... život je krátký - a proto žiju na plné obrátky !

Duben 2007

Říkejte mi bejku ... taky mě červená provokuje

28. dubna 2007 v 17:12 | Kazma |  Novinky
Tak ... tento týden mi o5 vyhořelo mé Ferrari. Čtrnáct dní poté co se moje mašinka vrátila z tříměsíční dovolené (zdravím kluky z autorizovaného servisu v Brně ... dávat kompl dohoromady čvrt roku a pak si za to naůčtovat 20 tyček, to se jen tak nevidí ... čůůráci) se opět rozhodla stávkovat. Tentokrát se z ničeho nic odpálil monitor. Nevím jestli vysílám nějaký dementní elektromagnetický vlny, nebo mě prostě ten kompík jen nemá rád, ale momentáně jsem v situaci kdy sice všechno krásně běží, ale já nevidím co dělám. Zodpovědně můžu říct, že toto byl ten nejhorší kauf, který jsem za svůj život "udělal". Ještě nevím jestli ho zkopu ze schodů, spálím, rozdupu nebo jestli si s ním podložím noční stolek, ale každopádně vím, že od Ferrari si už koupím jedině auto a od Aceru už ani podložku na myš.
Jinak fčéra jsem se vrátil z éémerickej ambasády, kde jsem na základě předložení : formuláře DS-156, formuláře DS-157, formuláře DS-158, formuláře DS-2019, otisku prstu levého ukazováčku, otisku prstu pravého ukazováčku, předložení potvrzení o zaplacení servisu, potvrzení o studiu, předložení pasu, indexu a úspěšného absolvování přímajcího pohovoru, obdržel vízum do Spojených Států Amerických.
Žasnu, když vidím kolik <->ovin musí člověk vyplnit, aby ho pustili do té jejich "země zaslíbené" ...mmmm...divný ...do Chorvatska mi stačí občanka ;)
Mno ... každopádně je to další další big step k tomu, k čemu už zbývá (bez jednoho dne) jen jeden podělanej měsíc...
Mějte se krásně, skládejte básně a užijte si parnej víkend, peace !

Kosťa and Ericzka like Billy Mack

25. dubna 2007 v 14:17 | Kazma |  Videa
Na speciální přání mého ukrajinského přitele přidávám jedno "árd-kór porn vidijou" v režii Kosti a jeho přítelkyně. Když lásku ... tak pro všechny ! ;)

COMEBACK

22. dubna 2007 v 16:15 | Kazma |  Videa
Už jsem tu zase ! ... instrumentální kouzelník, verbální čím dál tím větší prase, Vaše keci moje derivace Vy a já, každej další dement, moje exotace pořádná nikdy nepadá ...
Tak jo lidi, dali jsme si menší komerční pauzičku a můžeme se zase směle pustit do "práce". Asi by ode mne nebylo fair, kdybych se ani slůvkem nezmínil wo tom, proč byl vlastně tento blog pár týdnů v režimu "stand by". Některé z Vás co v to tajně doufali teď možná zklamu, ale ještě jsem pořád nechcípnul. Jsem pořád naživu a těším se dobrému zdraví. Jediným důvodem absence článků na tomto blogu byla má momentální nechuť trávit tyto krásné, slunné, jarní dny u tak zžírající věci jakou je kompijůtr. Potřeboval jsem se na chvíli odpojit od tohoto zrádného virtuálního světa, dát si chvilku pohov a věnovat se konečně naplno tomu reálnému. A řeknu Vám ... je to bezva. Vážně to zkuste ... vřele doporučuje 1 z 10ti (milionů) blogerů.
Místo psaní na blog jsem se totiž posldních pár týdnů zabýval "děláním lásky". A cože sem teď píšu a nedělám lásku ? Odpověď naleznete hýýýýr (btw - já prostě tydle rána miluju) :
Tak ... a máme po prdeli ! Hold, old scholl (de)generation ... co na to říct ? Chápu, že se naše hodná paní domácí bojí, aby jsme tu "eště tak nechytli ňáké ten AIC" :) ... Ale mě je 21 a přijde mi to normální, jen ti co už nemůžou říkaj, že to není morální.
Ať pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí ... amen ! ;)
... Miluju Tě Verunko