... život je krátký - a proto žiju na plné obrátky !

Červen 2007

Všechno lítá co má peří ...

25. června 2007 v 7:14 | Kazma |  Novinky
Tak jsem se dozvěděl, že u nás v ČR trošku fouká, prší a padají stromy. Tak aby Vám to nebylo líto, dneska nám před domečkem taky jeden přistál ...

Nejsem debil ... našel jsem mobil

24. června 2007 v 21:45 | Kazma |  Novinky
Dnes ráno mě probudil budík na mém mobilním telefonu. Zjistil jsem, že telefon mi byl sice ukraden - jsem předpokládal, ale také jsem zjistil, že mi jej neukradl žádný nigga, ale pouze Petr Šupka, který mě chtěl takto údajně potrestat za to, že jsem ho zapoměl na balkóně - jak jsem také předpokládal. Kanadský žertík se Péťovi vážně povedl a všichni jsme se tomu strašně nasmáli. Těžko existuje něco vtipnějšího než někomu na 2 dny schovat tydlifon a pak mu jej vrátit. Zkuste to, takovou psinu jsem vážně dlouho nezažil, na tudle prču budu vzpomínat do konce života ... ReSpEcT Péťo, todle se ti prostě povedlo ... máš talent čéče !

WOODSTOCK come back ...

23. června 2007 v 3:50 | Kazma |  Novinky
Že by se do Ameriky vracela zpět šedesátá léta plná romantiky i dramat, vietnamské války, rasismu, přerodu Ameriky a největšího generační vzdoru, jaký kdy Spojené státy zažily? Léta patřící květinovým dětem, hippies, naplněná volnou láskou, marihuanou, odporem k válce, hudbou, nevázaností, sexem a touhou po odlišení ? Nenéééé, jste úplně vedle ... to si jen pánové byli poprvé vyprat...
No teda mámy ... styďte se ! Málo jste je doma tepaly ... mááálo :)))))) Batikovaný tríígo jsem měl na sobě naposled na skautským táboře a to jsem ho vytvořil úmyslně ... ale tak proti gustu ... ;)

Jsem debil ... ztratil jsem mobil

22. června 2007 v 5:54 | Kazma |  Novinky
I když je to docela běžná věc, která se stává dnes a denně. Mě se za celou moji hi-tech kariéru nictakového nestalo. Někdo tam nahoře dlouhou řádku let čekal a hodil to na mě v tu nejnevhodnější chvíli, kterou si mohl vybrat. Ještě týden před odletem jsem vyměnil svoji starou, spolehlivou Nokii 6210 kvůli frekvenčnímu rozsahu, který by ve státech nefungoval za novější model 6300 a dnes jsem zjistil, že už si s ní patrně vesele volá nějaký nigga, který měl buď obrovské štěstí nebo prostě šikovné, chmatácké ručičky. Každý, kterému se podobná věc stala mi dá jistě za pravdu, že to není příjemná záležitost. Přístroj a peníze vem čert (i když to taky pěkně zvedne krevní tlak), ale ty čísla, čísla a čísla nasbíraná za více než 10 let ... wuuuuuf ... pěknej pomrd. Ještě víc to nasere v situaci, kdy je to má jediná momentální spojka s rodinou, která email, ICQ, Skype a podobný vychytávečky ještě nestihla vzhledem k rychle se točícímu světu zachytit. Další věc je ta, že je to teď z tadyma hodně těžko řešitelná záležitost a počínaje dneškem se veškeré příchozí hovory a esemesky, které mi v průběhu příštích pěti měsíců dojdou pravděpodobně nikdy nedozvím. Budiž tohle tedy velké echo pro všechny, kteří mě znají, aby veškeré své případné pakety šířící se sítí GSM směrem ke mě, směřovali buď sem na blog, nebo na mail. Můj tydlifón je na půl roku v režimu OFF a nakopnu ho hned jakmile dosednu do ČR. Takže přeji všem pěkně hnusnej, pokurvenej víkend a doufám, že Vám tam všem bude pěkně chcááááááááááát ! HÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ... a máte to ! ... mě nenaserou ;)

