... život je krátký - a proto žiju na plné obrátky !

Listopad 2008

1.díl ONE MAN SHOW - The PILOT

30. listopadu 2008 v 13:17 | Kazma |  ONE MAN SHOW
Chtěli jste to, máte to mít ! První, pilotní díl ONE MAN SHOW, která se bude pravidelně vysílat na Stream TV !
A o co v ní půjde ? No přece umístit co nejvíc faktů, do co nejmíň taktů a přitom nakopat co nejvíc zadků ;)


Sabotage

24. listopadu 2008 v 13:12 | Kazma |  Fun
No a pak aby se člověk bál, dát něco na Stream ... ZASRANÍ SABOTÉŘI :)

TIP na zajímavou akci !

23. listopadu 2008 v 18:15 | Kazma |  Akce
Ahoj lidi,
po dlouhé době tady mám TIP na jednu zajímavou akcičku. Slyšeli jste už někdy o věci zvané "FREEZING" ? Pokud ne, čtěte dál ... pokud ano, čtěte taky dál ... ať tak či tak, prostě čtěte dál !

Freezing je taková akce, či chcete-li hra, kdy se skupinka lidí rozhodne společně udělat na nějakém veřejném místě něco, co ostatní "nezasvědcení" obyčejní kolemjdoucí asi jen těžko poberou. V minulosti se po celém světě odehrálo již několik těchto akcí a pár z nich dokonce už i u nás. Většinou se jednalo o klasické "zamrznutí" účastníků, které můžete vidět například zde :


No a o co jde tentokrát ?
V pondělí 8. prosince se v brněnské Vaňkovce od 18:00 uskuteční flash-mob (happening) zaštítěný heslem "STŘÍLEJME SI ZE SEBE, NE NA SEBE!". A půjde přesně o to, o co v tomto videu :


Tato akce má, krom estetické a zábavné funkce, za úkol poukázat na lhostejnost vůči denodenním násilným aktům, která v dnešní společnosti panuje. Nechceme si hrát na aktivisty, jde především o zábavu, ale spojenou s drobným šťouchnutím do všeobecného problému.

Jelikož v pátek kvůli práci opouštím na weekend Prahu, zůstanu až do pondělí a zúčastním se této akce také. Beru kamerku, takže to zkusím potočit a uvidíme, co z toho vznikne. Kdyby se chtěl někdo přidat, dejte vědět, bude to prča !

Pozn.redakce: Jinak jste si asi všimli nového banneru. Ano ! Je to tak ! V těchto dnech se usilovně pracuje na novém webu Kazma.cz, který se tak konečně nadobro odprostí od sytému Blog.cz a konečně si pojede ve svým vlaku. Takže se všichni těšte, je to otázka několika dnů ... stejný howno, jinej záchod ...

Bobinka jde na výlet ;)

22. listopadu 2008 v 18:17 | Kazma |  Videa
Heyhou,
dneska přidávám jen takový malý - nekomerční kousek z rodinného alba.
Dneska ráno nám v Praze hezky nasněžilo, odpoledne vykouklo sluníčko a udělalo se krásně. Vyrazili jsme si proto s opičkou na takový malý výlet po typických pražských památkách ... jerk it out ;)


Taky jste čekali, že se tam vyřáchá ? ...hmm ... já taky :( ... Hezkej weekend všem !

200 000 break-out !

16. listopadu 2008 v 15:10 | Kazma |  Novinky
Vážení přátelé,
s radostí vám oznamuji, že se vám podařilo překročit další bájnou metu návštěvnosti tohoto blogu. Tento týden jsme na těchto stránkách přivítali 200 000-ího návštěvníka. Dovolte mi proto malé ohlédnutí a trošku té statistiky ...

