... život je krátký - a proto žiju na plné obrátky !

Květen 2007

How is it going ? ... downhill !

30. května 2007 v 15:11 | Kazma |  Novinky
Krásné ráno Evropo. Přináším nejžhavější informace ze světa. Dneska nás vyrazili z hostelu a stali se z nás ze dne na den homeless people. Důvod byl rize americký. Majitel byl jednduše rasistický howado s nedokázal unést, že jsme bílí. Ocitli jsme se tak z ničeho nic s bagáží v ulicích Denveru a musíme splašit nějakej nocleh, jinak můžem jít tak do kostela (místo kde se schází a přespává místní ééémerická smetánka). Naše menu za poslední 2 dny bylo následující :
breakfast : Start cigaret
lunch : Start cigaret
dinner : Start cigaret
S počasí tu jde už taky krutě do prdele. Kdybych se do týdne neozval, volejte 911.
Jinak nahazuju pár foteček z pátrání po novým bejváku v okolí Denveru a jedno videjko zachycující krásný slunný americký den ;)
Videjko hýýýr :
Kurwa to je Ameríkáááááááááááááááááááááááááááááá !!!¨
Tak nech oheň hořet, ve svým srdci plát, ať shoří Řím, Amerika i Babylonskej stát. Ať shořej všichni ti co chtěj rozkazovat, co nic nikomu nedávaj a chtějí jenom brát. My neženem se za tím, za čím voni se ženou a nevidíme cestu tam kudy voni jdou a není pro nás orgazmus s tváří blaženou u MC Donalda žrát flaksu zkaženou ...

Jaxe žije v Jůůů Es en Ej :)

28. května 2007 v 22:05 | Kazma |  Videa
Hááááj jak sviňa ... posílám další pozdrav ze země neomezených možností. Dneska jsme byli trošku prošlápnout Denver tak nahazuju pár foteček a jedno videjko z místa kde si vegetíme. Utvrdil jsem se v tom, že Amerika je opravdu šílené místo, plné šílených lidí ... no Mars - hadra. Každopádně zatím je to prča a válčíme jaxe dá ;)
Videjko hýýýr :

Haj fááááááááájv !!

28. května 2007 v 7:49 | Kazma |  FotoAlbum
Tak jsme tu lidi ! Zrovna sedím na pokoji toho nejvoplzlejšího hostelu v centru hlavního města státu Colorado. Cesta byla v pohodičce. Z Ruzyně do Londýna klídek AirBusem - cca 2 hoďky čistýho letu (kapitán v podstatě jen nabral výšku a zase to píchnul čumákem dolů). V Londýně jsme měli asi 3 hoďky čas, ale kvůli šíleným bezpečnostním kontrolám jsme to stihly tak tak k našemu terminálu, kde jsme pokračovali Jumbem (už podstatně větším a kvalitnějším éééroplánem) do Denveru. Let trval asi 10 hodin. V letadle all inclusive, takže jsme se lehce rozjeli, dokud mě paní stewardka neupozornila, při obědnávání několikáté vodky značky Smirnoff slovy : "Hey guys, don't drinking beynod. It's enough !", kolega Šupka se ji snažil uklidnit slovy : "Take it easy, we are from Czech Republic ...", ale i tak to nepomohlo a pochopili jsme, že v tomto lokálu už nám nalejou tak akorát orange juice. Nemělo cenu jí vysvětlovat, že tolik vodky, kolik my vypijeme za měsíc, ona neroznese za celou svoji kariéru. ;) Vysedli jsme na letišti v Denveru, kde už to bylo v cajku. Na imigračním jsme odevzdali potřebné materiály, dali krátkej pokec a fičelo se do hostelu. Tááákže nahazuju pár foteček z cesty. >> CHECK IT OUT ;) <<
A ještě dvě speciální, kdy se mi podařilo z letadla zachytit tornádo nad Denverem. JEDNA a DRUHÁ

Jen pro tebe ...

