... život je krátký - a proto žiju na plné obrátky !

Únor 2007

Když nepřijde hora k Mohamedovi ...

25. února 2007 v 7:00 | Kazma |  Novinky
Krásné ráno přátelé, právě tlačím do krosny poslední teplý ponožky, připínám helmu k báglu, sedám do auta a vyrážím na týden zařádit do Alp. Cílem je Zauchensee. Minulý rok se to osvědčilo, takže jdem do toho ještě jednou. Každým rokem mě ČR víc a víc utvrzuje, že už se tady pořádně opravdu zajezdit nedá. No a tento rok mi to někdo tam nahoře dokonce i oštemploval, páč se rozhodl, že už sem to bílé swinstvo pro jistotu nebude házet vůbec. Tak co nám zbývá ... když nepřijde hora ke Kazmovi ... znáte to ;)...
Takže já svištím, mějte se tu lidi a dávejte mi tady na to majzla !!! ;) Adioooooooooooooz

FOTOREPORT z UMPRŮM párty

24. února 2007 v 0:15 | Kazma |  FotoAlbum
Wuuuuuuuuuuuuuuuf, no to byl zase karneval ! Do postele jsem se dostal v 7 ráno, silně společensky znaven :). Kdybych to měl zhodnotit, odehrálo se tam spousta věcí za který bych si nejradši naliskal (...zdravím Terezko, Janičko, Mařenko, nebo jak sakra ... ehmm ..cooožeee ? :)) ), ale i přes tyhle věci, kterým se teď můžu už jen smát, patřil tenhle večírek rozhodně k těm povedenějším za poslední dobu a opět mě utvrdil v tom, že i přes pomalu odcházející old scholl generation, která s sebou nese těžce upadající účast "našich" lidí, tydle akce mají pořád svý kouzlo a pořád ještě stojej za to. Je to prostě konzert ! ;)
K fotečkám z týdle aciton se dostanete >> TADYTUDY <<
ReSpEcT tO : Johnymu a Radimovi (zold school generation) za překvapení večera, Vojtovi za comeback k mishmashovému pultu
LoL tO : Radezckovi který se na večírek sice vydal, ale vlivem psychotropních látek na něj nikdy nedorazil :)))

FOTEČKY z plesu - the second edition

23. února 2007 v 14:58 | Kazma |  FotoAlbum
Postupně se ke mě dostává víc a víc fotek z plesu, takže todle je další várka - >> HERE IS IT ;) <<
BiG ThAnX to Tennie

Něco málo o plesu aneb víc si stejně nepamatuju + FOTKY a VIDEA

22. února 2007 v 0:34 | Kazma |  Akce
Dobré ráno přátelé,
tak jsem se konečně dostal do stavu kdy jsem opět schopen trefovat písmenka na klávesnici, takže tady zkusím shrnout ten páteční "karneval", kterej pořádala naše škola.
Ples si jako každý rok napamatuju, takže to dnes vemu velmi stručně skrz to co jsem o něm slyšel. Ples byl jako každej rok hustej, našlapanej a pestrej. Většinu plesu jsem strávil na baru, kde jsem celej večer známým i neznámým kecal krawiny, popíjel, pokuřoval, povykoval, provokoval, mrkal na holky a lil si do hlavy neustále nějkaké destiláty.
Zjískal jsem : nové přátele, zkušenosti, poukázku na tonování autoskel, 130 lístku do tomboly s nápisem "Bohužel, tento lístek nevyhrává", svých 30 min slávy, kocovinu a opět jsem se utvrdil v tom, že karty jsou už rozdaný a holky co za to stojej zadaný.
Přišel jsem o
: 2500Kč, sako, fotoaparát, balíček prezervativů velikosti S, důstojnost, prstýnek, 1500 000 000 mozkových buněk a asi 2mm vzorku pneumatik.
Stihl jsem se : zasmát, nasrat, opít, zamilovat ;), zatancovat, polít a krásně vyspinkat.
... Co víc si člověk může od jednoho večera přát ;)

ReSpEcT To : Všem, kteří přišli
ThAnX tO : všem kteří mě pozvali na panáka, všem kteří se mnou strávili nějakej čas, všem kteří mi pomohli hledat ztracené věci, všem kteří přišli fandit, podpořit a skandovat na naši noční show, mladému panu Hlačinovi za sice opilí, ale v rámci možností bezpečný odvoz domů, Katce Bláhové za pomoc s organizací a asistencí u toho cirkusu co jsme tam se Šafránkem předvedli, panu PhDr. Brázdovi za to, že riskoval svou čest, důstojnost a vložil svou důvěru do dvou silně podnapilích moderátorů
BiG FuCkZ tO : 95 % naší třidy, která se na to až na světlé vyjímky vybodla. Opět jste lidi ukázali jaký jsme kolektiv. Chápu když má někdo vážnej důvod, ale sedět radši doma u bedny ? Heh ..Co na to říct ... co chce žít nech žít, co spí ať spí ...
BiG sORrY To : těm třem holkám, který jsou v né zrovna důstojný pozici vyblejskuntý na fotografii s pracovním názvem "Královny plesu" o článek níže. Sorry holky, šoupnout sem todle vode mě asi nebylo úplně hezký. Omlouvám se hlavně Katce, protože jsem ji měl možnost trošku poznat. Ona je fajn holka a já jsem idiot ;) ... promiň (dal jsem ji pryč)
Jinak se mi konečne podařilo splašit a dát do kupy nějaký fotečky a videjka od několika různejch lidí, takže fotečky checkujte >>ZDE<<
A videjka tadýýý :
... samozřejmě jsme nezapoměli udělat ostudu :
... a tady jsou kousky toho cirkusu co se odehrával o půl dvanáctý na hlavním stagi :

UMPRŮM párty !!

