... život je krátký - a proto žiju na plné obrátky !

Leden 2007

V Kunovicích se začíná rozjíždět business ...

30. ledna 2007 v 17:06 | Kazma |  Fun
Dneska jsme cestou na oběd v jedné ze zapadlých kunovských uliček objevili docela zajímavý šopík. Evrospká unie je tady, trh se nám otevírá a už i v Kunovicích se začínají objevovat "drobní podnikatelé" přividělávající si ke svému hlavnímu pracovnímu poměru jaxe říká "bokem". No jen tak dál ... Kde je poptávka musí být přece i nabídka ...
Pozn.redakce : Každej jsme si vzali půl kila ;)

Fotky z PaintBallu

28. ledna 2007 v 20:59 | Kazma |  FotoAlbum
Čáááj lidi, taxe mi konečně podařilo dát do kupy fotečky z poslední paintballové session. Musím říct, že tadle akce se velmi povedla (až na ten triple head shot mířený na mou osobu "zbaběle zezadu" ;), díky Víťo) a budiž to pro mě pozitivní impuls do budoucna, ke vzpouzení dalších řežeb tohodle typu. Na videonahrávku z této akce si budete muset ještě chvilku počkat. Po té nemilé nehodě, co jsem si do svýho Ferrari vylil Bavoráka "KOKOT!" (do Ferrari Bavoráka, zní docela dobře, co?) jsem momentálně bez technických prostředků a nejsem schopen nic sestříhat. Kucí z Brna ho teď dávaj do kupy ve značkovým PIT STOPu, takže chvilku strpení co se týče všech videíí na blogu. Chvilku tu teď budou bývat jen nesestříhaný video-zápichy z foťáčku a hned jaxe mi ta červená mašina zase dostane do rukou, tak to tu rozjedem do plných !
K fotečkám z paintballu se dostanete >> TADY-TŮDLE << ... nůdle ;)
Special thanx to : Kosťa for danger documentation and paintballzlin.cz for great organization
Pozn.redakce : Přidávám takovou menší inspiraci do budoucích matchů. Už nemusíme hrát jen team game, capture the flag nebo death match. Našel jsem ještě jeden způsob. Nazval jsem ho >> all on one <<... Tak co, kdo se hlásí ?

Fotečky z Karaoke Baru

24. ledna 2007 v 18:18 | Kazma |  FotoAlbum
Zdravííííím, tak konečně se nám tam nahoře někdo probudil a začal házet to bílé swinstvo dolů, co ? To to trvalo :)
Dneska přidávám fotečky a jedno videjko z páteční návštěvy Karaoke Baru v UH.
Fotečky najdete tadlajto - >> click clack <<
A videjko - ZDE (obsahem toho videa je jedna nejmenovaná osoba, která si nepřála býti zveřejněna v pozici SuperStar ... Takže tady to videjko bohužel zveřejnit nemůžu :( ... Já si ho tady jen tak opatrně a nenápadně odložíííííííím ...) ;) Zdarééééc !

