... život je krátký - a proto žiju na plné obrátky !

Září 2007

Sen Diegooooů

29. září 2007 v 6:12 | Kazma |  Novinky
Tlamtalalaláá ... dnes jsme poprvé smočili naše krásná, nahá, sexy těla ve vlnách Pacifiku - hlásím příjezd do San Diega. Tady hodíme pár dní chill-out a další zastávka Los Angeles, po New Yorku druhé největší město USA a jedna z nejnebezpečnějších metropolí světa, kde denně popraví tolik lidí, jako prasat v Hamé za celý rok. Ukončete výstup a nástup, dveře se zavírají ... salam alejkum Czech Republic

Vzhůru dolů ... do Californie

27. září 2007 v 18:27 | Kazma |  Novinky
Po 4 dnech strávených na dně Grand Canyonu a 4 dnech strávených v Las Vegas, opouštíme Nevadu a vydáváme se směrem dolů, vyvalit si pupky na ty nejkrásnější pláže a zaserfovat si na těch nejlepších vlnách Pacifiku, přímo do Californie. V Californii máme v plánu pobejt pár dnů, projet celé pobřeží a zchecknout všechny ty bikiny a tanga, který se tam pohybují. Jinak jsem taky nahodil fotečky do našeho-vašeho fotoalba, od prvního dne road tripu až po dnešek, takže koho to zajímá, mrkněte >> SEMHLE << ... držte se lidi

Hádej kde ...

27. září 2007 v 10:06 | Kazma |  Novinky

Ruty-šuty Arizóóóna mááááá ...

24. září 2007 v 2:00 | Kazma |  Novinky
Tramtadadá ... tak dnes večer jsem si dal cigaretku při západu slunce, sedíce na kusu skály a pod nohama jsem měl jen samotný, mocný, obrovský Grand Canyon. Lepší místo a čas na cigaretu na této planetě nehledejte ...je to marný. Jsme v Arizoněěěěě wuuuuáááááá

Cast-away

23. září 2007 v 1:50 | Kazma |  Novinky
Hola hou !
Další žhavé novinky z neůprosného divokého západu jsou tady. Včera se nám podařilo ztroskotat s naším pronajatým motorovým člunem na Lake Powell v Utahu, což je jezero o rozloze, kterou si nikdo z nás ani netroufá odhadnout. Ztroskotali jsme v pustém canyonu asi 20 mil od nejbližší civilizace poté, co nám z nepochopitelných důvodů vyplivnul motor. Naše výbava v tu chvíli čítala jen 3x Mallboro, 1x sluneční brýle, 1x fotoaparát a 2x galon pitné vody ...takže nic moc. Téměř 5 hodin jsme volali o pomoc, než nás před západem slunce našli místní rangers, vysvobodili nás a odtáhli nás i náš člun zpět do přístavu. Nepředstavitelnej den.
Dnešní noc jsme přečkali pod skálou ve Snow Canyonu, který se nechází pořád ještě ve státě Utah, poblíž města Hurricane a Washington County. Včera jsme taky překročili hranici našich prvních 1500 mil na cestě a momentálně se nacházíme už asi jen 120 mil od Las Vegas. Dnes je v plánu po 5 dnech opustit Utah a dnešní noc už strávit v Grand Canyonu v Arizoně. Toť velmi chabé, slabé, oholené a přespříliš stručné a krátké info z aktuálního stavu dění. Elektriku už jsem neviděl ani nepamatuju, takže to tu ted bude bývat jen v takových krátkých info shotech a jen v textové podobě. Stejně... kdyby jste viděli ty fotky a videa, tak spadnete na zem. ;)
Jinaxe mějte jaxi zasloužíte a díky za support v commentech, šeci to čteme ...

Still alive

18. září 2007 v 20:24 | Kazma |  Novinky
Hey hou ! Jen dávám malé echo, že jsme stále naživu. Momentálně se nacházíme ve státě Utah pár mil před hranicí s Arizonou, kterou se zítra chystáme překročit. První noc jsme málem zahynuli pod sílou těžkých thunder stormů, které se nás i s našim stanem pokoušely zlikvidovat, ale do rána jsme nakonec se strachem přečkali. Dnešní noc už byla mnohem lepší. Nic lidi, mějte se. Musíme valit dál, protože dneska máme v plánu sjet kus řeky Colorado na kánoji a pak pokračovat v jízdě směrem do Arizony. Zatím je to adventure jako prase. Jak bude možnost, zase se ohlásím. Mějte se ...adiozzzz

