... život je krátký - a proto žiju na plné obrátky !

Březen 2008

My first time on the board

24. března 2008 v 7:00 | Kazma |  Novinky
Zdravím lidi. Tak trošičku odlehčíme od drogového tématu, kterým jsem pohoršil svět a mrkneme se co se dělo o weekendu.
O víkendu jsme s Verunkou a s Kartem vyrazili do Jeseníků na hory. Poprvé za svoji kariéru profesionálního sjezdového lyžaře jsem odložil svá dvě prkna, vyměnil je za jedno a zkusil se tak postavit na námi lyžaři tolik zavrhovaný novodobý trend, jemuž se říká snowboard. Docela chytlavá to hračička ... po několika letech jsem si konečně užil jízdu na vleku, která už se na lyžích stala stereotypní nudou. Po dlouhé době jsem také ochutnal sníh (bez použití rukou), což už se mi na lyžích taky často nestává a o samotné jízdě na prkně ani nemluvím. Takové vychytávečky, jsem na lyžích zažíval téměř před dvěma desítkami let. Takže jsem se rozhodl stát se snowboarďákem.
Fotečky najdete >> TADY << a krátký videozáznam o něco níže ... Jinak vynšuju všem pěkné Velikonoce a moc ty ženský nešetřte !! STŘÍKÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉJ !!! :)