Kazmův blog má 1 rok

23. ledna 2007 v 0:36 | Kazma |  Novinky
Dnes je tomu přesně rok, co jsem se rozhodl založit tento blog. Pamatuju si to jako dnes. Ležel jsem v posteli, byl nemocnej jako kráva, tlačil do sebe antibiotika a nemohl nic dělat. Nemohl jsem dělat nic, kromě válení se v posteli s mojí červenou kráskou. Po několika nudných dnech strávených bezduchým civjením do zdi jsem už umíral nicneděláním. V té době se hodně začalo mluvit blozích. Řek jsem si : "Proč ne ?". Zkusil jsem to, chytlo mě to a baví mě to dodnes. Je super, když se z něčeho co člověk začne dělat jen tak z nudy stane jeho koníček a denní záležitost.
V době kdy byl tento blog ještě "one man show" jsem mu nedával moc velký význam ani životnost. Četl jsem ho jen já a hrstka nejbližších, kteří věděli o tom, že ho dělám. Postupem času se však více a více lidí z mého okolí dozvídalo, že "Kazma píše blog" a tato epidemie se šířila jako heroin přes narkomanovi žíly stále dál a dál, až se dostala do stádia kdy postihla téměř celé mé okolí. Dneska je situace taková, že tento blog louská denně v průměru přes 150 různejch lidí, měsíčně to udělá něco přes 10 000. Pro másový web ? - Málo ! Pro osobní blog ? - Dost ! Moc mě nezajímají náhodní návštěvníci, kteří mě neznají a já neznám je. Důležité pro mě je, že z těch 150ti lidí co se sem denně mrkne je drtivá většina mých přátel, nepřátel, kamarádů, kamarádek, přítelkyň, bývalích přítelkyň, spolužáků, spolužaček, obdivovatelů, obdivovatelek, lidí co mě milují, lidí co mě nenávidí, lidí co mě ReSpEcTujÍ a nebo třeba lidí co mi serou na hlawu (kdo si troufne na pilota, ha ?). A právě pro Vás tohle dělám ! Nehledě na to, že je strašně naplňující pocit, když mě i známý mých známých, které vůbec neznám poznávají. Téměř na každé takové akci je to stylem "Hej, ty seš ten Kazma, že ? Ty Vaše videa jsou vážně šílený, seš fak magor :) " ... Jojo, tak tohle mě dokáže vždycky potěšit ...
Blog se tak pro mě stal docela účinou hlásnou troubou, kterou můžu vykřičet do svého světa všechno co chci, co potřebuji a co cítím. Doufám, že to nevzdáme ani já a ani Vy, protože právě Vy, Vy co to čtete a Vy co vobčas nahodíte nějakej ten comment (a těch si opravdu vážím), Vy děláte 90% tohoto blogu. Jste pro mě hnací motor, bez kterýho já jet rozhodně nehodlám. A dokud motor poběží, budu pořád sedět za volantem. Psát bez čtenářů je jako hrát divadlo bez publika. Dá se to, ale nikoho to nebaví. Hrát divadlo je show a slyšet divácký potlesk je následná odměna.
Taky bych chtěl poděkovat všem dobrým lidem, kteří se na tomto "projekt-ylu" nějakým způsobem ať už přímo nebo nepřímo podíleli a podílejí. Ať už je to Víťa z technického oddělení nebo Šafránek z produkčního a nebo další kvantum lidí, které radši nebudu jmenovat, páč bych určitě na někoho zapoměl. Tetno blog už není jenom můj - je náš ! ... Je nás všech, kteří se na něm vobčas objevujeme a nás všech kteří se podílíme na jeho životě. Takže přeji našemu blogu do dalších let spoustu dobrých a častých článků, zápichů, fotek, videí, čtenářů, čtenářek, ale hlavně - jak říká můj děda : "Vydržať !" Tak ještě jednou velký DÍKY kucííí !
Takže jestli se mi alespoň někoho z Vás za ten rok podařilo rozesmát, nasrat, vzrušit, inspirovat, zesměšnit, pochváílit, informovat, naprudit nebo dostat do jakýhokoliv jinýho duševního stavu, znamená to pro mě jediné - má to cenu a budu to dělat dál !
Ptáte se proč ?
Možná proto, že jsem od mala takový lehký recesista a baví mě dělat si prdel z Vás, z nás a z celýho světa. Možná proto, že když sem byl malej, maminka mi nechtěla koupit takovej ten malej deníček na klíček kam bych se svěřoval se svými pubertálními problémy. Možná proto, že nemám fakt nic lepšího na práci. Možná proto, že mám úchylnou potřebu ukazovat svý fotky a videa celýmu světu a doma pak nad tím onanuju. Možná na to balím buchty. Možná na to balím frajery. Možná jsem jen posranej, namyšlenej egoista, kterej si tím navyšuje svý už tak dost vysoký ego. Možná jsem fakt magor ... možná ...
... A nebo možná proto, abych Vám ukázal, že žít se dá i jinak ... ;)
Milióny lidí touží po nesmrtelnosti a přitom nevědí co dělat, když v neděli odpoledne prší ... PEACE !

Žádost o výkupné pro pana Ing. Tibora Hlačinu

21. ledna 2007 v 22:53 | Kazma |  Videa
Jelikož nejdeme jako ovce s davem, rozhodli jsme se zkouškové období stagnovat a učit se rozhodně nebudeme ! Našli jsme (pro nás) míň drastické řešení, než ležet od rána do noci ve skriptech - unesli jsme nejmladšího syna našeho profesora a držíme jej v zajetí na našem privátě. Zatím je v pořádku, je zamčený v místnosti 3x2 metry, dostává pravidelně stravu a má povoleno 20 min denně sledovat Rodinný pouta.
Naše požadavky jsou >> ZDE <<
Pokud naše požadavky nebudou splněny do 24 hodin, pošleme Vám ho v kelímku od jogurtu.
S pozdravem
Kamil Bartošek 2.FD a Libor Šuráň 1.FD

In memory of ...