Malé ohlédnutí ...
Psal se leden roku 2006. Pamatuju si to, jako by to bylo včera. Byl jsem nemocný, ležel v posteli a v podstatě z nudy jsem se rozhodl, že si založím blog. Najel jsem na blog.cz, všemožně vše proklikal, ponastavoval a za pár chvil už byl na světě historicky první zápich tohoto blogu. V těchto dobách četla můj blog jen hrstka kamarádů, kterým jsem poslal odkaz. Tehdá jsem jásal nadšením, když se na mém počítadle objevilo 8 lidí za den a já už se hrdě plácal po ramenou, jakej jsem kolík. V té době by mě vůbec nenapadlo, že o 3 roky později budu psát článek s názvem "200 000 break-out !. Nejen že bych nečekal, že z osmi se dá časem, vytrvalostí a pílí udělat dvěstětisíc, ale ani by mě ve snu nenapadlo, že mi tahle "zábavka" vydrží tři roky. Ano, mnohdy to nebylo jednoduché a x-krát jsem se za tu dlouhou dobu musel nutit k tomu, abych pro vás něco vyplodil, stejně jako jsem x-krát přemýšlel nad tím, že se na to vybodnu. Vždycky jsem však dokázal tyto chmurné chvilky přemoci a nechal v sobě zavládnout optimismus. Je těžké dělat pravidelně něco, za co nedostáváte žádnou odměnu. S čím větší pravidelností takovou věc člověk dělá a čím dýl ji dělá, tím se to pro něj stává víc a víc prací, než zábavou. Do tohoto blogu jsem investoval X stovek hodin svého drahocenného času a nikdy jsem za to nedostal zaplaceno. Jedinou odměnou pro mě, je stále zvyšující se počet čtenářů, diváků, či chcete-li návštěvníků. I dnes jsem rád za každého takového návštěvníka, i když už nehledím na jednotky, ale počítám je po stovkách denně. Když pak takový návštěvník zanechá i komentář, je to pro mě pocta dvakrát taková. Ať už jde o komentář pozitivní, či negativní, vždy je to reakce a pokud člověk vymyslí něco, za co stojí jinému člověku reagovat, je to pro autora vždy velká pochvala a pocit satisfakce. Jak už tady kdysi zaznělo "Psát bez čtenářů je jako hrát divadlo bez publika. Dá se to, ale nikoho to nebaví. Hrát divadlo je show a slyšet divácký potlesk je následná odměna." Proto velké díky patří hlavně vám všem, kteří sem pravidelně chodíte a přispíváte do diskuzí pod články. Bez vás bych to už dávno zabalil ... Díky VÁM VŠEM !

Statistika nuda je, má však cenné údaje ...
Dodnes bylo na tomto blogu publikováno 252 autorských článků včetně toho, který právě čtete. Do této chvíle navštívilo tyto stránky přes 200 926 lidí. Denně navštíví tento blog v průměru přes 300 lidí. Z těchto 300 lidí se na něj každý návštěvník podívá minimálně 2x za tento den. Za týden tento blog navštíví přes 2100 lidí a v každou chvíli, kdy se díváte na blog, si s vámi v tu samou chvíli čte blog dalších cca 20 lidí. Kolik tu bylo za tu dobu publikováno videí, fotek, sprosťáren a prasáren se už spočítat opravdu nedá. Stejně pracné by bylo spočítat všechny vaše komentáře - čistě hypoteticky, bylo by to řádově v tisících. Je to málo, nebo moc ? Nevím ... obrázek ať si udělá každý sám. Já myslím, že na nekomerční projekt o jednom obyčejném klukovi a jeho životních klukovinách, je to docela slušný score ;)

Tak tolik malé ohlednutí za dosavadní kariérou vašeho oblíbeného bulvárního plátku. Co říci závěrem ? Nevím ... snad jen, aby jsme se zde všichni znovu ve zdraví setkali u dalšího článku jež ponese název : "1 000 000 break-out !"
Díky všem za přízeň a nezapomeňte, že "Kdo čte Kazmův blog - nebude cool, ale plot" !

Mějte se hezky a ještě jednou velké díky ...

Všechno nejlepší VERUNKO !

12. listopadu 2008 v 14:20 | Kazma |  Videa
Ahoj holčičko,
tak jsi se konečně dočkala a máš narozeninky ... tak víš co ? Teď je to tu jen tvoje a dovol abych ti popřál :

Za 1.: Víš, že nemám rád komerční dárky ...
Za 2.: Víš, že tě moc miluju
Za 3.: Slova jsou příliš plichá k tomu, abych ti řekl všechno co chci a proto to udělám takhle
Za 4.: Víš, že tě miluju
Za 5.: Tady máš dáreček, který si v žádném krámě nekoupíš a nikdo jiný na světě stejný nemáZa 6.: Neboj ... doma bude ještě taky nějaká drobnost ;)
Za 7.: Miluju tě
Za 8.: Večer se hezky obleč, mám pro tebe překvapení ;)
Za 9.: VŠECHNO NEJLEPŠÍ !!


Pozn.redakce : Díky Vám všem, kteří jste se na tomto podíleli ... moc si toho vážím a patří Vám velké díky ! Je to hlavně dárek od Vás ! Pro případné další gratulace, prosím nebojte se využít místečko tady dóle v komentářích, je to Vaše ! Díky všem ...

