... život je krátký - a proto žiju na plné obrátky !

Červenec 2007

A já že týrám svoji sestru ... lol :)))

22. července 2007 v 20:01 | Kazma |  Fun
Říkal tu někdo něco wo tom, že týrám svoji sestru ? ..... Týýýý woe ... dejte si tohle :

Tak snad abych to vysvětlil ...

20. července 2007 v 2:47 | Kazma |  Fun
Asi by ode mne nebylo fér abych se nevyjádřil k tomu poslednímu blafu, který jsem tady umístil. Takže v rychlosti wo co go ... ? Jmenuje se to Gladiatus a jedná se o takovou menší online gamesku pro zpříjemnění nudných chvil na internetu. Dá se to pařit pořád a při jakékoliv činnosti, aniž by vás to obtěžovalo a je to docela zábavka. Takže ať už jste v práci nebo si jen tak doma masturbujete, pusťte si k tomu Gladiatus a staňte se těmi nejlepšími z nejlepších. Hra se odehrává ve starém Římě, kde jako gladiátor bojujete za svou čest a hrdost. Můžete dělat milion věcí - od nakupování, prodávání a dražení, přez boje v aréně a plnění misí až třeba po zakládání gild. Je to něco na styl známého Travianu, ale je to zase o krůček promakanější. Důvod proč jsem zde hodil tentno link je ten, že je to jedna z možností jak v týdle hře vydělat nějaký love a naverbovat pod sebe nějaký lidi. (btw, díky všem za click ... vydělali jste mi milión ;) ) Takže jestli máte u kompu vobčas ty slabé chvilky kdy jen jezdíte myší po ploše a levým tlačítkem vyrábíte čtverečky a obdelníčky, zkuste třeba TOHLE a zaručeně vás to chytne. Jinak sorry, za ten matoucí a nic neříkající odkaz. Vždyť vy víte, že takový howna normálně neprodujuku ... mno i když .... ;) ENJOY

TAK TODLE JE NĚCO NEHORÁZNÝHO !!! MUST SEE !

16. července 2007 v 6:38 | Kazma |  Fun
Objevil jsem něco, co musíte vidět !! ... todle kdo neviděl, taxe může jít bodnout - >>> CHECK IT OUT <<<

Tour de American knajp

15. července 2007 v 9:09 | Kazma |  Akce
Dobré ráno, dobrý večer, dobrou noc
Včera byl pátek, pracujícího lidu svátek a my jsme se rozhodli, že místo klasického, víkendového, nízkorozpočtového kalení na balkóně nebo v naší místní oblíbené hospůdce, tak jak to u nás bývá o víkendech zvykem, si tu muziku pustíme trošku hlasitěj a vyrazíme udělat bugr do víru velkoměsta . Po posezení v jedné z hospůdek na hlavní Denverské "štráse" a 3 pitcherech jsme se s přítelem Péťou rozhodli, že když už - tak to rozbalíme ve velkým štýlu a půjdeme zařádit na Blake Street (taková místní "Stodolní") projít ty nejvyhlášenější a nejnadupanější clubíky, bary a triskotéky v celém Coloradu. Prošli jsme jich asi 10, v každém jsme se pořádně naložili, zakalili s miliony lidma, málem jsme dostaly do držky, málem jsme byli arrested místní policijí, zatrsali jsme si u tyče, zahopsali v davu a nechali jsme tam cca půl miliónu amerických dolarů. Z posledního baru nás vyrazili security guards a domů jsme se dokotili kolem čtvrté hodiny ranní. Co víc říct, jednoduše bombovej večer alá kurwy, chlast a chlebíčky, v plným proudu tak jak to má být a dlouho na něj nezapomenu (no znáte to, už teď si vybavuju jen záblesky, ale víte jak to myslím) ... prostě jako doma ;)
Kromě ztráty lidské důstojnosti, měsíční výplaty průměrné české rodiny a miliardy mozkových buněk, ještě utrpěl ztrátu na zdravý můj fotoaparát. Patrně v zápalu boje utrpěl zranění objektiv, který má problém se zasouváním, vysouváním a zaostřováním. Buď se v tom budu muset trošku porípat kuchyňským nožem a vidličkou (což jsou jediné nástroje které máme k dispozici) nebo to vidím na koupi nové aparátu ... to mi chlapec moc dlouho nevydržel.
Nic lidi ... mějte se hezky, poslouchejte gramo-desky, užívejte prázdnin a neskačte do vody, do který nevidíte ... je mi špatně, jdu se někam zakopat. MILUJU AMERIKU ! Adiozzzzzzz
pozn. redakce : Chtěl bych tady veřejně poděkovat svojí tolerantní přítelkyni za to, že už mě nebije kvůli tomu co tady píšu a snaží se to zkousávat a brát mě takového jaký jsem ... a já jsem vobčas pěkný howado ;)
Miluju Tě Verunko a jsem tady hodnej ...
FOTEČKY ČEKUJTE >> HÝÝÝÝR << (speciálně bych vypíchnul >> tento << snímeček ... sledujte Péťův vyděšený výraz v obličeji a taky si všiměte baterky v pravém horním rohu, mířící do jeho obličeje. Tento snímek byl pořízen cca 5 vteřin před tím, než Péťa letěl dolů ze scény za ochotné pomoci místních security guards:)) )
Pár záběrů hýýýr :
Péťa u tyče
Capoeira

