... život je krátký - a proto žiju na plné obrátky !

Červenec 2008

Letní filmová škola Uherské Hradiště

30. července 2008 v 21:20 | Kazma |  Akce
Hey hou lidi, takže zejtra balím stan, spacák, moji malou holčičku a vyrážíme spolu i s Brázdičem direction - rodné Uherské Hradiště. Dle aktuálních plánu by jsme tam měli campovat od čtvrtku až do soboty, takže pokud tam někdo budete, chystáte se, nebo pojede kolem - call me - dáme pivec ;) ...

Bez práce nejsou koláče a bez koláčů ja na parties nejezdím ...

22. července 2008 v 20:36 | Kazma |  Novinky
Tak jsem trošku začal "pracovat" pro Stream. Nějaký čas, jednou za čas sestavuji LINE-UP všech uživatelských videí na Streamu, neboli rozhoduji o tom, které video se objeví přímo na hlavní stránce a které ne. Tento týden tedy můžete v levém sloupečku line-upu na www.Stream.cz vidět mé ctěné jméno. Takže pokud máte někdo nějaký vlastní videokousek v archivu, nebo se něco natočit chystáte a chcete aby to vidělo tisíce lidí - šup s tím ke mě a já z vás udělám "hvězdu" ! ;)
Díky Lukáši Zahorovi - šéfredaktorovi uživatelského obsahu serveru Stream.cz, za to že mi poskytnul tuto nabídku ...

BUNGEE JUMPING - aneb srovnejte si koule pánové ...

21. července 2008 v 22:10 | Kazma |  Videa
Takže konečne se mi po pár týdnech strávených ve střižně nad tunami filmového materiálu podařilo dát do kupy záznam z našeho výletu za skokem do volného prostoru, z něhož se stal takový malý dokument o tom, jaxe skáče bungee.
Celá show se odehrávala na silničním mostě mezi Karlovými Vary a Sokolovem, jemuž se říká Loketský most. Tento most se svou výškou 55 metrů nad údolím řeky Ohře, je v současné době nejvyšším mostem v České republice, kde se provozuje Bungee Jumping. Jednoduše - nic lepšího v ČR nenajdete. Ze začátku jsem byl k bungee jumpingu lehce skeptický (ne ze strachu, naopak adrenalin mám velmi rád, spíše z toho, že mě to zklame a bude to slabčárna), ale musím říct, že jsem to těžce podcenil ! Zážitek je to opravdu obrovskej až neskutečnej. Člověk ve vteřině zažije abosolutní záplavu adrenalinu, štěstí a šílenství.
Každému to vřele doporučuji a dávám to na horní polovinu seznamu věcí, které je třeba zažít před odchodem z tohoto světa (před tímhle už je jen anální sex s japonskými trojčaty v mámině šatní skříni a jízda dolů z Mont Everestu na houpacím koňíkovi s lyžema). Myslím, že každej by si to měl zažít - člověk si vážně uvědomí, že je na světě ještě stále spousta věcí, pro které stojí za to žít ! Jediné co jsem si z tama odnesl, byla stoprocentní jistota toho, že jsem si bungee neskočil naposledy... protože je to vážně úlet ! ;)
Veškeré fotečky z této akce najdete >> ZDE <<
Takže se pohodlně usaďte, dejte si něco dobrého a vychutnejte si tento téměř 20-ti minutový dokumentární snímek o tom, jak pět odvážných lidí v krátkém okamžiku hrané odvahy ztratilo smysl odpovědnosti vůči svému životu ve výšce 55 metrů, když vrhli se do volného prostoru a jediný dotyk s realitou byly jen smyčky chycené ke kotníkům. Tito odvážní lidé zažili 100% strachu ve výšce a zažili tak pocit sebevraha setinu vteřiny před smrtí. Tímto odvážným činem jež budí obdiv, ale i respekt se těchto 5 mladých můžů přidalo k privilegovaným skokanům BUNGEE. Pro všechny, kteří se na něj teprve chystají, ale i pro ty, kteří už to ho mají úspěšně za sebou.