19. ledna 2007 v 20:22 | Kazma |  Novinky
Včera večer zemřel člověk. Člověk z mojí rodiny. Nejhorší na tom je, že jsem něco mohl změnit, ale neudělal jsem to. Neudělal jsem to jen kvůli své lenosti, pohodlnosti a flegmatičnosti. Nikdy neodkládejte podstané věci na jindy, může se totiž stát, že tu šanci "jindy" už nikdy nedostanete ...
Smrt je spíš věcí pozůstalých, než dotyčného.
Thomas Mann

Tomu říkám čistě provedená profesionální práce ...

18. ledna 2007 v 2:30 | Kazma |  Fun
Ještě než ulehnu a půjdu spát, taxe s vámi podělím o jeden záznam z bezpečnostní kamery. Sledujte jak to dopadá když si dáte trošku do trumpety, po cestě domů dostanete chuť ještě na jednoho panáčka na cestu, ale šopík už je zabáclej ... ček it aut ! ;) ... někteří lidé mě fakt dokážou pobavit :))) Brou noc ...

Aktuální info pro účastníky sobotního zájezdu !

16. ledna 2007 v 16:17 | Kazma |  Novinky
Zdravím, takže tímto dávám stvrzovací "štempl" na sobotní paintballovou akci. Všechno šlape jak má, takže v sobotu máme zelenou. Jen bych chtěl podotknout důležitou infromaci, že jsem lehce pozměnil čas srazu o hodinku dopředu. Sraz bude tedy už ve 12:00 aby se už před 13tou mohlo začít pálit. Tma bejvá už kolem půl paté, tak ať si stihnem trochu zařádit. ...Takže v sobotu ádijé pionýři !

Let's go to PaintBall - 2007 first match

14. ledna 2007 v 15:34 | Kazma |  Akce
Táááák a jaro je tady ! Sníh už rostál, sluníčko svítí, ptáčkové cvrlikají, lyže a boardy se schovávají , motorky vytahují a proto jsem se rozhodl, že po dlouhodobém psychickém nátlaku na mou osobu hrstkou mých sadistických kamarádů svolávám další PaintBallovou řežbu ! Aby jsme nespadli do stereotypu, bude se tato action od minle zlehka lišit a to hlavně v prostoru a počtu účastníků. Nebude se bojovat na bitevím poli jak tomu bylo minule, ale likvidace budou probíhat ve starým baráku, který máme k tomuto účelu k dispozici. Další již zmiňovanou novinkou je počet úšastníků. Arzenál se nám od minule rozšířil z 12ti zbraní na 14. Takže je potřeba sestavit 2 teamy po 7 lidech. Věřím, že to nebude problém, táááák pojďme na to :
Wo co de : PaintBall
Gdy : sobota 20.1.2007
Gde :
Zlín - Malenovice (starý zahradnictví)
Scuk :
Pevný sraz bude tuto sobotu (tj. 20.1.2007) ve 12:00 a bude stejně jako minule ve Zlíně na parkovišti před obchodním domem PRIOR (na parkálu za Golemem) přesné souřadnice jsou ZDE ! ... Po skromáždění všech účastníků zájezdu se celá jednotka hromadně přesune na místo činu. První výstřel by mohl padnout kolem 13:00 (když si teda někdo hejbne prdelí a nepřijede o hodinu později ... zdravím kluky z KaEm :) )
Co s sebou :
pevnou obuv, jetý hadry na zasrání (ze zkušeností z akce minulé jen podotknu, že je daleko lepší vzít si starou unifomru po tátovi z Vietnamu, než signální červené montérky ze ZlínCaru - zdravím Johne ! :) ), hrachy a bojovou náladu.
Cena : klasicky dostaneme V.I.P cenu :
půjčení potřebné výzbroje (bouchačka + helma) - 150 kč
cena za kuličku - 1 kč
Závěrečné info pro účastníky zájezdu : Akce už je objednaná a je 100 procentní ! Hraje se za každých podmínek a za každého počasí ! ... do první krve a bez brečení ;)
Pozn.redakce : Veškeré dotazy ohledně týdle show směřujte do komentářů, stejně jako potvrzení či vyvrácení účasti ... lovu zdar !
Tahnx to Víťa and cappri