Peter's brand new bitch ... aneb gazela the 4th edition

21. června 2007 v 7:13 | Kazma |  Novinky
Je to tak ... sbalil ji z balkónu místní speciánlní technikou, které se říká "Come on bitch ! Let's get drunk". Slečna se jmenuje Kofola, příjmením Originál, pochází ze západního Bronxu a od 13ti let kouří crack. Poté co nám vyžungla půlku ledničky piv a za 10$ prozkoumala Šlupkovo přirození, si ustlala u nás v obýváku na zemi ... pak už jsem šel radši spát ... enjoy ;)

Zdravím to krásný, malý, zelený v srdci Evropy ...

20. června 2007 v 4:19 | Kazma |  Novinky
Tak konečně po menší pauziče nahazuji další update. Omlouvám se za čekání, ale musíte mít vobčas trpělivost. V poslední době bylo moc řešení a vyřizování a v neposlední řadě se mi ani nějak moc nechtělo vymýšlet duchaplný elaboráty. Kór když jsme ještě doma neměli net a museli jsme na něj chodit na nedalekou office. Tento problém je nyní díky bohu, Zetorovi a Zajovi vyřešen a už jsme non-stop online připojeni do světa megagalaktickou rychlostí, takže koncentrace novinek na tomto blogu by měla jít počínaje dneškem nahoru. Toť radostná zpráva k úvodu.
Takže co se událo v předchozích dnech ...
V první řadě došlo k několika změnám v sestavách pracovních teamů. George se Zetorem nedobrovolně odešli ze společnosti Johnson UNITED a poté co si na 2 hodiny vyzkoušeli jaké je to být v Americe stěhovákem, se opět vrátili ke své staré práci na baseballový stadion Coors Field a se svojí blowers crew nadále foukají arašídy z tribun stadionu. Zbytek naší výpravy tj. Já, Zaja a Sewitch (Mártyho nepočítám, páč ten to má v cajku) jsme naopak dobrovolně podali výpověď na Coors Fieldu a stali jsme se pro změnu stěhováky na full time u Jonhson UNITED. Tyto manévry doprovázelo spoustu problémů, hovorů a vyřizování nejen se zaměstnavateli, ale především se společností Intrax. Veškeré naše obavy z toho, že tyto čachry nebudou možné a ze strany Intraxu nepovolené nakonec dopadly dobře, díky krásné Americké mentalitě, která se vyznačuje tím, že tu mají všihni v pi**. Došli jsme se strachem k našemu supervisorovi (jmenuje se Justin Bishop - pracovně Justin Kryšot Timberlake) s tím, že by jsme s ním rádi mluvili o něčem důležitém. On jen řekl "wazzup?", my jsme mu řekli, že by jsme všichni tři rádi podali výpověď. S napětím jsme čekali jak nás rozseká, zavolá do Intraxu, že jsme dezertéři a pošle nás domů a podobný běsy ... opak byl však pravdou. Kryšot ani nemrknul, řekl "no prob", luskl na právě prochzejícího maníka, řekl mu "ukaž pánům kde jsou dveře" a tím to haslo ... jak easy. Prostě "typical american kick ass". Poté co se za námi zavřeli dveře stadionu a byli jsme zbaveni našich čipových karet jsme si uvědomili, že by nebylo špatný vzít si i výplatu, na kterou jsme pro ně 14 dní makali. Večer se šlo samozřejmě na pivec, do jedné fajnové, nedaleké hospůdky, kde jsme řádně oslavili úspěšnýho padáka z práce a propili první výplatu. Toť nejdůležitější přehled změn posledních dnů. O5 nahazji jedno videjko a dalších pár foteček z pracovního prostředí pro hrubý nástin toho kde děláme nebo kde jsme dělali. Konkrétnější fotečky co děláme, budou zase příště ... papáááá lalááááá
Fotečky hýýýýýr :
A jedno videjko z první práce na Coors Fieldu. Práce to byla sice pakárna za pár šupů (neberte osobně paní Zetorová, je to s malým "š"), ale mělo to i své výhody. Krom dojídání hotdogů, buritos, chipsu, peanutsů a podobnejch dobrot z kontejnerů, který amíci nedožrali, jsme měli také možnost chodit na každý zápas první ligi světových jedniček v baseballu, teamu Colorado Rockies. Slyšet tleskat, křičet a nebo nasraně bučet celej ten našlapanej stadion na vlastní oči a uši je vážně něco neskutečnýho ... (na tomto videu není zachyceno)