Díky moc Radkovi za to, že dal vědět a bezpečně nás dopravil tam i zpět a především Fandovi, který tohle všechno vyvzpouzel a domluvil - nápad za milion ! Vážně díky moc

Nová doména Kazma.cz

20. července 2008 v 21:58 | Kazma |  Novinky
Takže počínaje tímto okamžikem začíná platit nová doména -- > Kazma.cz ! Rozjíždí se tak pomalinku dlouhá cesta za osamostatněním se od serveru blog.cz, na jejímž konci by měl stát samostatný web na vlastním serveru s vlastní doménou. Doufám že si na tuto doménu rychle zvyknete a bude pro vás pohodlnějším a rychlejším řešením návštěvy mého blogu. Současně s touto změnu žádám všechny stálé návštěvníky a fanoušky tohoto blogu aby zapoměli na adresu www.kazma.blog.cz, vymazali ji ze svých hlav i cookies a začali používat novou adresu www.kazma.cz, aby se brzy zaběhla. Díky všem za pozornost a díky každému koho to ještě baví číst ;) ... tohle je malý dárek od nás pro vás - odměna za věrnost ;)
www.kazma.cz bude na svým místě i když zmáčkneš reset

Trailer for tomorrow's BUNGEE MOVIE

20. července 2008 v 14:37 | Kazma |  Videa

Již zítra na tomto blogu ...

Thanx to George ;)

Festival POHODA 2008

16. července 2008 v 12:22 | Kazma |  Akce
Tak pokračujeme v objíždění fesťáčků. Dalším na řadě je POHODA - tento weekend na letisku v Trenčíně. a Sewitch vyrážíme v pátek dopoledne ze Zlína, takže kdyby se chtěl někdo svézt, přidat, či odebrat - nieje problém. Veškerý info naleznete na oficiálních strákách festivalu - www.pohodafestival.sk
Myslím, že zvučná jména jako Fatboy Slim a další jsou slušným lákadlem pohody. Takže jestli má někdo stejný plán, dejte vědět a ten kdo žádný nemá, tak už ho má ... Dejte se do pohody a jedeeeeeeem !

Proč jsem poprvé nevyhrál XBOX a proč jsem ho vyhrál až teď ...

16. července 2008 v 11:41 | Kazma |  Videa
Málokdo z vás si nevšiml toho, že už se nějaký ten pátek snažím na Streamu bojovat o XBOX. Dotklo se to téměř každého z vás - ať už výzvami tady na blogu, zprávami po icq, nebo osobními výhrůžkami. I přes velikou podporu vás všech, mojí ženy, ségry a spousty kamarádů a známých se to poprvé o chlup nepodařilo. Proč ? Tento počin mají za příčinu kluci z Buďějic, kteří si dle místní limonády říkají "Budweisers". Jak jsem již psal ... celou soutěž zkorumpovali, podmázli, vochcali a přechcali a dostalo se jim tak neprávem "mého" XBOXu. Za toto politováníhodné nedorozumění, ke kterému na Streamu dochází jen jednou za 10 let, se mi Stream omluvil nominací do dalšího kola i když to běžně pravidla nedovolují. A co se nestalo ? Bůh byl konečně spravedlivý, já tuto soutěž vyhrál a dostalo se tak božího zadostiučinění konečně do správných rukou. Tímto chci poděkovat každému kdo mi dal hlas, odkaz na web, nebo jakýmkoliv jiným způsobem pomohl. Díky moc všem - bez vás bych to nikdy nedokázal !
Speciální dík pak patří mojí ženě Verunce, za pomoc, podporu a trpělivost, kterou se mnou po dobu soutěže měla a hlavně kterou doufám, že se mnou bude mít, až ta krabička zazvoní u mě doma, koupím do ní GTA IV a připojím ji do bedny ... PRÁZDNINY ZAČÍNAJÍ ... WUUUHOOOOU !!! :)) Ještě jednou díky všem !
A tady již zmiňovaní Budweisers a jejich video o tom jak mi ukradli XBOX. Sledujte až do konce - hraju tam hlavní roli - ČŮRÁKA ;)