27. května 2007 v 18:00 | Kazma
Ahoj Verunko,
Když si tohle čteš, tak já už sedím v letadle, a jsem zrovna někde nad oceánem. Já nevím kde začít. Já jsem už prostě strašně dlouho přesně tohle potřeboval. Potřeboval jsem někoho jako jsi ty. Někoho do koho se zamiluju víc než do sebe a někoho kdo mi to samé bude i oplácet. Ze začátku tomu nikdo z nás nevěřil .... ani ty, ani já ... přesto jsi mi každým dnem dávala pocit, že s tebou chci být víc a víc. Miluju tě tak moc jak jsi to ani nedokážeš představit. Miluju jak mě líbáš, miluju jak mě hladíš, miluju jak se milujeme, miluju jak mě umíš utěšit když to potřebuju, miluju jak mě umíš rozesmát, miluju jak mě umíš nasrat, miluju když říkáš mý keci, miluju když pliveš na zem žvýkačku, miluju když seš držka nepříjemná, miluju všechno co děláš, miluju tě takovou jaká jsi.
Je to pro mě moc těžky a moc to bolí ... moc .. ani nevíš jak. Jsi pro mě úplně vším a poslední dva měsíce jsem dýchal jen pro tebe. Když jsem se s tebou naposled loučil, odjel jsem rychle. Neodjel jsem rychle, protože bych už nechtěl být s tebou. Odjel jsem rychle protože už nemůžu být bez tebe. Asi bych tam s tebou zůstal a nikam nejel. Celou cestu zpátky jsem probrečel jako malej kluk ... moc to bolí ... moc. Chci abys věděla, že tě moc miluju a že jsi pro mě všechno. Slib mi jen jedno prosím. To co jsem i já slíbil tobě. Že až se vrátím, budeš taková jaká jsi. Skvělá a úžasná holka, se kterou chci být ... miluju tě Verunko
Až kolem tebe budou o prázdninách tančit namakaní frajeři a budou tě zvát na panáka, taxi prosím předtím vždycky pusť tohle, ať víš že tam někde daleko, je někdo s kým ti bylo překrásně a že ten někdo na tebe čeká ...
Pozn.redakce : Snad se nebudete zlobit, ale k tomuto zakazuji komentáře. Mám v prdeli co si o tom kdo myslí, záleží mi jen na názoru jednoho člověka a ten znám ...

"D" day

26. května 2007 v 22:19 | Kazma |  Novinky
Tak a je to tady. Zítra ráno sedám do auta a odjíždím směr Praha-Ruzyně. Nevím co k tomu momentálně napsat. Je den před odjezdem, kufry jsou sbalený, šecko v cajlku nachystaný a přesto se mi nechce. Mám smíšené pocity. Z jedný strany jsem strašně natěšenej a zvědavej, protože vím, že todle může být půlrok na který nezapomenu a na druhou stranu jsem úplně zoufalej a v pasti, protože vím že tady nechávám někoho, na koho taky nezapomenu. Je to těžký ... moc těžký. Ale nedá se nic dělat, konec konců ... láska přece hory přenáší, ne ? Takže bych se s Váma se všema chtěl rozloučit, popřát Vám krásný, proflákaný prázdniny a za necelýho půl roku se uvidíme. Díky moc všem co se mi ozvali a popřáli mi "good luck"... Díky! A zachovejte přízeň tomto blogu, ze kterého se počínaje zítřkem stává cestopisný blog Kazmi Kazmovitche (a BORAT půjde srát) ... Tááák let's go ....čááááu lidi, budete mi chybět ... Mír !

Today is birthday day !

26. května 2007 v 15:33 | Kazma |  Novinky
Dnes je tomu přesně 22 let, co sám Satan seslal z pekla na Zemi ďábla v lidské podobě, aby spasil svět ...Jooooou ... mám narozeniny ! Vím že to zní neuvěřitelně, že jsem se svým životním stylem dožil tak vysokého věku, ale je tomu opravdu tak.
Vy co jste mi ještě neměli možnost popřát, máte jedinečnou šanci zde v komentářích (jak jich tam nebude víc jak 1000, budu to brát osobně)
A vy co jste mi neměli možnost předat dar, máte jedinečnou možnost zde :
číslo účtu : 27-9994930247
kód banky : 0100
variabilní symbol : prase v žitě
Pozn.redakce : peníze nebudou použity na žádnou doborčinou činnost jako např. na dětské vesničky, hladovjející afričany, cigány kterým se nechce do fachy a ani na africké gorily. Jednoduše je lidsky prochlastám ... díky všem - PEACE ! ;)