Road Trip

16. září 2007 v 4:19 | Kazma |  Novinky
Tak a je to tady ! Nastal náš "D-day" ! Dnes ráno vstaneme, nasedneme do naší našlapané káry a vyrážíme směr bůví kam za bůhví čím. To proč jsme sem do USA přijeli a every single day tady makali jak šroti, je konečně tady. Celou tu dobu nás všechny spojovala jen jedna myšlenka, jedna věc, jeden cíl a jeden sen - ROAD TRIP napříč USA. Celej svůj život o tom jen sním a teď je to tady ! S sebou si bereme jen spacák, stan, karimatku, bágl, a embasovanou kreditní kartu. Co budeme jíst, co budeme pít a kde budeme spát, to ví jen bůh. Jediný co víme je to, že měsíc téměř v kuse pojedeme, pojedeme a pojedeme co to dá a budeme se snažit vidět a poznat za tuhle dobu co největší kus této skvělé země.
Naše posádka čítá celkem 4 členy a všichi jsou připraveni, schopni a ochotni v následujících 30ti dnech zhynout hladem, žízní i nedostatkem sexuální aktivity pro naši věc. Tady jsou :
Model naší lodi : Ford Focus
Posádka :

Kazma (hlavní pilot)
Sewitch [náhradní pilot (pro sichr, kdyby pilot č.1 zahynul nedostatkem sexuální aktivity )]
Zajac (navigátor, informátor, koordinátor, inhalátor, masturbátor, ukazatel a GPS v jednom)
Márty (bodyguard, černý pasažér a jistič zadní části lodi)
Co se týče trasy, tak ta se bude vyvíjet postupně podle cesty a podmínek. Jednoduše - improvizace. Předběžný plán je ale takový : Z Colorada se vydáme do státu Utah, kde budeme pár dnů campovat v Grand Canyonu a lovit hady. Z Utahu si to pak poženeme Grand Canyonem dolů přes Arizonu přímo do Nevady na pecku, na kterou se těším nejvíc a tím je město, které nikdy nespí - Las Vegas ! Ve Vegas strávíme pár dnů a hodláme tam roztočit všechny naše love a proměnit jejich nominální hodnotu na dvojnásobek. Jakmile vyčistíme všechny bary a casina ve Vegas, zamíříme směrem do Californie, kde máme v plánu projet celé pobřeží (San Diego, San Francisco, Los Angeles, atp ..), na pár dnů to píchnout na pláž a pořádně si zaserfovat. Z Californie se pak budeme vracet zpátky nahoru, patrně přes Nevadu, Idaho, Wyoming, takže si určitě nenecháme ujít ani YellowStone National Park a asi to tam na pár dnů taky zakempíme. To už se pomalu budeme blížit našemu startovnímu místu a z tama pak už jen domů, pane Berka, domů ... do "rodného" Denveru.
Zní to jako pohádka ? Zní to jako sen ? Tohle je čistá realita brácho ! ... When the dreams come true
Pozn.redakce : Tak jo lidi, já ještě musím dobalit, takže už to tady utnu. Budu se snažit v průběhu cesty nahazovat průběžné info, pokud to jen půjde, takže je možný, že se tady z toho stane trošku cestopis, ale proč ne. Omluvte tedy v průběhu příštího měsíce možnou řídkost článků, protože opravdu nevíme kde každý den skončíme a pokud by to tady bylo hodně dlouho prázdný, zapněte si Televizní Noviny - určitě to bude stát za to! ;)
Mějte se hezky, užívejte krásných školních dnů, poslouchejte gramo desky a jestli všechno dobře pošlape, taxe za měsíc uvidíme.
Zdravím mámu, tátu, ségru, bráchu, přátele, Verunku, paní profesorku Mgr.Matuštíkovou, která mi bezpochyby zapíše všechny zkoušky a zápočty až se vrátím a všechny kteří mě poznají ... ENJOY lidi. Vstříc novým Vrchlabím ...