WARPED TOUR 2007

14. července 2007 v 0:59 | Kazma |  Akce
Dobré ráno Česká Republiko.
Včera jsem si lehce zvrtnul kotník, tudíž jsem dnes nešel do práce a nedobrovolně jsem si tak našel chvilku pro náš blog, takže nahazuji další žhavý update z Jů Es en Ej.
O víkendu se Denver stal hostitelem největšího pop punk rockového hardcore festivalu svého druhu na světě. Festival Vans Warped Tour od roku 1995 každoročně objíždí dělat bordel po všech zemích světa a tentokrát se objevil přímo u nás pod balkónem. Musím přiznat, že o této akci jsem toho moc nevěděl, ale po tom co jsem se od Rabbita dozvěděl wo co zhruba gou, věděl jsem, že si nemůžu nechat ujít vidět místo, kde se "sjedou" (a to slovo má hlubší význam než si myslíte) ti nejvostřejší pankáči z celé planety.
Jelikož lupeny bývají vyprodány už několik týdnů předem, sehnali jsme si pouličního dealera, kterej nás za 150$ doslova protáhnul dovnitř. Akcička hodně vodletová - všude milión šílených šílejících lidí, kteří poletovali nejen po zemi, ale i vzduchem, vůně marihuany a prach kokainu se linul ovzduším a nadupaná muzika tuto idilickou atmosféru krásně dokreslovala. Nechyběl ani halfpipe, wrestling, raily, rampy, jumpy a další parádičky, které jsou s touto akcí neodmyslitelně spajty. Musím říct, že to byl hodně hustej mejdan a i když tadle muzika do tédle chvíle nebyla úplně můj "cup of tea", taxe musím hluboce klanět, protože mě hudební produkce opravdu nadchla a dávám 100 bodů. V neposlední řadě si ještě neodpustím poznamenat, že tato akce vyvrátila jeden z mýtů, který si většina lidí o Americe myslí a já o něm byl do této chvíle taky přesvědčen ... ehm, kdo to sakra říkal, že v Americe jsou jen samý hnusný a tlustý holky ?
Dost bylo řečí, dejte si to live v tomdle foto-video reportu ... MAKE SOME FUCKING NOISEEEEEE !!! :

A smršť pohyblivých obrázků hýýýr :
Jeden z hlavních stagů No.1
Jeden z hlavních stagů No.2
Takhle se trsá v Jů Es en Ej (sledujte jak to týpci rozbalí přesně na přelomu první a druhé minuty ... náášup)
Záběry z dalších stagů
Pravý ééémerický wrestling
A ještě jeden
No a nakonec aby jste neřekli, že jsme ti co jen stojí v rohu a drbou si hlavu ...check it out :
A abych nezapoměl, TADY je malej pozdrav pro Adimíra ... on už bude vědět ;)

Pojď veverko, veverko, veverko ...

9. července 2007 v 4:45 | Kazma |  Novinky
Hi 5 ... dnes přidávám jen takový menší zápich z produkce National Geographic kde máte jedinečnou možnost vidět jak si kucííí z Český Republiky obstarávají stravu v "Jů Es en Ej" když dojde cash a není na hamburgery ;) ... lovení veverek v přímém přenosu - check it out :

Další praní ... a opět nasraní

7. července 2007 v 6:40 | Kazma |  Novinky
Tak opět došlo k tomu, k čemu musí pravidelně jednou za čas docházet, pokud nechcete aby vás cestou na každém kroku doprovázelo hejno much, švábů a podobné americké havěti ... správně ... PRANÍ ! Činnost našich maminek, manželek, přítelkyň a milenek (no i když...) o kterém toho většina penisem obdařených lidí moc neví a ani vědět nechce. Níže uvidíte tři videonahrávky, ve kterých jsou postupně otevírány naše pračky a jejich obsah je vyzdvižen na světlo boží.
Když se něco posere jednou, dá se nad tím mávnout rukou a poučit se z toho do příště. Ale když i příště nalejete do pračky SAVO ... je to už minimálně k zamyšlení ... (nenastavil jsem blbě teplotu ? :))))) ) .... check it out :
Sewitch a George
Zetor
Kazma
A takhle se vážení přátelé pere u Bartošků ;)))))
Pozn.redakce : autor posledního videa rozhodně nechtěl tímto snímkem zpochybnit skutečnost, že byl též obdařen penisem ...

Independence Day

4. července 2007 v 20:38 | Kazma |  Novinky
Dnes je 4.července a celá Amerika slaví jeden z největších svátků vůbec. Den vzniku nejstarší demokracie světa. Toho dne roku 1776 Druhý kontinentální kongres přijal Deklaraci nezávislosti, jímž Amerika uplatnila svou nezávislost vyhlášením některých základních práv člověka a soupisem stížností proti britské říši. Celé spojené státy tak slaví tento den jako Den Nezávislosti. Všude mraky lidí, koncerty, show, ohňostroje, akce atd... atd.. a hlavně taky volno v práci, takže za chvilinku vyrážíme do víru velkoměsta mrknkout na to, jak to tu umí na západě rozjet. Mějte se krásně, skládejte básně a přeju všem pěknýho 4. července ... možná toho nejlepšího dne k zamyšlení nad svými závislostmi ...