Drogy jsou špatné, hrozné a zakázané

20. března 2008 v 18:37 | Kazma |  K zamyšlení
Hola hoooouuuu ... Tak dnes přidávám jeden movie, který vzniknul tak před rokem, kdy se 2 kamarádi sešli na privátě a rozhodli se za pomoci podpůrných prostředků vypustit svoji kreativitu do světa a bojovat tak za to, aby se tato planeta stala lepším místem pro život.
Drogy nejsou pro hloupé lidi
Video nikoho nenabádá k uživání drog či jiných návykových látek. Pouze poukazuje na fakt, že když má člověk trošku odvahy zažít víc než ostatní a zachová si přitom zdravý rozum, nemusí se z něj zaručeně stát 30-ti kilová pohublá fetka, která má problém udržet stolici a vzpomenout si na své jméno. Problém lidstva a drog tkví už od začátku v tom, že drtivá většina lidí má bohužel pouze tu odvahu, ale zdravý rozum jaxi postrádá. Říkal jsem to vždy a stojím si za tím i dnes : "Drogy prostě nejsou pro hloupé lidi ... " a slovo "hloupý" nemusí znamenat, že máte čtverku z matiky, stejně tak jako slovo "chytrý" pro mě neoznačuje člověka, který z ní má jedničku.
Zakázané ovoce
Další věcí která je už od začátku špatně je tzv. definice "zakázaného ovoce". Od mala nám společnost vštěpuje do hlavy jak jsou drogy špatné, hrozné a zakázané. A co je první věc co Vás napadne když uslyšíte spojení slov "zakázané ovoce" ? - ano, správně - chutná samozřejmě nejlépe. Tolik zakazované cigarety a alkohol od kterých nás naši rodiče a učitelé celý život odrazovali se už po prvním okušení stávají absolutní fámou. Co si asi pak pomyslí dospívající mládež o svých rodičích a učitelých, kteří je celý život odrazovali od něčeho co je vlastně tak "skvělé" ? S drogami je to to samé. Rozdíl je jen v tom, že alkohol a cigarety jsou legální a společensky tolerované i přes to, že ročně zabíjí a hatí daleko víc lidských životů než drogy ... hádejte proč ? No jasně, je to přece lehce zdanitelná droga
Jedna paní povídala
Celý život jsem byl vedený k tomu k čemu asi každý z Vás. Drogy jsou špatné, hrozné a zakázané... prostě tabu. A má otázka zní ? Odkud se to naši rodiče, učitelé nebo jakékoliv jiné osoby dozvěděli ? Ví vůbec někdo z těchto "kazatelů" o problematice něco víc než si přečetl v novinách hned vedle sloupku o tom co má Helena Vondráčková ve svém odpadkovém koši ? Jak může někdo kázat o něčem co v životě nezažil a nezkusil ... o něčem o čem jen někde slyšel a je o tom přesvědčený, protože společnost je taky přesvědčená. Před několika desítkami let u nás v podstatě žádné drogy nebyly a pokud byly, tak dostat se k nim bylo téměř nemožné, tudíž o nich nikdo ani nevěděl. Pak přišla nadvláda komunistického režimu, který se snažil z obyčejných racionálně uvažujících lidí udělat pracovní roboty, kteří by pomohli pár nejvyšším pohlavárům k vybudování díry v zemi plné vody na zahrádce jejich pozemku, pod záminkou budovaní socialistické vlasti. Tito komunisté nalévali kromě svých jiných "mouder" ovečkám do hlav samozřejmě i všeobecně podporovaný názor, že drogy jsou špatné, hrozné a zakázané. Takhle se to dědilo z generace na generaci až se to dostalo i k Vám.
Vlastní hlava, vlastní rozum, vlastní názor - to je oč tu běží !
Vždycky jsem patřil k těm co si chtěli udělat na věci vlastní názor a nikdy jsem si nenechal od nikoho nic nakukat. A o tom to přesně je. Poslouchat dav, který o drogách ví jen to, že jim televize, noviny, média a další nevědomá společnost kdysi nakukala, že drogy jsou to nejhorší na světě, je jako poslouchat ode mě, že lanýže, škeble a langusty jsou to nejhnusněší žrádlo na světě i když jsem se ho v životě ani nedotknul, ale kamarádi říkali, že je to hnůj. Myslím si že, člověk je tvor svobodně smýšlející a měl by si na věci udělat vlastní názor. Pokud neudělá, bude vždy jen ovce ve stádě, poslouchajíc mečící berany.
Ani špatné, ani dobré - 50 na 50
Jednotný názor "mečícího davu", že drogy jsou špatné je blbost. Roky nám vtloukaná a do hlavy nalévaná nepřesná hloupost. Stejně jako se vším v životě, tak i s drogami je to 50 na 50. Mají i své silné i své slabé stránky a nejsou ani černé ani bíle. Možná se Vám to bude zdát jako hloupost, ale i na drogách je něco dobrého - jinak by je samozřejmě nikdo nebral. Proč denně statísíce lidí na celém světě riskují své životy a utrácejí miliardy $ aby zkusily drogy ? Myslíte si že proto, že drogy jsou špatné ? ... hehe :)
What's the point ?
Teď poslední věc a tou je - co je důležité. Důležité je vzít si z drog jen těch pozitivních 50%. Tu dobrou, bílou polovinu, kterou Vám každá droga může dát a tu špatnou, černou, slabou stránku nechat tam kde je a setsakramentsky se jí vyhnout a dávat na ni majzla. Je jen na Vás jaxe k drogám postavíte a co si z nich vemete. Jestli drogy pojmete jako většina idiotů na této planetě a nebo se k nim postavíte zodpovědně a rozumně je jen na Vás. Kdo tohle pochopí a neprohloupí, ten se neoloupí na jiný pohled na svět. Neomezené obzory lidského vnímání a myšlení o kterým se mečícímu stádu může jen zdát - záběry jiný kamery ...
pozn.redakce :
Tento článek nemá v úmyslu drogy nijak obhajovat ani někoho nabádat k experimentaci s nimi.
Nesmírně si vážím slušných lidí, kteří se s drogami v životě nesetkali a velice jim fandím. Stejně jako si vážím svých rodičů, kteří mi od mala vtloukali do hlavy, že drogy jsou špatné, hrozné a zakázané, protože to samé budu vtloukat do hlavy svým dětem i já s úplně stejnou vervou a nasazením, jako kdysi moji rodiče mě. Ne kvůli tomu, že bych chtěl svým dětem lhát, ale puberťák ještě prostě není schopen příjmout tu zodpovědnost, kterou si tahle situace vyžaduje. Jsem člověk, který nechce v životě o nic přijít a jsem rád, že jsem zjistil dřív než na smrtelné posteli, že nejdůležitější věcí na světě nejsou peníze, moc, štěstí, vzdělání nebo láska a ani podobné věci žebříčku hodnot většiny z Vás. Jediná opravdová hodnota je samotný život a nothing else matters. Máme tu jen velmi krátce vymezený čas a prostor a je na každém z nás jak s ním naložíme a jak jej využijeme. Já se ho rozhodl využít naplno a užít si ho se všemi slastmi, které naskýtá. Peníze, moc, štěstí, vzdělání a láska jsou jen prostředky jak takového života docílit, proto je ctím, buduju je a snažím se životem jít tak, abych takový život mohl i nadále vést.
Ve svém životě jsem zkusil spousty drog - od podlahy po strop a nestydím se za to. Spousta lidí nad tím může ohrnovat nos a dívat se proto na mě přes prsty - je mi to fuk, jsem svobodný člověk. Mám tuto životní zkušenost a jsem za to rád. Jsem rád, že mám vlastní názor. Vzal jsem si z drog jen to dobré a nikdo mi to už v životě neveme. Stejně tak jak jsem viděl i to špatné a vím, že do věcí jako jsou drogy mě nikdo v životě nezatáhne. Drogy jsou párkrát fajn, ale postupem času to "fajn" odeznívá a to až do té doby, kdy už sám uživatel není schopen rozpoznat mezi "fajn" a "nefajn". Kdo si veme jen těch počátečních pár "fajn" a vykašle se na to - vyhraje. Kdo ne, toho uvidíte v depresivních dokumentárních pořadech na ČT2 o tom, jak jsou drogy špatné, hrozné a zakázané. To je ale hloupost. Je potřeba si konečně přestat lhát do kapsy a uvědomit si jak je to popravdě. Drogy nejsou špatné ani hrozné. Jsou vlastně skvělé a úžasné, ale daň za jejich užívání je bohužel tak vysoká, že ač jsou skvělé a sebelepší užívat se nedají. Kdo si tohle neuvědomí nebo to neví, ten ať se těmto věcem vyhýbá velikým obloukem. Z toho důvodu drogy nikomu nedoporučuji, neobhajuji a ani za jejich legalizaci nebojuji. Jen chci poukázat na skutečnost, že drogy nejsou to co lidi ničí - lidé se ničí sami, protože jsou hloupí. Jak jsem již napsal, vetšina lidské populace jsou bohužel dementi a nedokáží přijmout tak velkou zodpovědnost jakou experimentování s drogami vyžaduje. Proto je zde velká pravděpodobnost, že i Vy jste dementi, takže, žádnou z výše uvedených věcí neberte vážně a radši na to zapomeňte ... :)