Fotoreport z narozeninové oslavy a rozlučky

24. května 2007 v 23:35 | Kazma |  FotoAlbum
Tak konečně se mi podařilo sesumírovat fotečky z víkendového "mechche". Akce byla řekl bych více než povedená a ve všech směrech naprosto splnila a v některých i předčila mé očekávání (zdravím Pálavu). Pilo se, kouřilo, hulilo, koupalo, grilovalo, hrálo, zpívalo, tančilo, souložilo a hlavně kalilo ! Důkazem toho budiž 5 ranních telefonátů nespokejných sousedů v okolí tří kilometrů a jedno trestní oznámení, které se ještě zvažuje ;)
Díky všem za účast, díky všem za dary a díky všem za kalbu. Udělali jste mi radost lidi ;)
A ještě si neodpustím jeden velký dík Verunce za to, že když jsem už propadal zoufalství a panice z marného hledání objektu určeného k narozeninové demolici ... pohladila, pomohla a vše zařídila ... miluju tě ;)
Tááákže smršť fotek najdete >> HÝÝÝÝR <<
A jedno videjko (všimněte si zvláštního zabarvení tekutiny v bazénu) :

Kalbáááááááá

17. května 2007 v 21:06 | Kazma |  Akce
Wuuuuuf, tak jo lidi, sorry že se tady poslední dobou nic moc nedělo, ale Amerika je za dveřma a s ní spojené slasti a strasti mi bohužel nedovolovali věnovat se této činnosti. Jak už jsem řek, Amerika už na mě netrpělivě čeká a jelikož už za 10 dní budu toudle dobou sedět v JumboJetu, popíjet skotskou a ládovat se dobrotama, tak jsem se rozhodl uspořádat rozlučkovou akci, která bude spojena s mými 22.narozeninami. Tááák pojďme na to :
Wo co běží ? : Nakopnutí Kazmi do zadku před odletem do USA a zapití jeho narozenin
Gdy ? : tento víkend - od pátku do neděle. Jelikož lidí je víc než prostoru, akce bude rozdělena na 2 etapy. Z pátku na sobotu to tam budou okupovat převážně lidi z UH a ze soboty na neděli se vymění s bandou z KaEm, která to tam dokončí. Jestli někdo bude chtít vytrvat celý víkend, není problém, uvidí se podle místa na místě.
Štart ? : v pátek 18. května v 17:00
Finiš ? : v neděli 20. května v 10:00 (bohužel už v 10:00 musíme předat objekt majiteli - upozorňuji v PŮVODNÍM STAVU, takže si budem muset asi trošku přivstat aby jsme to stihli dát dokupy ... kdyžtak vemte někdo foťak aby jsme si mohli tu chatu vyblejsknout než to spustíme, ať víme jak ji v neděli poskládat zpátky ;) )
Kde ? : jedná se o chatu v Koryčanech. Ze všech směrů je to kousek, takže by neměl být problém.
URL s infem o objetku je HÝÝÝR
Adresa je hýýýr :
Mája
Zdravá voda 136
Koryčany 768 05
Česká republika
Popis jaxe tam dostat je hýýýr :
Chatová oblast v Koryčanech ve směru Kroměříž - Kyjov. Před čerp. stanicí je nutno odbočit
vlevo mezi bytovky a garáže (infor. tabule lyžařský vlek). Po cca 30 m rozcestí. Asfaltová a lesní cesta. Po lesní cestě pátá chata č. 136 cca 100 m.
Mapa je HÝÝÝR
GPS souřadnice jsou hýýýr :
49° 6' 32,6" N ; 17° 10' 59,7" E
(kdo tam netrefí, tak je kretén ;)....)
Co s sebou ? : spacák (je nás trošinku víc než postelí, takže buď se přitulíte a nebo si ho radši vemte), kopec chlastu, kopec kuřiva, kopec jídla ... áááá především kopec dááárků pro oslavence ;) ... jo a málem bych zapoměl na to nejdůležitější- samozřejmě svačinu a pláštěnku ;)
Tááák základní informace pro přežití jsem snad shrnul, takže se uvidíme o víkendu. Kdo si todle přečte, může to brát jako pozvánku, jen dejte dopředu vědět na mejbl ! Veškerý dotazy a připomínky šoupejte do komentářů ...Tak o víkendu ...áááádiozzzz ... bude kalba ;)