... život je krátký - a proto žiju na plné obrátky !

Červen 2008

Buďme rádi, že je to za náma ...

30. června 2008 v 15:12 | Kazma |  Videa
Takže bakalářka je po davovém šílenství, které se ve škole odehrávalo konečně úspěšně odevzdaná a já můžu jít spokojeně zemřít a věnovat se prázdninám ... alespoň tedy do 20. srpna, kdy mě čekají státnice. Takže kdo z vás to má na tu chvilku jako já za sebou - užívejte prázdnin, neskákejte do vody kam nevidíte na dno, nehrajte si se sirkama, natírejte se opalovákem, bacha na klíšťata a než přejdete přes cestu, radší se dvakrát rozhlédnětě ... PEACE ! ;)


How to relax ? ... take it easy ;)

26. června 2008 v 9:58 | Kazma |  Videa
Tak nám pomalinku vrcholí přípravy na pasování nás pilných studentů do stavu bakalářského a to s sebou samozřejmě nese i spoustu nepříjemných povinností a stresujících situací, ať už jde o odevzdávání bakalářek, či šrocení se na státnice. Já jsem naštěstí tomuto trendu ještě úplně nepropadl i když vím, že už mi klepe na dveře. A propooo ... dnes tady mám jeden malý tip pro všechny, kteří v se v těchto nelehkých dnech poohlížejí po alternativních zdrojích relaxace a duševního klidu. Variant je dnes spousta - od jógy přes budhistická dechová cvičení až po tajči a každý si jistě vybere to své ... a jak to dělám já ? Jdeme na to ...

Pozn.redakce: Kompletní movie z této akce je momentálně v krejčovské dílně a dnem i nocí jej šmikají ti nejlepší střihači z celého světa ... coming soon

Další stávkující z našich řad ...

24. června 2008 v 23:08 | Kazma |  Old school
Jaxi můžete všimnout o článek níže, stávky jsou dnes jaxi IN a kdo může stávkuje. Stávku odborů dnes podpořil i náš bývalý profesor angličtiny a uznávaný doktor přírodních věd RNDr. Květoš Brachtl, přezdívaný též Krusty. Mrkněte na odpolední televizní noviny TV Nova a zbystřete v čase 3:43 :))) ... je to prostě klasik, hlavně po ránu ;)

!! FOJTÍK PROTI VŠEM !!

23. června 2008 v 13:09 | Kazma |  Novinky
Asi jen málokdo, jenž prošel naším vzdělávacím institutem, nezaslechl jméno Zbyňa Fojtík. Tato školní celebrita, byla dnes ráno spatřena v Bzenci, kdy vlastním tělem blokovala silnici před průjezdem kamionů. Tímto si tento bojovník za svobodu a práva afrických goril bezpochyby zaslouží své čestné místo na tomto blogu. Kdyby někdo náhodou nevěděl, nedávno se objevil i na velkolepé Bday party autora tohot blogu. Více na serveru iDNES
Thanx to Mira Pop

Nový projekt - COMPpart.cz

20. června 2008 v 10:40 | Kazma |  Novinky
Už nějakou dobu slyším o tom jak můj kamarád a náš bývalý spolužák Kódl, rozjíždí svůj vlastní business a zakládá internetovou firmu. O čem se celou dobu jen mluvilo je konečně tady. Karlíkův e-shop spatřil světlo světa a těší se dobrému zdraví. Obdivuju a vážím si každého, kdo se v tomto věku pustí do něčeho takového. Stojí za tím určitě spousta práce a odvahy, která Kájovi nechybí, takže se nebojím o to, že by tento projekt neměl na CZ/SK netu své místo. Karel mě požádal o malou podporu, takže tady je. Takovéto projekty vždy rád podpořím a fandím jim.
Takže ať se serveru COMPpart.cz daří ... a ještě jednou ... máš můj ReSpEcT Kájo!

Slova autora :
Zdravím návštěvníky Kazmova blogu. Oslovil jsem Kazmu, jestli by mi pomohl trochu zpropagovat můj nový obchod, do kterého jsem dal skoro rok vývoje a který bych chtěl pořádně rozjet, takže se vám předem omlouvám za reklamu, na kterou nejste na Kazma blogu zvyklí. Kazma, jako hodný chlapec souhlasil a tudíž bych vám rád představil nový internetový obchod, zaměřený na výpočetní techniku a vše kolem ní.
Tento shopík jsem vyvíjel docela dlouho a doufám, že se uchytí a proto bych rád nabídnul všem bývalým a současným studentům kunovického "institutu", kde jsme všichni prožili krásná léta, možnost nákupu na shopíku který jsem vyvíjel. Za více nákupů není problém přihodit nějakou tu slevu na fakturu ;-)
To by bylo asi tak vše, Kazmovi nevynadejte, že tady provozuje reklamní akce a v případě zájmu neváhejte nakupovat ;-) Připomínky hažte klidně na mé ICQ apod.
http://www.comppart.cz
Dík! Kódl