Jaxe budí princezny, aneb dobré ráno Ameriko ...

6. června 2007 v 23:25 | Kazma |  Videa
Žiju si jako v pohádce ... když nechci nejdu do práce ... a když se Jiříkovi nechce do práce ... musí se mu pomoct ;) ... check it out :

Neumřeli jsme, neunesli nás, nezabili nás, neznásilnili nás ... žijem !

6. června 2007 v 1:08 | Kazma
Zdravím Czech Republic,
Po menší pauzičce způsobené transferem do novýho bejváku, dávám další echo o naší cestě kolem světa. Jak jsem již řekl, po týdenním trmácení se a stěhováním po béčkových, nízkorozpočtových, Denverských hostelích, jsme se konečně nastěhovali do vlastního. Je to krásný dvoupatrový domeček cca 2 míle od centra. Máme tu 3 pokoje, obývák, 2 záchody, koupelnu, kuchyň, sklep a balkón s výhledem na Downtown (centrum hlavního města). Domeček sice nebyl vybavený, takže první věc, co jsme museli udělat bylo nakoupit nafukovací airbedy, polštáře a peřiny aby bylo vůbec na čem spát. Postupně tady dokupujeme další vybaveníčko a časem z toho bude pěkný, útulný domeček. Jediné dvě mouchy tohoto bylení jsou, že tu zatím není net (ale už na tom děláme) a druhá je ta, že tento domeček se nachází v hispánsko mexické čtvrti, kde jít odpoledne sám po ulici chce odvahu a jít večer sám po ulici chce absolutně vymytej mozek. Nedá se nic, dělat ... všechno má své silné a slabé stránky a amerika je prostě taková. Časem si člověk zvykne. Každopádně bydlení pořešeno a dávám 100 bodů.
Co se týče práce, tak tu jsme taky ocoachovali docela solidně. Přes noc lítáme s jetpackama (v příštím článku názorně předvedu co znamená slovo "jetpack") po basebolovým stadioně a likvidujem oříšky a veškerý další bordel, který pod sebou tlustí američani po zápase nechaj a přes den děláme stěhováky v jedné obrovské, nadnárodní společnosti (thanx to Márty). Je to docela fofr. Chodíme z práce do práce a moc toho nenaspíme, ale jestli chceme vydělat milion - we have no choice.
Jinak včera jsme absolvovali drogové testy na místní klinice. Řeknu Vám, že oproti drogovým testům na naší škole je to tu docela vostrý. Přijdete, vypíšete formuláře, jdete se sestřičkou na záchod, dostanete lahvičku, musíte si umít ruce, načurat do lahvičky po risku (která rozohdně není malá), v průběhu tohoto rituálu nesmíte ani pustit vodu ani spláchnout záchod a máte na to přesně dvě minuty. Jakimle naplníte lahvičku, položíte ji na stůl, otevřete dveře, tam stojí sestřička, lahvičku vám veme a až poté můžete záchod spláchnout a umít si ruce. Sestřička okamžitě změří teplotu obsahu kelímku, a teplota musí být v rozmezí 90-100 F. Ti zběhlejší už asi pochopili, co to znamená (tydle testy nejsou děvka, kterou můžeš vomrdat ...)
Výsledky testů se dozvíme v příštích dnech od našeho zaměstnavatele. Samozřejmě se nikdo nebojíme, protože jsme jsme hodní kluci a s drogama nemáme žádné zkušenosti, takže se nás to spíš netýká (ahoj mami, za týden jsem doma ;) )
Tohle je pro ty co hulej skla, co hulej šlukovky, co hulej čilamy, co hulej vodnice a taky jointy ... pro ty kterých krabičky jsou vždycky plný, pro ty který maj vždycky papírky a nebo pro ty, který maj aspoň na filtr ... asi tak :
Pošli mi jointa a pošli ho směle, politiky s jejich zákonama pošli do prdele, stejně ty zákony nemůžou mít úctu mou, když je píšou lidi, co kradou a lžou. A když už vo tom mluvím, tak todle není kec, že legalizace trávy je vážna věc. Když zákony legalizaci neumožňujou, legalizuj srdcem, legalizuj hlavou. Nikdo nemá nikomu právo zakazovat, ten pocit kterej nemohl nikdy poznat - kdo jen cíga hulí a alkáč kalí, nikdy nepochopí, že každý množství je malý ... je to pesně wo tom ... PEACE !
Opět nahazuji průlet naším novým bejvákem :