Concert UnderWorld

14. září 2007 v 21:21 | Kazma |  Akce
Hey, wazzup fellas !
Tak po delší pauzičce zase přináším menší, žhavé info ze států. Poslední dobou je tady toho tak moc, že vlastně ani nevím, jestli se mi to sem chce psát. Jednoduše se mi prostě nějak nechtělo a asi jsem měl i zábavnější věci na práci. Je těžký z tadyma o něčem psát, protože kdybych sem měl psát každou páku, kterou tady zažíváme, tak bych musel plodit 10 článků denně a vlastně ani nedělat nic jinýho. Budu se tak alespoň snažit vypíchnout ty nejneobyčejnější dny, které se jen tak nezažijí a jeden z takových dnů byl právě včerejšek.
Včera jsme se rozhodli jít se před naším road tripem, který startuje už tuto neděli, patřičně rozloučit s naším milovaným domovem, kterým se nám na pár měsíců stal Denver. A když říkám patřičně, tak tím myslím do plných.
Asi existuje jen hrstka lidí, kteří si při vyslovení slova "UnderWorld" nevybaví vůbec nic, ale už asi neexistuje nikdo, kdo by při poslechu prvních tónů TÉTO skladby, nevěděl wo co jde. Ano, britská dvojka UnderWorld, jež se proslavila svým revolučním soundtrackem ke kultovnímu snímku Trainspotting (který by the way patří k mým top 10 movies), jež nesl název "Born Slippy .NUXX". Tento track je dodnes považován za nejlepší dance track desetiletí a pokaždé když jsem ho slyšel, představoval jsem si jak stojím úplně vyjetej v desetitisícovým davu lidí, jež má mozek naladěný na tisíciny stupňů stejnou frekvenci jako já a společně na vrcholu lidské euforie saháme nataženýma rukama do vzduchu po paprscích laserů a a při tom vaříme co to jen jde do rytmu této dokonalé hudby. Včera jsem si splnil sen a přesně tohle jsem si dal, od prvního do posledního detailu.
Párty byla naprosto skvělá a nechybělo tam snad nic co k tomu patří. UnderWorldi váleli na plný pecky a my ještě víc. Povzbuzeni téměř třema "american piema", troškou alkoholu, marihuany a dalších swinstew jsme se protancovali celým, dlouhým, zpoceným večerem až na after párty. Ta se konala v jednom z denverských clubíků o pár bloků vedle. Spousta krásných holek, spousta v pohodě lidí a hlavně užasnej dojezd tohoto neskutečnýho večera za doprovodu pohodovejch DJ's na clubové scéňě. Protrsali jsme tam a prokomunikovali celý večer. Divili by jste se, jak místní devčátka berou na to, když jim povykládáte ten votřepanej příběh, že jste z Evropy a že teď budete měsíc jen tak na pasblink cestovat po státech a pak že máte v plánu jet si zaserfovat někam na pobřeží Californie a nakonec do Vegas, roztočit tam všechny ty velký hrachy, co jste si tu za tu dobu vydělali ... huuuááá ... a leží Vám s otevřenou pusinkou u nohou ! A co je na tom vůbec nejlepší ? Že jsem ani trošku nekecal ;)
Spát jsme šli o půl sedmé ráno ... bez peněz, bez plic, bez zorniček a bez mozku ... ale s úsměvem ve tváři ... a to za tohle všechno bezpochyby pořád ještě stojí !
Choose Life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol, and dental insurance. Choose fixed interest mortage repayments. Choose a starter home. Choose your friends. Choose leisurewear and matching luggage. Choose a three-piece suite on hire purchase in a range of fucking fabrics. Choose DIY and wondering who the fuck you are on a Sunday morning. Choose sitting on that couch watching mind-numbing, spirit-crushing game shows, stuffing fucking junk food into your mouth. Choose rotting away at the end of it all, pishing your last in a miserable home, nothing more than an embarrassment to the selfish, fucked up brats you spawned to replace yourself.
Choose your future.
Choose life ...
(John Hodge, Trainspotting 1996)
Vykutálené fotečky najdete >> RIGHT HERE, RIGHT NOW <<
A jelikož videí bylo milión a nechci zatěžovat týpky na youtube, kteří maj svý práce dost, tak sem šoupnu alespoň ukázku z té pecky z pecek největších - HERE WE GO ! :

Plácni si svého Jardu

11. září 2007 v 2:53 | Kazma |  Soutěže
Přidávám další soutěžní zápich do naší-Vaší soutěže "Plácni si svého Jardu", který mi došel od Denisy s tímto komentářem :
"Ahoj, posílám soutěžní videjko, doufám že to bude good, protože se to natáčelo večer a ne foťák. Smysl to ale neztratilo!! Kámoš co jsme ho natočili, nechápe ještě dneska."
Velké díky za něj a ReSpEcT ... tady to máte :

Soutěžní příspěvek č. 2


A pro Vás ostatní co se chcete taky ukázat, budiž tohle velké "move your ass", protože uzávěrka
soutěže se neúprosně blíží a přece by jste nechtěli, abych si tu hlavní cenu vyžral sám .. hmm ?

Pozn.redakce : Z důvodu lehce pasivního přístupu čtenářů tohoto bulvárního plátku, posunuji uzávěrku soutěže z původního termínu 13.9.2007 na 1.10.2007