... život je krátký - a proto žiju na plné obrátky !

Září 2008

Stream Song Videoclip

29. září 2008 v 13:29 | Kazma |  Videa
Tááák a Stream párty je za náma děti. Akcička to byla velmi vydařená a jsem rád, že jsem se jí také zůčastnil a měl tak možnost poznat spoustu tvůrců ze Streamu a nahlédnout na tento server i z jiné stránky. Jediným zklamáním byla zřejmě menší účast té tuctovější - návštěvnické části Streamu, ale to se asi nedá nic dělat - póvl hold zůstane póvlem. Všichni se myslím skvěle bavili jak na párty, tak na úžasné after, kde už se všichni ukázali jako opravdoví pankáči a nemělo to chybu. Stream párty jednoduše skvělá od podlahy - po strop a pankáči dávaji 5 z 5-ti hvězdiček.
Při příležitosti konání této akce vznikl i první oficiální Stream song videoclip, kde velký ničitel a odpůrce všeho dobrodiní - Kazma, měl tu čest vystoupit po boku hvězd jakými bezpochyby jsou "Agta Hanychová, Pavel Novotný, Kateřina Kristelová, Ondřej Hejma, Ostravák Ruda, Karolína Vbrasová, NoiseBrothers a další a další ... " zbystřete v čase 00:44 a především pak v 02:07 a hledejte bílého králíčka ;)

ThAnX tO : Díky všem, kdo se na této akci podíleli a taky všem co přišli podpořit dobrou věc ...
SpEcIaL tHaNx tO : Speciální dík pak patří Jankovi z NoiseBrothers, za to že dal tohle všechno dokupy a velký ReSpEcT DaweEmsimu za ten luxusní hopovej závěr Stream songu - fuckt ReSpEcT a dík kucííí ;)

Stream Párty II

26. září 2008 v 12:28 | Kazma |  Akce
Heyyá, mám tu kulturní tip na weekend. Jak už jste mohli vidět v minulém videu - v sobotu 27.9. od 15:00 na smíchovské pláži proběhne velká, v pořadí již druhá párty internetové televize Stream.cz. Jelikož se již nějakou dobu významě podílím na uživatelském obsahu tohoto serveru, byl jsem samozřejmě pozván k účasti na tomhle mejdanu jako "víajpí" i já. Když nebudete vědět kde v sobotu zakalit, rozhodně přijďte právě tam ! Bude tam spousta mediálně známých i neznámých tváří ze světa showbusinessu a celý večer vyvrcholí zapsáním rekordu v házení vajec na Pavla Novotného a rituálním pokusem o znásilnění Agáty Hanychové. To už za to stojí, ne ? ;)


Ohlédnutí za weekendem

22. září 2008 v 11:56 | Kazma
Pindělí je tady ...
Jakej jste měli víkend ? My jsme v pátek se Sewitchem, mojí ženou a bandičkou pražskejch kumpánu vyrazili vířit do víru velkoměsta. První jsme lupli pár pivek na kuráž v Beer Factory na Václaváku - skvělá hospa, kde si tankovou dvanáctku točíte sami, jelikož má každej u stolečku svůj vlastní výčep a na osmi velkejch obrazovkách pak celá hospa sleduje, kolik má kdo nachlastáno a soutěží o největší howado večera - zajímavé. Poté jsme se vydali do Čekárny, což je taková chillout hospůdka v centru, kde se prakticky každej zabývá olizováním papírků, plněním jich něčím podivným z čehož v závěru vyleze raketa, kterou s kamarády vesele odpalují. Po pár pivsonech a panáčcích kubánského rumu jsme se odebrali do jednoho z vyhlášených klubíků v centru. Opět pár piv a panáčků a už jsme si to sypali na metro do dalšího klubíku, jímž se stal na závěr Cross Club. Asi ve tři ráno jsme opouštěli v taxíku tento klubík. Odpoledne se probudím - hlava jako střep - kouknu na televizi a vidím, že pár hodin po tom co jsme se z tama odpotáceli, se tam seběhla bitka (údajně kvůli nějaké buchtě a malému pifku) při níž jeden z aktérů svého soupeře zabil. Docela zajímavý pocit. Ale co se dá dělat. Je to asi riziko povolání, kterému se člověk v tomto prostředí jen těžko vyhne a kdo se bojí nesmí do lesa. Zmrdů a hloupejch lidí je na světě bohužel čím dál víc a asi si budeme muset pomalu zvykat, že se sem tam něco takovýho stane. Jak říká klasik "Pouze dvě věci jsou nekonečné, vesmír a lidská hloupost, a tou první si nejsem jist ..." Neděle se nesla v duchu hledání nových vychytávek do domácnosti v IKEI a závodění se Sewitchem v motokárách na místním autodromu. Docela slušně to šlape ...
Přeji všem uspěšný start do nového týdne ;)