Lyžovačka - Rakousko - Hochkar

16. března 2008 v 1:05 | Kazma |  Novinky
Hey-hou! Právě jsem se vrátil z Alp, kam jsme se s Pepíkem vydali provětrat naše stárnoucí kosti. Cílovou destinací se tentokrát stalo Rakouské středisko Hochkar s nejvyšším vrcholem Hochkar (1808m). Lyžovačka pohodová, počasí na klid a můžu říct, že jsem si po delší době pořádně zalyžoval. K fotečkám z týdle porno jízdy se dostanete >> TADYTUDY <<

Pimp maj rajd ...

10. března 2008 v 16:58 | Kazma |  Fun
Dneska tady mám něco, co sice není z naší dílny, ale docela mě to pobavilo. Většina z Vás, kterým trčí z wokna plechová placka tvaru létajícího talíře bude vědět o co jde když se řekne MTV - Xibit a Pimp My Ride. Kdo to neví ať si doplní vzdělání a kdo jo, ať se dobře baví ... check it out :
Part one
Part two

Poku by mě zde chtěl kdokoliv napadat ze šíření rasismu, tak bych zde rád poznamenal, že jsem svobodně demokraticky smýšlející středo-evropan a jako takový samozřejmě vím, že rozdíly v barvě znamenají hovno ...
Thanx MTV for pimping my ride ;)

Fotoreport ze slučáčku

8. března 2008 v 17:25 | Kazma |  Akce
Tak a je po srandě. Z akce se nakonec místo slučáku stal spíš zhučák, ale tak co se dalo ve Lhotě čekat. Akcička rozhodně povedená - popili jsme, pojedli, pokouřili, zatančili, dali rap ... co víc si přát :)
ReSpEkt všem co se na to nevybodli a dojeli ... no a lítost nad těmi, kteří se na to vykašlali jen pro to, že měli kopr, bylo to daleko, neměli peníze nebo z jakéhokoliv jiného podobně stupidního důvodu ... kdo chce kam, pomozme mu tam ... jednou si i tito lidé uvědomí kde jsou ty opravdové životní hodnoty, ale to už bude bohužel pozdě ... mír s Vámi
Fotečky čekujte >> rajt hýýýýr <<
A videjko si dejte tady :
       
   Slučák ze střední

5. března 2008 v 17:37 | Kazma |  Akce
Dneska tady mám tip na jednu zajímavou akci. Týká se to všech, kteří s námi v letech 2001-2005 válčili za čest a spravedlnost v bojových barvách SSOŠ, s.r.o. Kunovice. Takže pokud má někdo z Vás xicht v TOMDLE portfoliu, berte to jako závaznou pozvánku a nastražte uši ...
Wo co go : Slučák veteránů ze střední školy (SSOŠ, s.r.o. Kunovice)
Kdy : Tento pátek - tj. 7.3.2008
Kde : V Ostrožské lhotě u Zetora na ranči. (paní zetorová není patrně doma, tak má "Pepošek" pré). Pro přespolňáky co neznají mapu, je to přesně TADY
Ubytování : Ubytování pro hosty je zajištěno na již zmiňovaném místě konání v podobě v rovné a pevné podlahy proložené parketami. Objekt takto pojme cca 120 účastníků zájezdu.
Co s sebou : spacák (princezny i karimatku), děvku pro pořadatele, kotel chlastu, konopí a další případné vtipně využitelné látky.
pozn.redakce : Svoje potvrzení, či vyvrácení účasti prosím zanechte ve formě commentu pod tímto článkem ať mají i ostatní představu o naplnění kapacit této akce. Pro absolventy této třídy střední školy je akce povinná. Omluvenky jsou příjmány pouze ve formě úmrtních listů. See ya there guyzzz ;)

Sice není pátek, přesto má Kazma svátek

3. března 2008 v 12:20 | Kazma |  Novinky
Toš všem Emilům, Kamilům a Kazmilům všechno nej k svátku. Gratulace jako každoročně příjmám na č.ú. : 27-8876704326/0100, variabilní symbol : prase v žitě
Přeji všem úspěšný start do nového týdne ;) ahola ...