... život je krátký - a proto žiju na plné obrátky !

Duben 2008

R.I.P. Milane Večerko

30. dubna 2008 v 17:51 | Kazma |  Novinky
Dnes ráno jsem měl jeden z těch telefonů, při kterém vám ztuhne krev v žilách. Náš kamarád a přítel Milan Večerka si v noci na dnešek vzal život. Na otázku proč si mladý, pohodový člověk se spoustou přátel dokáže sáhnout na to nejcennější co má, zná odpověď už jen on. Říká se, že smrt je ta nejjistější obrana proti nemocem a svízelům, tento lék by se ale měl užívat co nejpozději. Milan byl skvělý člověk a všichni jsme s ním zažili spoustu dobrých a veselých chvil. Jeho smrt je pro nás všechny obrovským šokem a ztrátou. Milan Večerka zemřel ve svých nedožitých 23 letech. Bylo mi ctí tě poznat, budiž ti zem lehká ...
Pozn.redakce : Pro ty kdo to ještě neví. Dnes ve 20:00 je v KaEm na Unu objednaný soukromý salónek, kde se sejdeme a a společně zavzpomínáme na našeho přítele a kamaráda.
Příčinou každé sebevraždy bývá nešťastná láska - někdy k ženě, a vždy k životu.
Fjodor Michajlovič Dostojevskij

Jak zvýšit návštěvnost Vašeho webu ?

21. dubna 2008 v 22:03 | Kazma |  Novinky
Dnes tady mám tip pro všechny webmastery a blogery. Každý kdo na internetu prezentuje svoji kreativitu má určitě zájem na tom, aby byla jeho snaha poprávem ohodnocena. A co jiného je pro blogera či webmastera větším ohodnocením než slovo, kterému se říká návštěvnost. Na inetu existuje celá řada nástrojů a služeb, které se zvyšováním návštěvnosti zabývají. Většina z nich je však většinou fake, který buď nefunguje nebo je v tom v závěru vždy nějaká šmelina. Přišla mi však pod ruku služba, která je první ve svém oboru, naprosto originální a absolutně efektivní co se týče zvyšování návštěvnosti webových stránek. Možností, které tento server nabízí je opravdu spousta. Od aktivní účasti v podílení se na zvyšování návštěvnosti ze strany uživatele až po naprosto pasivní způsob, kdy si jen pustíte na svém brosweru stránku, která Vás nemusí zajímat, sama se aktualizuje a vydělává Vám další kredity pro Vaši návštěvnost. Sám tuto službu využívám, jsem s ní nadmíru spokojen a mohu ji vřele doporučit. Takže webmasteři, blogeři a všichni promotéři co stojíte o vyšší návštěvnost Vašich dílek - registrujte se ZDE !
Zvýšení návštěvnosti a reklama zdarma pro váš web :))

Medvědi nevědí, že tůůůristi nemaj zbraně ...

21. dubna 2008 v 12:53 | Kazma |  Akce
Zdravím. Dneska nahazuji fotoreport z takové netradiční - turistické akce, kdy se naši starostliví rodičové rozhodli, že dnešní mládež má málo pohybu a vyslali nás s Kartem do Jeseníků na turistický výšlap. I přes prvotní protesty a nesouhlas se nakonec z této akce vyklubal celkem zajímavě strávený sobotní den. Protáhli jsme tělo i ducha a zjistil jsem, že i v ČR ještě stále existují místa, kde lidská noha nevkročila a kde zdejší domorodci koukají na hnědý papírek s podobiznou Boženy Němcové jako na kufr plný peněz se slovy "Co to je ?", při snaze zakoupit klobásu v místní udírně. Trasa vedla z Domašova nad Bystřicí až do Hrubé Vody a ještě o vesničku dál. Celková trasa cca 15km ... rozcvička pro holky ;)

