... život je krátký - a proto žiju na plné obrátky !

Říjen 2008

Kazmovy AUKCE !!

29. října 2008 v 15:43 | Kazma |  Novinky
Dobrý den,
dnes mi dovolte malou komerční přestávku. Rozhodl jsem se zbavit pár přebytečných věcí z
domácnosti, které již nepotřebuji a proto je dávám do aukce a nabízím je prostřednictvím tohoto blogu i Vám !
Pokud tedy máte zájem o herní konzoli Xbox 360 včetně origošky GTAIV u které Kazma strávil krásné prázdniny, či se vám bude hodit historicky první Kazmova kamera, kterou natočil většinu audio-vizuálního materiálu na tomto webu, nebo třeba potřebujete fungl nové samochodky-samobotky, které si koupila Kazmova žena a zjistila, že jí nesedí velikost, případně si potřebujete doplnit vzdělání v burzovním businessu koupí nějakého čtiva, koukněte na mé aukce na sereru Aukro.cz a kupte si něco z exkluzivní nabídky pod obchodní značkou jménem Kazma ! Vánoce jsou za dveřma a nic lepšího už teď stejně neseženete, tak neváhejte a DO TOHO !

.... no dobrá je říjen a možná ještě něco splašíte ... prostě nemám love, ne !? Taxi to všeci kupte a neserte mě :)

Přeji všem uspěšný den


Kazma na Facebooku !

26. října 2008 v 16:06 | Kazma |  Novinky
Hola hey !

Jistě jste si na mém blogu všimli nového interaktivního proužku (vlevo pod sekcí autorův profil). Většině z vás patrně nebude třeba vysvětlovat o co se jedná. Já to však do nedávna nevěděl a proto snad jen ve zkratce pro stejně nezasvěcené jako jsem byl já.
Jedná se o hyper-super-extra-ultra moderní komunikační server, který si říká Facebook. Sdružuje miliony lidí z celého světa (možná i vesmíru) a umožňuje jim neskutečně širokou škálu možností, co se komunikace s přáteli týče.
Ze začátku jsem byl k tomuto serveru skeptický. Jednak jsem si nikdy nepotrpěl na davovém šílenství typu líbímseti, myspace atp., ale především proto, že už trávím denně dost dlouhou dobu u počítače, ať už díky tomuto blogu, práci, nebo šmikání videí a každá další věc navíc by mi tuto už tak nebezpečnou dobu jen prodloužila. I přes to všechno jsem se nakonec nechal zlanařit svými spolužačkami k založení profilu na Facebooku (čistě kvůli třídní komunikaci, aby mi ve škole náhodou něco neuteklo). Náhle jsem však zjistil, že je tam spousta známých a kamarádů a že každým dnem tam nacházím nové a nové lidi o kterých jsem netušil, že právě toto používají.
A proto - pokud už Facebook máte a nemáte mě ještě v přátelích - šup tam se mnou ! A kdo profil na facebooku nevlastníte, jste úplní OUTsideři a trotlové, kteří evidentně nemají ani páru o tom, co je teď IN a trendy a proto se s váma ani nehodlám bavit. Od teď už komunikuju jen s lidma co mají svůj facebook, s nikým jiným se nekamarádím ...

Hezký zbytek prodlouženého weekendu (platí jen pro čtenáře s aktivním účtem na serveru Facebook.com), zbytek si víte co ... ;)

Profil Kamil Bartošek na Facebooku
(Proužek se několikrát denně mění na základě mého aktuálního statusu. Máte tak zde nyní jedinečnou možnost sledovat co aktuálně dělám, na jaké akce se chystám, číst mé poznámky atd ... )

Ohlédnutí za weekendem

21. října 2008 v 11:03 | Kazma |  Novinky
Hola hou,
taxe až teď hlásím po bouřilvém weekendu. V pátek za náma dofičel Kódl se svojí ženou a šli jsme to společně se Sewitchem a holkama od nás roztočit na Václavák do naší oblíbené Beer-Factory. Byl to povedený večůrok prokalený ve velkým štýlu - pilo se, pařilo, trsalo a když už nám byl malý parket, začali jsme v čele se Sewitchem tančit po stolech, ze kterých nás musel sundávat až majitel podniku. V tu chvíli jsme usoudili, že už bylo ostudy dost a vydali jsme se v rámci malé procházky po DownTownu hledat nebližší taxík. Po haluzi jsme zorvna narazili na výherní TAXÍK pana Hámy a celou cestu jsme nadšeně odpovídali na zapeklité otázky, aby jsme po opuštění taxíku zjistili, že to vlastně nebyl on ... no nic ... anyway ... Sobota se nesla v duchu léčení neskutečného, zhoubného druhu kocoviny a návštěvy světové výstavy artefaktů Titanicu v Lucerně, společně s mojí přítulkyní. Výstava celkem zajímavá, ale řekl bych že hodně přefouknutá. Příliš se toho o ní napovídalo a člověk pak mohl být trošku zklamán, páč to čekal vostřejší. Ale tak dobré, bylo v poho to vidět.

