... život je krátký - a proto žiju na plné obrátky !

Únor 2008

Doplesáno - těžké ráno

27. února 2008 v 2:13 | Kazma |  Akce
Tak a je po plese. Tento ročník, stejně jako ty minulé utekl jako facka mokrým hadrem přes hubu a to budiž dobré znamení toho, že akce tohohle typu stojí stále zato navštěvovat. Potkal jsem milion známých xichtů, které jsem dlouhou dobu neviděl (např. nedávno zesnulý a bulvárem donekonečna rozebíraný Karel Svoboda ... tento člověk je žijícím důkazem toho, že číst bulvár je opravdová ztráta času - "Karle, i když se v médiích donekonečna mluvilo o tvé smrti a dokonce byl zfingován i tvůj pohřeb, ani na vteřinu jsem tomu neuvěřil. Já věděl, že jsi naživu Karle a nikdy jsem tomuto médii předhazovanému triku nepropadl ... ale, že se ukážeš u nás na plese ... ReSpEcT), slušně jsem se ekonomicky opil neustálým dotankováváním různých druhů vín v místnosti pro ochutnávky vína dokud jsem nebyl z místnosti vyveden (přiznávám - měl jsem trošku větší koštovačku než ostatní), no a taky jsem zdárně se vší slušností, důstojností a noblesou odrecitoval večerní tombolu.
Večůrok to rozhodně vydařený a Kazma dává 9.75 bodů z 10ti. (těch 0.25 je za to, že se mi z tomboly nepodařilo típnout to 19ti palcový LCD ... ale tag černý okýnka taky v klídu ;) ) Takže jak říkám ... Kdo tam nebyl prohloupil a o kousek života se oloupil. Příští rok čau plese ... těším se.
A jaxte to viděli vy ? Nebo spíš - pamatuje si někdo něco ?
Smršť fotek od několika různých fotografů naleznete standartně v našem >> FOTOALBU << a pár pohyblivejch obrázku tady dóóóle ... enjoy ;)
Sorry Steve a Verčo... tohle jsem si prostě nemohl odpustit ;)
No a tady jsou ty největší ostudy plesu on the stage
part 1
part 2

Jde se plesat !!

20. února 2008 v 14:02 | Kazma |  Akce
Sezóna plesů je v plném proudu a konečně se dostalo i na ten náš, takže kdo wo tom ještě nevíte nastražte uší ...

Woč tu běží : XVI. Reprezentační ples EPI, s.r.o, SSOŠ, s.r.o. a VOŠP, s.r.o
První zážeh :
action startuje v pátek 22.února 2008 od 20.00 hodin
Destinace : jako vždy - na kulturáku v UH u šesti lulínků
Přistání : v sobotu v opilých ranních hodinách o bar vedle na clubu No.6
Lupení : Předprodej vstupenek je zajištěn na sekretariátu SGaSOŠ, blok A u slečny Míškové ( tel. 572 548 198 ), zde si je můžete zakoupit i v rámci sobotní výuky, případně zamluvit. Stoly není třeba zamlouvat - sběhlejší plesaři ví, že jediné místo u stolu, které je třeba si zajistit je barová židlička. Sezení necháme páprdům, chlapy to ustojí.
Nocleh : Pro přespolňáky je tady možnost zajištění noclehu v Penzionu v Kunovicích na tel. 608 828 987
Co s sebou : Nějaké slušnější tepláky a šlajfku, slušné vychování (alespoň na prvních pár minut), spoustu barevnejch papírků s portréty českých osobností (o které během večera zaručeně přijdete), napapanej žaludek ať je přírodě co vracet, no a nějaký to dokumentační zařízení pro případ, že stejně jako já trpíte Alzheimerovou chorobou a vaši by se ptali z kama lezete v 7 ráno domů takhle špinavej a poblitej v tátově saku ;)
Tip na večer : Jako minulý rok, pokud i tento rok nechcete přijít o veřejné rozkrádání tomboly dvoumi opilími individui za dozoru profesorského sboru a masy skandujících civilistů, přijďte se na nás juknout na hlavní stage mezi jedenáctou a dvanáctou hodinou večerní na vyhlašování hlavní tomboly. My si nebereme servítky pred papulu ;) ... tak přijďte podpořit
Takže doufám, že se v pátek všichni uvidíme a dáme panáka ... see ya guys !

Výsledky sexuálního testu století

18. února 2008 v 17:11 | Kazma |  Novinky
Tak snad abych se lehce omluvil všem, kteří zde najivně vyplnili dotazník s cílem dozvědět se nevídané věci o své sexualitě a dosáhnout tak sexuální nezávislosti a božství jež mužům umožní robotickým tempem souložit desítky hodiny bez přestání a ženám prožít několikanásobný orgazmus již v prvních vteřinách pohlavního styku. Bohužel došlo ke kritické chybě tohoto dotazníku, což mělo za důsledek, že jediný kdo se dozvěděl nevídané věci o Vaší sexualitě a dosáhl tak sexuální nezávislosti a božství jsem byl já. Neznamená to však, že bych snad byl schopen robotickým tempem souložit desítky hodiny bez přestání, ale orgazmu při pohlavním styku dosahuji úspěšně již v několika prvních vteřinách bez problémů ;)
Původním záměrem tohoto plánu bylo nachytat Vás a zveřejnit výsledky Vašich testů zde na blogu. Po té co jsem však obdržel Vaše testy a že jich nebylo málo (chytli jste se skoro všichni, došlo mi něco přes 150 testů) jsem se ve prospěch veřejného dobra a míru rozhodl, že to neudělám a ponechám si tyto choulostivé informace pro sebe. Bylo mi hloupé a nepříjemné zveřejňovat zde 13-ti centimetrové penisy mých kamarádů a výpovědi přítelkyň mých přátel, které se doznali k činům, které by se jejich partneři jen těžko dozvěděli - ať už se jednalo o podvody, předstírání orgazmu či nadprůměrnou masturbační frekvenci.
Jaké z toho všeho plyne ponaučení ? U čehokoliv co na internetu vyplňujete si můžete být jistí, že na druhé straně je někdo kdo si to s chutí přečte a kdykoliv použije proti Vám. A taky - nikdy nikomu nevěř a Kazmovi už vůbec ne ;) mír ....

Dařbuján se nepřijede podívat na Pandrholu, dokud na stromech neporostou jitrnice ...

16. února 2008 v 13:23 | Kazma |  Fun
....a Kazma se nepřijede podívat do školy, dokud tam na stromech neporostou špeky ...... a ejhle :)

Sexuální IQ

3. února 2008 v 18:01 | Kazma |  Zajímavosti
Už jste slyšeli o věci zvané "sexuální IQ" ? Ne ? Máte jedinečnou možnost tohle vyzkoušet a zjistit tak reálnou hodnotu svého sexuálního kvocientu. Jde o test Vašeho sexuálního IQ, který staví na reálných vědeckých hodnotách a podkladech jež vědci, psychologové a sexuologové z celého světa budovali několik desítek let. Sám jsem byl překvapen a šokován výsledky a tím co jsem se o sobě dozvěděl. Když budete odpovídat opravdu upřímně, sami se určitě zděsíte nad tím, jak pravdivé jsou výsledky tohoto testu. Když budete mít chvilku taxi to zkuste ... zabere to jen minutku a je to vážně zajímavý ... >> čekujte hýýýýýýr <<
pozn.redakce : Co se týče mě, můj sexuální kvocient byl spočítán na hodnotu 313.25 (jen pro srovnání - Rosenberg má 161)