Nekouřím a nepiju, pro alkohol nežiju, šlechtím plané jabloně ...furt se hrabu v záhoně :)

7. ledna 2007 v 20:14 | Kazma |  Novinky
Ještě jeden zápich jsem si nemohl odpustit. Tydlety předabovaný páky fakt žeru :))) ... Tendleten je fakt mega - ček it aut :)
Jinak tyhle videjka dělá partička umělců, která si říká Kamoshi ... komu čest, tomu čest ...

Chuck Norris si prej v KFC obědnal BigMac a dostal ho ! ... :)

6. ledna 2007 v 19:28 | Kazma |  Fun
Normálně sem videa, které nejsou z naší produkce nedávám, ale tende kousek si nemůžu nechat pro sebe ! Takhle jsem se už douho nenasmál. Checkujte to, tomu říkám ReSpeCt ! :
Pozn.redakce : Doufám, že tohle neuvidí Chuck Norris, jinak smaže celej Internet ... :)
Great thanx to wochechule mam !

Buďme rádi, že je to za nama ...

2. ledna 2007 v 18:32 | Kazma |  Novinky
Tááák a je po všem ! Starej rok v prdeli, novej před náma a teď zase zpátky na Zem. No nevím jak vy, ale můj Sivestr byl šupec-sekec-mazec, ze kterýho mi ještě teď není dobře. Jestli je pravda "jak na Novej rok, tak po celej rok" taxem teda pěkně v pasti ! :) Jinak připravuju a pomalinku dávám do kupy fotodokumentaci, takže se těšte ! Hned jak budu mít všechen ten materiál, tak ho zcenzuruju a lupnu ho sem :)))
Zatím zde přidávám jeden autentický ICQ rip z novoročního rozhovoru s nejmenovanou slečnou (sorry:) ) ... jen tak pro představu pro ty kdo tam nebyly, jak to tam mohlo zhruba vypadat. Check it out :
Kazma (17:08:01 2/01/2007)
Jak říkám, když se mě někdo zeptá jak jde život, odpovím : "Znáš to - jednou dole, jednou nahoře ... to záleží na partnerce" :)))
sefovaprcka (17:08:18 2/01/2007)
no to záleží:)
Kazma (17:08:28 2/01/2007)
ale většinou bejvám nahoře já ... :)
sefovaprcka (17:08:44 2/01/2007)
ale tak někdy se to obrátí ne:)
Kazma (17:09:19 2/01/2007)
jasný ... vobčas sem dole já ... když to děláme na koníčka :)
sefovaprcka (17:09:49 2/01/2007)
to je podobný jako tvoje hláška : "No obvykle mě spíš nějaká sundavá gatě a rozepíná, ale tohle se mi ještě nestalo" :)
sefovaprcka (17:10:14 2/01/2007)
jj koníček je dobrá věc :)
Kazma (17:11:18 2/01/2007)
počkej, počkej ..
sefovaprcka (17:11:31 2/01/2007)
na co?
Kazma (17:11:47 2/01/2007)
tu hlašku jsem řekl kdy ?
sefovaprcka (17:11:54 2/01/2007)
na Silvestra
Kazma (17:12:12 2/01/2007)
keci ))) hehe ... o tom nic nevím... můžeš mi zlheka připomenout tu situaci ?
sefovaprcka (17:13:45 2/01/2007)
no ty asi nebudeš vědět o víc věcech ... já nevím, bylo to u baru potom co si polonahej dotancoval s Jurou na parketu a já sem pak nějak šla k baru a ty si tam byl s inou a pak si mi řek ať ti zapnu nebo spíš pomůžu nasadit a zapnout gatě .... no a pak to bylo řečeno
Kazma (17:14:15 2/01/2007)
:)))))))))) ... Jéééžiši ...
Pozn.redakce : Závěrem tohoto článku bych rád zdůraznil, že co si nepamatuju, to se nikdy nestalo !!! :) Zdaréééééééééc ...