Jinak dnes tady pro Vás něco mám ! Sice jsem to típnul z Přemkova blogu, ale za to jakou jsem mu tu právě udělal reklamu mi to jistě odpustí. Je to vážně docela pecka a opravdu mě to rozsekalo. Potřebujete k tomu jen sluchátka a asi 7 minut času jen pro sebe. Jedná se o nějakou spešl technologii přenosu virtuálního zvuku, která vám dá opravdu pocit, že jste live na scéně.

Jak na to ?

3 důležité věci :

1) nasadit sluchátka (bez nich to opravdu nefunguje)
2) zavřít oči

Pozn.redakce : Pokud vám to dlouho nepůjde a už budete ztrácet trpělivost, zkuste prohodit body 3. a 2. půjde to pak určitě líp ;) ENJOY !


P.S.: Jinak včera jsem byl kúpit lupeň na žluťáka a v pátek fičím až do úterka na tu rodnů Moravu, toš estli bude někdo chtít zajít na piwsona, let me know ! ;)

Přeji všem úspěšný start do nového týdne ...

Nový pořad - ONE MAN SHOW

18. října 2008 v 18:31 | Kazma |  Videa
Ahoj lidi,

začínám pro internetovou televizi Stream točit takový malý oddechový pořad a jelikož vy, návštěvníci mého blogu jste pro mě prioritní, máte unikátní možnost vidět upoutávku na tento pořad ještě dříve, než spatří světlo světa na Stream.cz ... ENJOY ;)


Venované všetkym, kerý su s nami ...

9. října 2008 v 18:37 | Kazma |  K zamyšlení
Ahoj přátelé,
tak se poslední dobou čím dál víc setkávám s názorem lidí, kteří říkají že "Kazma je komerční", nebo "Kazmův blog je komerční" atp. Normálně podobné výblevy internetových pubescentů skrývající se za svůj nick na internetu neřeším. Jelikož jsem však tyto názory zaregistroval i v řadách mých stálých diváků, čtenářů a v neposlední řadě okruhu kamarádů, rozhodl jsem se nad těmito názory zamyslet ...
Za 1. už slovo "komerční" je podle mě pitomost. Slovo "komerce" znamená - obchod. Já ani můj blog zatím nemáme s obchodem nic společného. Nic nekupuju, nic nenabízím a dělám vše zadarmo, pro vás a bez nároku na honorář.
Za 2. když uvedu pravděpodobný myšlený význam slova "komerční" na pravou míru, myslím že jím autoři mysleli slovo "jiný". Ano, tento blog rozhodně jiný je. Změnil se, stejně jako se mění všechno na světě. Přečtěte si články z ledna roku 2006, když jsem tento blog začal psát - ano změnil se ... přečtěte si články z ledna roku 2007 - ano, změnil se ... přečtěte si články z roku 2008 - ano změnil se. A hádajte jaký bude v roce 2009 ? Správně - změní se ! Můj blog se vyvýjí spolu se mnou a je to přirozená součást jeho i mého vývoje. Když si dnes přečtu články ze začátků tohoto blogu, musím se nad nimi sám pousmát jak jsem byl naivní a hloupý. Až si tyto řádky budu číst za 2 roky, bezpochyby se jim pousměju úplně stejně. A propooooo ... tento blog bude vždycky jiný - nový, komerční, demenční, provokační a licenční. Každý den bude nový a každý den se bude vyvíjet svým přirozeným směrem. Kdo nedokáže jeho tempo příjmout, zřejmě se bude muset porozhlédnout po jiném bulvárním plátku. Pro mě je to jen signál toho, že to funguje a že já i můj blog jedeme dál. Kdyby byl pořád stejný, znamenalo by to, že stojíme na místě a to je vždycky špatně !... STÁLE KUPŘEDU ! ZPÁTKY ANI KROK !
Ale vězte, že i přes to jak jsem teď slavnej, úspěšnej, bohatej a nezávislej jsem pořád stejnej zmrd jako jsem vždycky byl a v duchu jsem se nezměnil. Kdo tomu nevěří, na pivko ať se mnou zajde a tuto skutečnost si prověří, než začne hloupě plácat, že tomu nevěří ;)