Up and Down

1. června 2007 v 6:55 | Kazma
Takže jak pokračuje naše houmlesení po Americe ? Jak jsem se již zmiňoval posledně, byli jsme vykickování z našeho hostelu a ocitli jsme se i s bagáží v černých ulicích Denveru. Od této chvíle se sitauce mírně změnila. Těžko říct jestli k lepšímu nebo k horšímu ... spíš je to z bláta do louže. Přestěhovali jsme se do ještě větší díry než ze které nás vykopli a aby toho nebylo málo, tak je ta díra ještě o 6 babek dražší než ta poslední. Abych tady netlačil jen samá negatíva, taxe musí nechat, že management tohoto hostelu je daleko příjemnější než ten minulý (hlavně po několika desítkách panáků slivovice). Takže prozatím máme kde bydlet (do soboty) a paxe uvidí co dál. S prací je to trošku horší. Jakýmsi nedorozuměním se nám podařilo nasrat celou agenturu a vypadá to, že v následujících dnech bude ještě docela sranda. Asi budeme muset dělat Colorádské prostitutky. Pro ty ingliš zdatnější přikládám email, který nám po dnešním průseru došel z Intraxu (just for fun) :
Dear Adam, Kamil, Petr, Jiri and Ondrej
I understand you have not yet arrived to your employer, Aramark Facility Services in Denver, Colorado and that instead, you are seeking employment at a different host company, Johnson United Moving. On the Intrax premium program participants who do not begin working for the host company listed on their DS-2019 Form and who change jobs without permission from Intrax, are in violation of the premium program rules.
Please contact Intrax immediately at 1-888-224-0450, Monday - Friday, between 9:00AM and 5:00PM, Pacific Standard Time to update us on your whereabouts and your expected arrival to your Intrax Premium Employer. Please understand that if you do not arrive to your employer you will be dismissed from the program.
Dismissal means you are out of status on the program. You will be terminated in the SEVIS system and a permanent negative mark will remain on your immigration record. In addition, your health insurance will be terminated, you are illegal to work and you must leave the country within 15 days. Again, please contact Intrax immediately for assistance and to discuss this matter further. You must report to Aramark Facility Services no later than Monday, June 4 th.
Thank you for your attention to this matter.
Aspen Felt
Placement Director
Intrax Career Development
888-224-0450, extension 597
(415) 434-5597
afelt@intraxinc.com
Jinak nahazuji o5 pár foteček z posledních dvou dnů, které jsme věnovali hledání práce, noclehu a duševní očistě ... >> so check it out <<
A zde již tradiční ukázka našeho nového bydlení :
By the way - dneska se 50 mil od Denveru prohnalo tornádo, takže i když si myslíte, že už nemůže být hůř ... můůůůže :))... stačí aby to správně fouklo. Hlavně nezapomeňte na to nejdůležitější ... až Vám bude nejhůř, otočte se ke slunci a všechny stíny padnou za Vás ... peace ! ;)