... život je krátký - a proto žiju na plné obrátky !

Březen 2007

Vše co jste si vždycky přáli vědět o hovně a báli jste se zeptat - tady je odpověď !

31. března 2007 v 18:52 | Kazma |  Novinky
Čau děcka ! .... taky sem každej den lozíte, mrknout se co sem ten Kazma dal novýho a po načtení stránky si jen pro sebe odpovíte "Furt nic ..." a znechuceně odejdete ? :))) hehe ... Sorry lidi, ale já teď prostě nemám čas ... Jo, nemám čas .. a když nemám čas, tak nemám čas. Prostě nemám čas ... Až nějakej budu mít, taxem asi ... patrně ... něco dám, ale já prostě momentálně nemám čas. By the way - je krásný nemít konečně čas na takovou pí***inku jako je todle, věřte mi ;)
Takže se mějte krásně, mějte trpělivost, zachovejte nám přízeň, milujte se - množt ... a používejte prezervativy ! ;) JAROOOOOOOOOOOOOOoooooooooooooo !!!!!

Když jsi zoufalej ...

17. března 2007 v 14:18 | Kazma |  Videa
Život vždycky neběží tak jak právě chceme a každý z nás se občas dostane do zoufalé životní situace, kdy neví jak dál. Slabší lidé to řeší skokem z mostu, střelnou zbraní, žiletkami atp., ti silnější utápí svoji zoufalost v alkoholu, drogách a podobnejch swinstvech v naději, že to alespoň krátkodobě pomůže vyřešit jejich svízelnou situaci. Kolik lidí už za ty tisíce let co tuto planetu lidstvo okupuje muselo zbytečně přijít o život .... a to jen kvůli tomu, že nevěděli to, co já teď vím.
Moje rada zní : Když jsi zoufalej - požvýkej si vole ! ;)
Pozn.redakce : Toto je již druhý díl mých hodnotných rad do života, které čas od času zveřejňuji na tomto blogu. První se jmenoval "Jak sbalit holku - alá Kazmova supertechnika" :)

Ne, ne a ne ... už fakt končím !

10. března 2007 v 23:33 | Kazma |  Fun
Přestávám chodit na akce a přestávám konzumovat věcí s nimi spojené. Už to evidentě neprospívá mému psychickému zdravý. Radši začnu praktivkovat tolik oblíbené večery u televize. Todle mi za to už fakt nestojí .... :)))))
... a dál už to bylo jen hodně sprosté ;)

Brat týrá svoju sestru kvóli Toki Hotel aneb žalujte mě, woe ;)

10. března 2007 v 13:05 | Kazma |  Fun
Dobré ráno bratia a sestry. Dnes som zistil, že som psychicky chorý a imbecilný kokot ! ;))) Narazil som na to úplně po haluzi, keď som študoval štatistiky odkazou na moj blog. Rozhodně stojí za prečitanie : otovri link ;)
Tak nevím ? ... Mám se smát nebo brečet ? ...Heh, brečel jsem smíchy když sem to četl ! Ale co - někdo holky, jinej vdolky. Taky na to za pár let přijdou ;)
Jinak přeji všem bouřilivý weekend a hlavně bezpečný nedělní přístání. Mě se to bohužel (možná bohudík - tendle týden mi fakt stačil ;) ) netýká, páč si jedu další z víkendů strávených v práci. Co už - někdo to musí dělat ... lesy mizej aby jsme mohli tisknout prachy a prachy mizej aby jsme mohli bejt šťastný ... Mír s Vámi a slunce v duši přátelé ...

Je to pravda odvěká - šaty dělaj člověka (200% pro baby, 100% pro chlapa)

7. března 2007 v 20:16 | Kazma |  Fun
Zdravím ! Dneska přidávám jeden povedený pic, který nám přivezl Rylkoshek ze své dovolené. Chytří lidé nepotřebují jezdit na Hawai - celej svět sem přijde za nima. Jak říká klasik : "Když máš talent, taxe neubráníš" :))) ReSpEcT pánové !

Fotečky z Alp

6. března 2007 v 10:39 | Kazma |  FotoAlbum
Sláva nazdar výletu, bla bla bla ... už jsme tu ! Tak jsem si v tomto roce poprvý (a jag to tag vypadá asi i naposledy) pořádně zařádil. Až na vobčasný výkyvy počasí to byla absolut pohodička. Asi bych težko hledal lepší podnik pro strávení týdnu školní praxe ;) Nahazuju nějaké ty pikčrz -čistě proto lidi, kteří ten týden trčeli někde v práci :)))) >> ček it aut ;) <<
Jinak zdravím Mártyho a kluky z Práglu ...

Paní prodavačka v sámošce u pultu si je prostě jistá, že mám kapsy plný jogurtu ...

1. března 2007 v 7:00 | Kazma |  Videa
Hola hou, přidávám jeden menší zápich z jedné pozdně večerní návštěvy v TESCu. Přísahám, že už se nikdy nebudu holit, před návštěvou tohoto hypermarketu ... :)))))