21. února 2007 v 19:27 | Kazma |  Akce
Už se to tady načalo v komentářích takže informuji neinformované ... bum bum, je tady UMPRŮM !!!
Wo co běží ? : UMPRŮMácký večůůůrok
Štart ? : ve čtvrtek 22. února kolem tej desáátej naklušem
Finiš ? : jak nás vyrazí, tak nás vyrazí ... většinou kolem téj trojky ranní
Předpříprava ? : proběhne patrně na Corsice od tej osmééj
Gde ? : jako vždycky.. gde jinde :))
Co s sebou ? : klasika - nejdobitější hadry, watu na limču, foťáček a náladu bejt zejtra ráno bez nálady ;)
Heslo ? : ...nevím ... snad jen - opatrně !
Uvidíme se tam lidi, SEE YAAAA !

Jde se plesat !!

15. února 2007 v 0:02 | Kazma |  Akce
Wo co de ? : XV. Reprezentační ples
Kdy to vypukne ? : v pátek 16. února 2007 od 20.00 hodin
Kdy to dopukne ? : v sobotu v brzkých ranních na clubu No.6
Gde ? : jako vždycky na kulturáku v UH u šesti lulků
Lupeny ? : předprodej vstupenek je zajištěn na sekretariátu SSOŠ, blok A u sl. Míškové (tel. 572 548 198), cena je 150 kulatejch peněz. Daj se samozřejmě zabookovat i stoly, ale snad nejsme tak najivní plesový amatéři, aby jsme nevěděli jak to na plese chodí, že yo. Sedět choděj páprdové do divadla, todle je ples !
Co s sebou ? : slušný voháknutí, slušný vychování (alespoň na prvních pár hodin), spooooustu barevnejch papírků s portréty českých ososbností (o které během večera zaručeně přijdete), šikovný kamarádky, sestry, maminy - (ať je na akci na co koukat) a samozřejmě dokumentační zařízení (ať je po akci na co koukat) ... ;)
Heslo ? : Na ples se jde pařit, když opustíme konvence bude se to dařit !
pozn.redakce : ... jinak něco mezi jedenáctou a dvanáctou hodinou večerní budou na hlavním stagi dva šašci počmáraní uvádět noční tombolu - čistě pro fanoušky, ale přijďte se kouknout a možná vyhrajete i pytel klobás a jelena. See ya !

Valentýn

14. února 2007 v 11:55 | Kazma |  Novinky
Tak yo lidi, zas to tady máte. Svatej Valentýn. Svátek všech kteří to "vychytali"...
Nevím čím to je, ale jsem prostě zoufalec. Neodokážu si najít někoho, do koho bych se zamiloval a kdo by stejnou lásku oplácel i mě. A přitom přece nechci tak mnoho. Hledám jen někoho hodného, milého, romantického, kdo mě pohladí, večer obejme a ráno ... >> click << .... PEACE ! ;)

V Anglii je slivovice označována jako BIOHAZARD

11. února 2007 v 22:42 | Kazma |  Zajímavosti
Dnes jsem zjistil zajímavou věc. Můj bratr se před pár dny odskočil z Anglie mrknout zpět do ČR. Přijel zhruba na týden - zamávat na rodiče, bratra :-), přátele a metal zpátky do Londýna. Samozřejmě si na zpáteční cestu natlačil bágl místníma specialitkama, které v UK normálně nesežene. Takže mi vzal troje trenky (už jsem ti odpustil bratře, užívej je ve zdraví a mír s tebou ) a hlavně si jako hrdý čech nezpoměl napakovat bágl naším národním drinkem. Jaké pak bylo překvapení, když jsem se po týden po jeho odletu vrátil domů na víkend a uviděl na mém stole ležet podezřelé balíčky s ještě podezřelejším logem a nápisem při jehož čtení vetšina lidí zadrží dech a udělá step back.
Nojono, tamní celníci patrně nejsou zvyklí na pořádnej, moravskej drink and šrink a asi to tam s někým pěkně zamávalo :)) ...unikátní je pak ten nápis "BURN WITHOUT OPENING" ... tak mi ji tady pracně pálíme a oni nám ji spalujou ...no anblíííívibl !

Doma rozhodně nezkoušejte ... nenenééé... ty ty týýý !!

3. února 2007 v 15:10 | Kazma |  Videa
Malá anketka :
Co se stane když strčíte žárovku do mikrovlnky ?
A) žárovka bouchne
B) mikrovlnka bouchne
C) ty pičóóóóóóóóóó!!

Áááno - C je správně ;)