Ohlédnutí za weekendem

14. července 2008 v 22:29 | Kazma |  Akce
Tak nahazuji poweekendový update, aby jste neměli strach, že mě snad zfoukl nějaký ten jarní, fesťáčkový deštík :) Jak už se tady psalo v commentech a určitě i v médiích - Creamfields se nesl v duchu bouřky, hromů, blesků, silného větru, lítajících stanů a chvíli to tam vypadalo opravdu dobrodružně. Mimo to, že tato smršť zničila vše co nebylo připoutáno a odstavila hlavní stage. Také měla za příčinu to, že pár tísíc lidí v panice uteklo a odebralo se zpět k domovu. My jsme jako pravý skauti samozřejmě vydrželi a dojeli si to až do rána. Takže akcička hodně v pohodě i přes prvotní nepřízeň počasí. Konec konců - jsme přece pankáči. Každopádně, tohle je poprvé co byla APOKALYPSA v Břeclavi a ne na Bobby :))
Neděle se nesla opět v duchu dobrodružném, když jsme se po propařené noci na Creamfields rozhodli vyrazit načerpat sil do přírody a sjet si na člunech nějakou tu řeku. Nakonec jsme jeli já, Verunka, Šafránek, Síťa a Mates + 3x nafukovací kánoe značky Pálava. Zmokli jsme, zlomili pádlo, ale nikdo z nás se naštěstí "neudělal" ... já teda až ráno, ale to už se asi nepočítá ;) Takovéto zakončení rozjetého weekendu se tedy i přes opětovnou nepřízeň počasí ukázalo jako velmi dobré řešení a vraceli jsme se domů fyzicky na dně, ale psychicky na vrcholu ... a tak to má být.
Jinak BiG ThAnX mojí Verunce a Martinovi, za pošéfování free VIP akreditačky na Creamfields !
Pozn.redakce: Fotky nééésóóóó. Bál jsem se, že budou schopnej ve 4 ráno vyměnit svůj foťák s nějakou smažkou za matroš, taxem ho radši nechal doma ;)
A takhle to vypadá, když se na Creamfields blíží Apokalypsa :

CREAMFIELDS Central Europe 2008

11. července 2008 v 21:41 | Kazma |  Akce
Údajně největší akce tohoto léta je tady ! Tak co, jede někdo zejtra ? I'll be there for sure ! ... jestli má někdo stejný plán - dejte vědět buď tady dóle, na ICQ, nebo na mob. See ya there guys ;)

Pozn.redakce : Veškerý info-astro o týdle spářce najdete raj hýýr !

ONE MORE PLEASE !!

1. července 2008 v 10:01 | Kazma |  Videa
Tak po minulé výzvě k hlasování pro mé video v soutěži o XBOX na serveru stream.cz musím přidat ještě jednu. Soutěž skončila a XBOX nám unikl o fous, respektive o jedno místo a to jen díky tomu, že celá soutěž byla zmanipulovaná, zkorumpovaná, podmáznutá a předem rozhodnutá. Vzhledem k těmto okolnostem mi vyhlašovatel soutěže - STREAM.cz jako kompenzaci nabídl nominaci do čtvrtého a zároveň posledního kola soutěže o XBOX. Tentokrát se do výběru TOP 10 dostalo video s názvem "Etiketa - kouření a alkohol". Tímto vás všechny opět a naposledy vyzývám, dobří lidé. Podpořte mě a dejte mi svůj hlas v této soutěži, aby se ta malá X krabice dostala konečně do správných rukou !!!
Jak na to ?
Je to jednoduché, stačí clicknout na tento odkaz a vpravo nahoře se přihlásit (přihlásit se může každý, kdo má email buď na seznam.cz, email.cz, stream.cz, atd ... prostě každý), pak už stačí jen zkontrolovat jestli se dole pod mým videem zobrazí nápis "Pro toto video jsi již hlasoval" ... v tom případě je vše v pořádku a váš hlas byl připsán, nebo nápis "Hlasuj pro toto video", v tom případě stačí clicknout a je odhlasováno.
Je to poslední šance a minule se to skoro povedlo, tak do toho lidi !! Díky za každý hlas ...
Pozn. redakce : A jako minule platí - budu rád za každé umístění této výzvy na váš blog, či web ! Odměnou za to budiž link, právě pod tímto článkem a má nekonečná vděčnost, za kterou si koupíte akrát tak ... pi** materinu :) temeraf !

BiG ThAnX tO sUppOrT wEbZ :