... život je krátký - a proto žiju na plné obrátky !

Prosinec 2007

Vánoce

24. prosince 2007 v 14:46 | Kazma |  Novinky
Po roce Vánoce, Vánoce přicházejí, zpívejte přátelé ...
Co napsat ? Vánoce ... krásný to čas pro lidi, kteří mají s kým být, děsivý to čas pro ty co jsou sami. Na mě samotného působily Vánoce vždycky spíš smutným dojmem. Není to tím, že bych měl z Vánoc nějaké smutné zážitky - naopak, rodiče nám vždycky udělali Vánoce pěkné a takové jaké mají být, ale přes to ve mě tento čas vyvolává spíše dojem něčeho smutného než radostného. Všude se sice zpívá "narodil se Kristus pán, veselme se ... radujme se", ale popravdě ... připadaj někomu tyhle koledy veselé ? Na mě teda působí spíš smutným než radostným dojmem. Znám určitě veselejší songy než jsou tyhle koledy, které spolu se svíčkami, advetními věnci a podobnými věcičkami točících se kolem Vánoc připomínají spíše pohřeb než nerozeniny. Je to jen můj osobní dojem a obdivuju lidi, kteří si tohle všechno s radostí dávaj a ujíždí si na tlačení vozíku přeplněnými hypermarkety. Já na to asi nejsem. Přes tohle všechno mám samozřejmě Vánoce taky rád, pořád maj svý kouzlo a snad ho ještě nějakou dobu mít budou. Není třeba tvářit se jako na pohřbu - jsou to narozeniny. Je fajn že se sejde rodina, je fajn že jsou k sobě lidi možná hodnější a je fajn dávat dárky a dělat lidem radost. Tohle jsou věci pro které i přes všechny předsudky nelibosti k Vánocům stojí za to Vánoce slavit.
Přeji Vám všem hodně lásky, zdraví, štěstí a ať se Vám splní vaše sny .... nothing else matters

Vánoční tip pro slečny

12. prosince 2007 v 10:23 | Kazma |  Fun
Vánoce se nám pomalinku blíží a spousta z Vás už se asi poohlíží po něčem čím by jste svému partnerovi pod stromečkem udělaly radost. Zboží je dnes nepřeberné množství a málokterá žena opravdu ví, po čem my muži toužíme. Právě pro Vás je dnešní Vánoční tip (thanx to Ottoman). Je to dárek, který potěší každou mladou mužskou duši a určitě neurazí ani starší generaci. >> checkujte zde << ... A pánové ? No šup šup, tužku do ruky, kousek papíru a napsat Ježíškovi.
pozn.redakce : (budiž tohle i takový malý impuls směrem k mé přítelkyni, která samozřejmě jako většina lidí tápe co mi koupit na Vánoce .... děkuju zlatíčko, miluju tě takovou jaká jsi)

Zimní spánek alá dobré ráno národe ...