Na závěr jedna super-komerční reklama na obchodní značku jménem "Kazma" ! Buď si to pusťte a trhejte si vlasy, nebo společně se mnou zavzpomínejte na to málo z toho, co všechno pro vás ten komerční, namyšlený zmrd Kazma natočil a o kolik pěněz vás tím připravil ... ENJOY a nenechte se zvyklat něčím, co zdaleka není tak, jak to může vypadat a hlavně a to především - buďte v pohodě, nikomu nic nezáviďte a dělejte to, co vás baví ... v tom jediném totiž tkví tajemství opravdového úspěchu.
Mějte krásný den ;)


Dopravní tipy na víkend

3. října 2008 v 23:51 | Kazma |  Novinky
Vítej weekende, ahoj dobří lidé ...
Tak dnes si dáme takové oddechovější téma a řeknu vám opět něco ze života, ať teda neříkáte že Orion je komerční :) Dnes jsem se poprvé od mého přesunu do Práglu rozhodl, že se pojedu podívat na weekendík domů. Jednak zkontrolovat rodiče jestli nezlobí, jednak zakalit a v neposlední řadě mě s tímto výletem svazovali i pracovní povinnosti a administrativní úkony spojené s mým trvalým bydlištěm. V podsatě jsem měl čtyři možnosti jaxe dopravit domů na tu rodnů Moravu :

1) Letadlo : Praha Ruzyně - Letiště Brno (zamítl jsem hned na začátku - lidé by mě odsoudili, že jsem komerční a že moc machruju)
2) Stopem (jsem krásný mladý kluk a měl jsem krátké mini ryfle - no uznejte sami - musel bych bejt padlej na hlavu)
3) Vlastní automobil (jednoznačně nejlepší varianta, ale také nejdražší. Rozhodl jsem se tedy ušetřit pár listů z deštných pralesů pro někoho jiného a títmo prostředkem nejet)
4) Vlak (už od dob mých studijí na střední škole a dojíždění na internát jsem vlaky nenáviděl. Špinavé smradlavé vlaky, stejně jako jejich nádraží plné vobejdů, bezďáků a jiné verbeše mě opravdu nikdy nelákaly)
5) Autobus (čistější áč pomalejší verze vlaku za rozumný peníz - vyhrál autobus)

Ráno v 9:00 vstanu, obleču a nachystám bobinu, vemu ji za ruku, dám na záda batůžek a utíkáme na autobus. 10:30 jedeme busem na metro - fičíme jedním, přesedneme na druhý a vystoupíme na busáku. Kupujeme lupen, čekáme 40 min. a v 11:30 konečně nasedáme do busu. Na D1 klasika - samej bordel, uzavírky a opravy - 2 hodiny stojíme v koloně a kolemjdoucí babičky s čaganem v ruce, pohybující se ohromnou rychlostí, se nám smějí do okýnek ... (no dobrá, já vím že na D1 žádnej chodník není, ale víte co tím myslím, ne ... ) cca 4 a půl hodiny strávených v buse na D1. Asi v 16:30 slavnostně přijíždíme do Brna. V Brně pár sprintíků městem a podchodem na Zvonařku a přibíháme na zastávku. Už z dálky byl ze zastávky číslo 13 vidět dav připomínající výprodej posledních lístků na Rolling Stones, sahajíc až k číslu 11. Přidali jsme se tedy k tomuto davu, který se do jednoho autobusu samozřejmě nevešel, takže jsme byli nuceni jet až druhým. Je 17:10 a my vyjíždíme z Brna. Autobus staví v každém prdelákově a po cestě jsme navšívili místa, kde jsem v životě nebyl a o kterých jsem ani nevěděl, že existují. Suma sumárum Brno - Zlín 3 hodiny čistého času. Ve Zlíně vystoupím, jdu se mrknout kdy mi jede bus domů a kdy by jste řekli ? Za hodinu ! Říkám si : "No jasně ... to víš že jo". Beru do ruky tydlifon a za 10 minut přijíždím domů taxíkem v rekordním čase 21:30 !

Co z toho plyne za ponaučení ?
Naše doprava je v absolutně katastrofálně žalostném stavu a obdivuji každého kdo má na tohle čas a nervy. A propoooo - nebuďte kurwa líní a běžte si alespoň 2 dny předem zarezervovat jizdenku do krásných, voňavých, žlutých, klimatizovaných autobusků Student Agency, kde mají měkoučký, růžový toaletní papír a ušetříte si spustu času a nervů, které můžete investovat třeba do rozvoje svých masturbačních technik. Mějte krásný weekend a slunce v duši, haleluja !