dostali jsme se už na hlavní plachtu Stream.cz a mezi pravidelné pořady. (když mě tam hned nespatříte - stačí dát párkrát F5 a určitě vám tam vyskočím)

Takže se pohodlně usaďte a užijte si další ONE MAN SHOW :Foto měsíce !

7. prosince 2008 v 13:21 | Kazma |  FotoAlbum
Tímto upřímně zdravím pana inženýra a všechny studenty a zaměstnance komplexu v Kunovicích... bojujte děcka ! ;)