KFC - Kentucky Fuck Chicken

11. listopadu 2008 v 16:37 | Kazma |  Videa
Tak včera jsme si jen tak bezvýznamně vyrazili na pivko, při příležitosti návštěvy Rudy z Anglie a nakonec se z toho vyklubal docela povedený večůrok a vraceli jsme se domů až kolem druhé ráno. Jelikož s sebou vzal Ruda junior i svého pan tátu Rudu seniora, byla to docela prča a musím říct, že Ruda senior není ani o chlup menší kanec, než Ruda junior ... po kom to asi chlapci mají :)

Díky za návštěvu a uvidíme se na horách ...


A tady jeden malej zápich ze včerejšího večera ... jóóóó ... když má člověk hlad, taxe neubrání


Námět na dokument

10. listopadu 2008 v 16:59 | Kazma |  K zamyšlení
Hey hou ... zdravím lidi,
Dnes mám na vás takovou malou prosbu. Do konce tohoto týdne musím odevzdat téma svojí magisterské práce. Jelikož se mi nechce psát tuny zbytečnejch textů a analýz, které nikoho nebaví a nakonec stejně skončí na dně odpadkového koše, rozhodl jsem se udělat něco praktického a sice, že natočím dokument. Vždycky mě dokumenty nejvíc fascinovaly a vždycky jsem si říkal, že bych chtěl někdy něco takového taky natočit. Dnes tady je příležitost, jenže chybí inspirace.
A proto žádám vás milí přátelé a věrní čtenáři mých výplodů - zkuste nahodit mozek a popřemýšlet nad nějakým dobrým námětem na dokument. Na práci mám téměř dva roky, ve fantazii se meze nekladou a nebráním se ničemu - snad jen aby to nebylo otřepaný, milionkrát zpracovaný téma. Jde mi o originalitu a o něco zajímavého, co tu ještě nebylo. Buď o nějakém tématu, nebo o nějakém zajimavém člověku. Něco co by opravdu stálo za to !
Dumám už nad tím týdny a vyptávám se koho můžu, přesto jsem ještě nenarazil na nic u čeho bych si řekl - TOHLE JE ONO ! ... pravda je, že už jsem dlouho nekouřil marihuanu, takže snad vám to půjde líp ;)

Budu vděčný za každou radu, námět, nápad či připomínku ... vítězný nápad má zajištěnou svoji pevnou pozici v titulcích na konci filmu a samozřejmě dva volňásky na premiéru v Kannes.

Páteční ACTION IN UH

6. listopadu 2008 v 20:30 | Kazma |  Akce
Vzhledem k tomu, že v Praze to teď nějak smrdí, jsme se s Bobinkou rozhodli, že si zajedeme na weekendík na tu rodnů Moravu. A proto se všem na vědomí dává : Zítra tj. v pátek jsme vyvzpouzeli takové malé posezení a kalbičku se starými dobrými přáteli v klasickém -old skůl- UH stajlu. Takže kdo máte chuť a cítíte, že patříte do této skupiny lidí, dejte o sobě vedět, ozvěte se a pojďte do toho v pátek s náma ! Už je nás docela slušná skupinka, takže to vypadá na nadějný večůrok ... UVIDÍME SE V PÁTEK VEČER V HRAĎÁKU ! ... jak říká klasik " jako tenkrát ..." ;)

Nová AKTUALIZACE : sraz je v 19:00 u Hejtmana Šarovce (na křižovatce před Mírem)

Nový strakatý pudink

2. listopadu 2008 v 14:18 | Kazma |  Videa
Vážení přátelé,
dnes tady mám něco ryze pro pány. Každej den to na mě nevyhnutelně křičí z bedny a já si prostě nemohl pomoct. Pokaždé když tuto reklamu vídím, či respektive slyším někde v zádi, představuju si všechno možné, jen né strakatý pudink.
Řekněte mi prosím, jsem jen já vyšinutej fantaz-magor a měl bych se zamyslet nad svými postpubertálními duševními pochody, případně se nechat odborně vyšetřit ? Nebo to tam prostě vidíte taky ? Pokud ne, nezoufejte ... po zkouknutí následujícího kousku už pro vás každé další shlédnutí této reklamy nebude nikdy takové jako předtím. Já vím, je to strašná blbost, ale když máš talent, taxe neubráníš ;)

Věnováno jedné z nejlepších českých, světově uznávaných hereček, jež je původem z mého rodného města Kroměříže - Paule Wild !
(jen malé upozornění pro čtenáře co ještě nevlastní občanský průkaz : Skočte prosím do obýváku a poproste tatínka, nebo maminku, jestli by vám to nepustili ...)

Přeji všem úspěšný start do nového týdne ...


Pozn.redakce : Taky jsem zjistil, že při mé práci není nic zábavnějšího, než stříhat porno. Odvolávám co jsem odvolal, slibuji co jsem slíbil - mým novým vysněným zaměstnáním budiž od této chvíle postprodukce u pornofilmu :)