Fotoz ze sobotní Bday party

16. června 2008 v 11:31 | Kazma |  FotoAlbum
Boooom ... a je konec ! Kdo z vás tam v sobotu byl, určitě odkýve, že to byl slušněj cirkus. Za mojí "pořadatelskou" stranu můžu říct, že akce se skvěle podařila, a to od podlahy po strop. Jen tak statisticky : sešlo se přes 50 lidí z toho 4 DJ's, před areálem a v něm se sjelo cca 20 aut, vypilo se přes 200 piv a přes 30 lahví tvrdého alkoholu, vykouřilo se více než malé množství marihuany a více než nebezpečné množství cigaret, sežralo cca 60 špekáčků, 30 klobás, 2 grilovaná žebra, 10 pecnů chleba, 8 hořtic a 2 kečupy. Počasí vyšlo přímo skvěle, lidí se sešlo dost a to včetně těch, které už jsem ani nečekal (zdravím Paťo). Nikomu se nic vážného nestalo, myslivna neshořela, lidi se skvěle bavili a těch pár rozsekanejch židlí, natrženej nástěnej divočák a X rozbitých sklenic vem čert. Rozhodně to stálo za to, mě spadl velký pořadatelský šutrák ze srdce a jsem rád, že se to povedlo. Dokud ještě pořád stojím tolika lidem za to, aby zvedli zadek a přišli něco podpořit, jsem rád, že jsem na světě.
Takže bych chtěl složit velký dík a ReSpEcT všem co přišli zakalit a popřát mi k narozeninám. Speciální poděkování pak patří klukům a DJ's, kteří dotlačili gramce, strobáče, mixáky, aparaturu a celou noc všem skvěle hráli. Velký dík tedy patří klukům z drum-n-bassové crew ZRAVÁ RYBA (www.zrava.net) DJ Stanerovi a DJ Krytonovi. Pak taky DJ WiiTovi a MC WADovi z walkingman (www.walkingman.blog.cz) a taky DJ Machovi z řad domorodců. Velký dík patří taky bez pochyby Sewitchovi za pošéfování objektu, beček a organizace a taky Stevovi, že se celou noc (mno, teda alespoň do té doby než potkal Víťu s jeho funboxem) staral o grill, pak už se staral asi úplně o jiný věcy. :) Taky děkuju klukům a holkám, kteří mi pomohli připravit areál a všem, kteří mi jej také ráno pomohli dát do původního stavu. Jednoduše, abych na nikoho nezapoměl - díky všem kteří tam v sobotu bez zbytečnejch keců a lacinejch výmluv dofrčeli, nebo se jakýmkoliv způsobem podíleli na hladkém průběhu této akce. O to větší úsměv na tváři pro ty, co se na to vybodali. Dobrá věc -od nás pro vás- se podařila a já mám od vás do příštího roku zase pokoj ;) Ještě jednou díky moc lidi ...mějte se krásně, skládejte básně ... adiooooooooozzzz
>> ZDE <<je FOTOALBUM ... kdo tam byl se diví a kdo nebyl, závidí ...
Pozn.redakce: Jakékoliv pochvaly, nadávky, výhružky, zážitky, názory a připomínky na tuto akci uvítám v commentech ...
P.S.:Pokud někdo zjistí, komu patří tohle ... dejte mi vědět :))))
Hele, tak tuhle pasáž si nepamatuju :))