Fotoreport >> ZDE <<

Fotoreport z Majálesu

16. dubna 2008 v 22:10 | Kazma |  Akce
Heeyou ...!! tak ležím rozbitej v posteli s laptopem na pupku abych tak nějak shrnul ten včerejšek. Akce řekl bych velmi povedená a našich lidí se nakonec podařilo vyvzpouzet až překvapivě slušné množství, za což jsem velmi rád. Na námku pohodička až na menší nepřízeň počasí v závěru, ale tak je to jen voda, která ještě nikdy nikomu neublížila a k těmhle akcím to už prostě patří. Paradoxně začalo chcát, zrovna když začali hrát Sunshine :) Po open-air jsme dali lehkou pendlovačku mezi Bowlingem - Devítkou a Golemem, kde jsme nakonec i skončili. Na Golemu to pak rozjížděli Polemici a kokoti v čele se Zellerem, takže o kvalitní muziku bylo postaráno. Závěr večera jsem po dlouhém a náročném dni strávil v backstagi, s klukama s výše uvedených kapel a samozřejmě s organizátory (zdravím Báru, brůdra a Heryse) pomáhajíc s aparatůrou a pohupujíc se do rytmu skvělé muziky a zaplňujíc poslední zbytky volného místa v mém těle alkoholem.
ReSpEcT tO : Všem kteří přišli podpořit a zakalit ...
Special big thanx to : Project Managerce a hlavní šéfce tohoto projektu Báře Černé, která bravůrně zvládla veškerou organizaci akce a samozřejmě taky mé velké osobní poděkování za to, že mi pošéfovala press akreditaci a o5 mi umožnila nahlédnout na svět "showbusinessu" z té druhé strany ;) Dobrá věc se podařila, good job Báro ;) Thumbs UP !
FOTOREPORT Z AKCIČKY NAJDETE PRÁVĚ >> ZDE <<
Pozn.redakce : Malá soutěž - kdo první najde v davu opilého Peruánce ? :)

Blue Style Majáles Zlín 2008

13. dubna 2008 v 16:46 | Kazma |  Akce
Dnes tady mám pozvánku na jednu jaro-letní akcičku. Toto úterý pořádá Zlínská Baťovka o5 svůj MAJÁLES. Spousta sluníčka, společenské akce, pivko, clubíky, dobrá muzika a hlavně velká kalba bude v úterý od odpoledne na programu dne. Toto budiž pokus o vyvzpouzení pár z Vás k účasti na této akci. Myslím, že to bude stát za to, takže kdo máte v úterý odpoledne čas, přijďte podpořit dobrou věc nebo jen tak zakalit. Kdo jde do toho, ať se plácne do commentů, ať vím koho contactovat.
Wo co go ? : Blue Style Majáles Zlín 2008
Gdy ? :
v úterý 15.4.2008
Gde ? :
Akce se odehrává od open-air na námku až po vyhlášené Zlénské clubíky (BLUE STYLE STAGE NÁMĚSTÍ MÍRU, SEMTEX STAGE MUSICLAND, FILTER STAGE GOLEM, HRACHOVKA STAGE FLIP, CHILLOUT JINÉ CAFÉ)
F kolik ? : startuje se v právé poledne, tj.: 12:00
Finiš ? : V pozdních ranních hodinách ve výše jmenovaných clubech
Co sa bude počůvať ?
: Line up hovoří sám za sebe - Sunshine, Roe Deer, Polemic, Cocotte minute, Moja reč i DJ Lazzna či X.morph jsou zárukou kvalitní zábavky.
Lupení ? :
Předprodej bude probíhat do 15. 4. 2008 16:00 hod. na těchto místech :
JINÉ CAFÉ, náměstí Míru, Zlín
MĚSTSKÉ INFORMAČNÍ A TURISTICKÉ CENTRUM, náměstí Míru 12, Zlín
GOLEM KLUB, náměstí Práce, Zlín
V den konání bude možnost zakoupit vstupenky také přímo na Náměstí Míru v informačním stánku Komunikační agentury
Mór informejšn ? :
Veškeré informace o této akci naleznete na www.majales.utb.cz
Uvidíme se tam ! ... see ya guyzzz ;)

Etiketa - Kouření a alkohol

5. dubna 2008 v 15:39 | Kazma |  Videa
V rámci ročníkového projektu jsme dostali za úkol natočit video pro pana rektora, týkající se různých odvětví etikety. Naše téma : kouření a alkohol ve společnosti :). Mno a jelikož bylo Führerem oznámeno, že vítězné video obdrží výhru v podobě finančního obnosu, řek jsem si ... proč ne :)