10. prosince 2007 v 14:25 | Kazma |  Novinky
Už jsem tu zase ! ... instrumentální kouzelník, verbální čím dál tím větší prase, Vaše keci moje derivace Vy a já, každej další dement, moje exotace pořádná nikdy nepadá...
Tak jo, už jsem tady to políčko nechal hodně dlouho ladem a z krásně obdělávaného, silného pole se stává jen smradlavá kupa hnijícího kompostu, která čeká na to až se přetransformuje v zapomenutou kupu hnoje, na kterou bude chodit kálet lesní zvěř. Tohle já samozřejmě nedovolím, takže se do toho zase pustím a počínaje dnešním dnem sem začnu opět psát všechny ty svý psychadelický duševní výlevy, který Vy tak rádi žerete a nad jejichž reakcemi zase já tak rád onanuju. Jestli se ptáte co bylo důvodem toho,že si tento blog dal trošku voraz a naordinoval si naprosto řízené a bezdůvodné prázdniny, tak Vám můžu sdělit, že ani já sám tohle nevím. Monžná to bylo tím, že jsem se po návratu z USA musel aklimatizovat a přepnout zpět na režim "back home", což mi dalo chvilku zabrat. Asi to bylo i tím, že jsem se musel opít a zdrogovat se všemi kamarády, které jsem půl roku neviděl, což mi dalo taky chvilku zabrat. Trošku to bylo i tím, že jsem musel ve škole dát do kupy všechno co jsem tam stihnul natropit než jsem z tama vypad, což byla zanedbatelná časová jednotka. A bezpochyby to bylo i tím, že jsem musel dohnat sexuální deficit se svojí přítelkyní, který po dobu mého působení v USA nabral astronomických hodnot a to mi zabralu času asi tak nejvíc (10000x jeden a půl minuty v pravidelných půl hodinových intervalech). Tohle všechno dohromady plus to, že jsem pár týdnů po návratu domů ani neměl chuť nic moc vytvářet a psát zapříčinilo to, že byl tento blog svým páníčkem chvilinku zanedbáván.
Abych tady tak nějak uzavřel kapitolu USA, ve zkratce shrnu poslední 2 dny, ke ketrým jsem se ještě nedostal. Jak jsem psal v posledním reportu, poslední noc měla být ve stylu Kanadsko-Americké NHL a taxe i stalo. Zápas byl hodně fajn a můžu říct, že jsme měli štěstí, protože jsme viděli vše co si oko hokejového fanouška může jen přát. Od pravé krvavé bitky, přes přestřelku asi 6ti gólů, až po prodloužení a závěrečné nájezdy. Vážně skvělej hokej, skvělá atmosféra a pravá ééémerická show. A dál ? Co dál ? .... dál nic ...pivo, noc, spaní, balení, taxik, letiště, odlet, Londýn, čekárna, Česká Republika, smutek, Ruzyň, kamarádi s transparentama "Vypadní z města obludo", vínko, kocovina a pak už jen realita, realita a opět neúprosná realita. Ani se mi o tom nechce psát, je mi z toho smutno.
Pokud se chcete mrknout, opět jsem nahrál nějaký fotoz, který jste ještě neviděli (od 25. dne) do našeho >> FOTOALBA <<, takže při chvilce hoďte woko.
Jinak, neměl bych o tom zatím moc mluvit, protože sliby zbytečně zavazujou, ale ve spolupráci s korporací BlueWebstudio chystáme nějaké změny co se týče tohoto blogu a změny to budou veliké a rozhodně k lepšímu. Služba blog.cz už mě nějakou dobu vytáčí a kolečko už se dotočilo tak daleko, že nehodlám své články psát na systému, který je pravidleně 7 krát do týdne mimo provoz. Blog.cz je služba jejíchž klienti jsou z 90-ti % děti od 8 do 14 ti let "píšící" o der Deutsche Musikkapelle TOKIO HOTEL, z 7 % děti té samé věkové kategorie "píšící" o barbínách, mončičácích, igráčcích a podobnejch panáčcích, 2% zabírají na blog.cz seriózní bloggeři a 1% je Kazmův blog. Blog.cz je jednoduše server, který se potápí, jde ke dnu a já rozhodně nehodlám jít s ním. Nezbývá mi než mu zasalutovat, popřát hodně štěstí a přejít na vlastní systém. Tak snad se máte na co těšit ...
Ještě poslední věc ... Silvestr Stallone se nám pomalinku blíží a tento rok to organizačně vypadá velice špatně. Jelikož jsme v předchozích ročnících zlikvidovali snad už všechny chaty, penziony a další ubytovací zařízení na celé Moravě, tento rok jaxi nemáme kam složit své opilé hlavy. Proto tímto vyhlašuji konkurz a vyzívám všechny aby přestali hledat pana Procházku (ReSpEcT) a začali se pohlížet po nějakém kalícím prostoru. Hledáme "obytný" objekt určený k demolici pro cca 20 a více gentlemanů v doprovodu krásných společnic. Kdyby jste někdo wo něčem nebo někom věděli dejte vědět do commentů, budeme rádi za každej tip.