POZVÁNKA NA OSLAVU NAROZENIN A ROZLUČKU S PŘÁTELI

9. června 2008 v 19:15 | Kazma |  Akce

Tak jsem si konečně našel čas na to, abych si s lehkým spožděním oslavil své narozeniny. Jelikož je tohle pravděpodobně poslední období, kdy se budu pohybovat po moravské půlce této země, z důvodu mého přesunu do Prahy za vzděláním, rozhodl jsem se pojat tuto akci tak trošku "gigantičtěji". Nebude to tedy jen má oslava narozenin, ale především rozloučení a velká kalba s vámi "všemi", se kterými jsem měl tu čest za dobu svých studií bojovat. Budiž tohle velká výzva pro všechny přátele, kamrády, kamarádky, spolužáky, spolužačky a vůbec pro každého kdo mě třeba jen trošku znal a stojím mu za to, aby se se mnou přijel rozloučit ... možná je to naposled. ... Dost nostalgie, pojďme na fakta :
KDY ? : tato sobota 14.6.2008 (kdo mi řekne, že jsem mu to měl říct dřív, ať se jde zastřelit ...)
V KOLIK ? : dohučte v kolik chcete, chlavně ať jste tam (já tam budu od oběda)
KDE ? : K tomuto účelu jsem pronajal celou myslivnu v Uherském Ostrohu. Objekt se nachází na absolutní samotě u lesa, na konci obce Uh.Ostroh, takže jakýkoliv CzechTek není problém - nikdo nás rušit nebude, stejně jako my nebudeme rušit nikoho. Objekt pojme cca 5 fotbalových můžstev Manchesteru i s masérem a roztleskávačkama, takže s sebou vemte klidně kamráda, kamarádku, dědu, babičku, křečka, kočkou ...atp. Před objektem se nachází velká plocha pro kalení, fobálek, grillovaní, dirty dancing, parkování a onanování. Jedinou muškou tohoto zařízení je, absence postelí. Spát se tedy bude vevnitř na čisté, dřevěné podlaze ve společenské místnosti. S sebou si tedy přibalte spacák a princezny i karimatku ...
JAXE TAM DOSTAT ? : Objekt se nachází přesně >> ZDE <<
CO S SEBOU ? : Jak jsem již říkal, kdo se mnou nepojede do rána, vemte si hlavně spacák. Dále si do batůžku můžete přibalit nějaké maso, či párečky na připravený grill, flašku něčeho pitelného, pytlík něčeho kouřitelného, dobrou náladu, svačinu a pláštěnku ;)
CO JE ZAJIŠTĚNO ? : Pro každého účastníka zájezdu je zdarma zajištěno pivo a luxusní nocleh s polopenzí v krásných prostorách tamější myslivny ... co víc si přát :)
CO POČASÍ ? : Počasí je objednané u nejvyššího, takže bez problémů - leda, že by mě přeplatili místní zahrádkáří. Každopádně prostor je dost velký na outdoor i indoor, takže akce se koná za každého počasí !
Přečtení tohoto článku budiž považováno za oficiální pozvánku. Budu rád když vás tam uvidím co nejvíc a když ne, aspoň se ujistím, že odjebat sa odtjalto do pi** je to nejlepší rozhodnutí. Nehledě na to že to všecko sežeru a vykalím sám ... uvidíme se tam ... PEACE !

Hlasuj do mý bleskovky !! :)

4. června 2008 v 13:41 | Kazma |  Videa
Ahoj lidi ! Dnes tady mám jeden takový promotion příspěvek a zároveň i malou prosbu. Jak zde někdo upozornil v komentářích k minulému článku (za což děkuji), byl jsem vybrán serverem stream.cz do první desítky soutěžních videí, z nichž první 2 místa vyhrají konzoli XBOX 360. Nevím jak a kdy jsem se tam dostal, ale prostě jsem tam a je to docela šance. Gamesy moc nemastím, ale nové GTA IV prej jede na X krabici bravůrně, takže by mi nevadilo opět si po letech trošku procvičit prsty a prokrvit palce. TÍTMO APELUJI NA VÁS VŠECHNY, DOBŘÍ LIDÉ, pokud by jste chtěli tomuto zadostiučinění pomoci a podílet se na tom, abych strávil krásné prázdniny za dveřmi svého pokoje, zírajíc na televizi s propoceným ovladačem v ruce, pomozte a DEJTE MI SVŮJ HLAS !
Nominováno bylo video "Jak drogy působí na lidský organizmus" a hlasovat můžete do 16. 06. 2008. Hlasovat můžete jednou denně z každého účtu a funguje to tak, že musíte bejt přihlášen (přihlásit se můžete vpravo nahoře, normálně jako na svůj email), tudíž mít mail na nějakém ze seznamovských mailserverů (blabla@seznam.cz, blabla@email.cz, blabla@stream.cz ...atd), pak už jen clicknout na velký čudlík pod videem "HLASUJ PRO TOTO VIDEO" a je nakoupíno. Prostě minutka ... díky všem za support ! ;) ... snad bude pánbůh spravedlivý
Pozn.redakce : Pokud má někdo z Vás blog, či web a chtěl by se podílet na mém vítězství v této soutěži, nechte se inspirovat kolegy výše a dejte mi o Vás vědět. Odměnou budiž moje nekonečná vděčnost, oddanost a samozřejmě i poděkování v podobě odkazu pod tímto textem. Ještě jednou, díky všem !