Jdou po mě jdooou, jdooou jdooou ... na každým rohu mají fotku mou

2. července 2007 v 20:24 | Kazma |  Novinky
Zdarééééc, dneska nahazuji jen takovej malej zápich just 4 fun, kterej mě opět rozesmál. Vzpomínáte si na článek "Sparťanská výchova II" ? Kolem kterého se zvedla obrovská mediální bublina, která pobouřila a postavila na nohy milióny českých i slovenských teenegerek vyznávající tvrdou, hardcorovou, punkrockovou kapelu ze západního německa, kvůli kreré mě chtěli udávat na úřadech, žalovat svým rodičům a tahat mě po soudech i když ještě neměli ani občanku ? Dostalo se ke mě dalších pár odkazů zabývajících se touto tématikou ... ideální čtení pro pondělní vlahý večer, doporučuje 78fans z 10ti ;) ... JEN DO MĚ HOLKY ! .. UKAŽTE MI TO !! :))
good-tokio-hotel.blog.cz (jasně, že je to hrané...musel tam být někdo, kdo to natáčel...lol)
tokiohotelth-ht.blog.cz (řekněte to okamžitě vašim !!)
tokiohotelliebe.blog.cz (a nakonec stará dobrá klasika ...)

Cena mého zadku stoupla na ceně ... držela ho v ruce "the best pornstar ever" Jenna Jameson

1. července 2007 v 9:53 | Kazma |  Novinky
Je to tak 2 týdny co jsem seděl v trainu do práce a jako každý ráno poslouchal muziku, popíjel teplý čajík, tlačil do sebe sendviče a projížděl aktuální noviny Denver news, když jsem v jedné chvíli zůstal čučet nad stránkou se známou tváří a nemohl uvěřit svým očím nad tutilkem článku "Meet the best adult film superstar Jenna Jameson in Denver ".
Těm z vás, kteří prožívali bujné pubertální roky stejně jako já, snad nemusím vysvětlovat wo koho jde. Denně nad jejímy filmy masturbují milióny lidí a milióny lidí nad nimi ještě masturbovat budou. Velká spousta z nás na ní vyrostla a pochopila tak kouzlo rozmnožovacího rituálu lidského organismu. Když se řekne "pornofilm", první co většinu lidí napadne je právě Jenna Jameson. To co znamená Michael Jordan v basketballu, Wayne Gretzky v hokeji, Tiger Woods v golfu, Steven Spielberg ve filmu a nebo Madona ve světě hudby, tak to přesně znamená Jenna Jameson ve světě pornofilmu. Věděl jsem, že tuhle životní šanci si nemůžu nechat ujít a hned jsem taky věděl kdo z náší grupy do toho půjde se mnou ...
Akce se odehrávla v jednom z vyhlášených Denverský sexshopů FASCIONATIONS. Většina z Vás si asi představí klasickou, malou, zapadlou boudu, kde stojí brejlatej, znuděnej děda, čte si noviny a čeká na zákazníka. Tady to ale chodí úplně jinak. Sexshop velký zhruba jak u nás TESCO, vevnitř striptérky u tyče, lesbičky který na posteli ukazují zázkazníkům jak to správně dělat a milión věcí ke koupi, u kterých by jste si ani s velikou sexuální fantazijí nedokázali představit jak je použít. Po dopravení na místo, jsme s Péťou vystáli asi tří a půl hodinovou řadu která se táhla od začátku ulice, přes celý shopík až k právě zmiňované Jenně Jameson. Co víc říct ? Naběhli jsme, pokecali, dali foto a šli spokojeně domů ... ale řeknu Vám ... to její : "... Thanx babyyy" s tím krásným eméérickým přízvukem, když sundávala ruku z mého pozadí a loučila se se mnou ... wooooooooooooooooou ... v životě jsem neslyšel něco tak sladkýho ...
Dnes jsem si tedy odškrtnul další kolonku ze svého seznamu "MUST DO BEFORE DIE" ... chytl jsem nejslavnější pornohvězdu světa za zadek (cháááááááááááááááááááá .... a kdo je víc ? ha ? ... kdo si troufne na pilota ? :)))) ) ... teď už mi zbývá jen : zasadit strom, vzplodit syna, postavit dům, koupit Enzo, rozdat si to s japosnkými dvojčaty, dát si lajnu s Whitney Huston a můžu spokojeně zemřít ... mějte se krásně, pokojně dál masturbujte nad svými iluzemi a hlavně nezapomeňte ... Když si chcete splnit své sny, první se musíte probudit .. PEACE ;)
Neodsuzujte masturbaci. Je to sex s někým, koho máte rádi ...
Woody Allen
.
.
.
Tady to máte :