Kazma na Seznam.cz

18. září 2008 v 13:29 | Kazma |  Videa

Hola hou ... pokud v dnešních dnech do svých prohlížečů napíšete www.Seznam.cz, scrollnete si stránku o 3 cm níže a budete mít štěstí, máte opět jedinečnou možnost vidět nejnovější video z mé dílny na největším serveru v České Republice. Pokud štěstí mít nebudete, musíte si pár minut počkat, protože video se bude objevovat na Seznamu v pravidelných intervalech.

Hola holá, škola volá

16. září 2008 v 17:02 | Kazma |  Novinky
Wooohoou ...
Tak včera jsem se zúčastnil příjmacího řízení na mnou níže popisovanou vysokou školu. Příjmačky se skládaly z písemné části z angličtiny a ústního pohovoru z oboru. Angličtina v celku složitá a dost jsem ji pohnojil, nicméně u ústních jsem naopak docela zaválel. Největší páka byla, když jsem přišel před zkušební komisi a jeden z kantorů se mě zeptal : "Pane Bartošek ... a Vy opravdu v případě neúspěchu u těchto příjmacích zkoušek půjdete prodávat loutky na Karlův most, jak píšete na svém blogu ?" ... tak to jsem zůstal čučet s otevřenou pusou a nechápal, co se děje. Nakonec se z toho vyklubalo, že tento profesor pár dnů před příjmačkama četl můj blog. Svět je asi vážně malej ;)
Ač tak či tak, nakonec vyrazili 12 studentů a 57 jich přijali, mezi kterými jsem byl i já.
Takže gratuluji ti pane bakaláři Kamile Bartošku k dalšímu úspěchu na poli akademické půdy českého školství. PánBůh tě opatruj, ať tě z tama nevyrazí ...
Poz.redakce : Děkuji váženým pánům profesorům ze zkušební komise za kladné hodnocení mého verbálního projevu a také bych chtěl vzkázat výše zmiňovanému z profesorů (omlouvám se, neznám jeho jméno), jenž mě šokoval znalostí tohoto blogu, že má opravdu dobrý literární vkus a je to evidentně člověk na správném místě ... ;)
Sice jsem anglinu lehce podělal, ale jednu větu si pamatuju ....
EVERYTHING IS POSSIBLE - IF YOU BELIEVE

Za peníze v Praze dům

10. září 2008 v 12:08 | Kazma |  Videa
Hey hombréé !
Tak se po menší odmlce opět hlásím. Nějak teď nebyl čas psát, jelikož naplňuji své plány o kterých jste mohli slyšet např. zde a konečně jsem se přestěhoval do Prahy. Pronajali jsme si společně se Sewitchem, jeho ženou, mojí ženou a ještě jednou ženou byt 3+1 v Záběhlicích. Lokalita je to celkem fajn, možná až na ubytovnu plnou ukrajinců (všechno dobré Kosťo) a našich opálených spoluobčanů přímo vedle našeho paneláku, ale jinak to vypadá celkem slušně. Poloha je taky v celku taktická, jelikož je to tu všude kousek - jak do centra, tak kdekoliv jinam. Patnáctého dělám příjmačky na magisterský studijní program Literární akademie Josefa Škvoreckého oboru mediální komunikace. Snad to klapne a vemou mě ... pokud ne, pronajmu si jeden m2 plácku na Karlově mostě a zkusím prodávat loutky ...
Tady mám pro vás malou ukázku :


Verča & Steve Mikulášovi

2. září 2008 v 20:00 | Kazma |  Videa
Jeden z mých velmi dobrých přátel si bral mou velmi dobrou kamarádku. Tohle je od nás - pro vás ... tož, ať vám to klape děcka ;)

Pozn.redakce : Kdyby chtěl někdo taky udělat video ze svatby - není problém. Dělám to za chlast, chlebíčky a první manželskou noc s nevěstou