... život je krátký - a proto žiju na plné obrátky !

Listopad 2006

BORAT

28. listopadu 2006 v 15:24 | Kazma |  Novinky
Zdravím ... jaxemásh ?
Dneska přidávám takový malý tip na kuturní vyžití. Právě jsem se s klukama vrátil z brněnského Palace Cinemas kde jsem měl možnost shlédnout zlatý klenot světové kinematografie. Miliony lidmi obdivovaný, miliony Kazachy nenáviděný a námi netrpělivě očekávaný národní umělec BORAT, dorazil konečně i k nám do České Republiky. Již dlouho se mi nestalo, abych se plných 80 minut v kině téměř bez přestávky popadal smíchy za břicho. Tento snímek stojí rozhodně za to a vřele ho doporučuji všem, kteří se chtějí skvěle pobavit. Takže big popcorn do pravý ruky, big Colu do levý, skleněnku za ucho a vzhůru do kina !
Dženkuji.
HIGH FIVÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ !!!

Sparťanská výchova II

21. listopadu 2006 v 0:39 | Kazma |  Videa
Už jste slyšeli o nemoci zvané Tokio Hotel ? Jde o zhoubnou chorobu, která se neúprosně šíří Evropou. Tato choroba postihuje zejména mladé dívky ve věku 6-14 let a projevuje se různými příznaky - od zmenšených počtů volných ploch na stěnách dětských pokojů, až po zvýšené zisky vydavatelských firem časopisů Bravo, TopDívka apod....
Tuto zhoubnou chorobu jsem minulý víkend diagnostikoval i u mé sestry a v zájmu civilizace jsem musel okmažitě zakročit ... check it out !


APOKALYPSA I love techno 2006

17. listopadu 2006 v 12:06 | Kazma |  Akce
The weekend has landed. All that exists now is clubs, drugs, pubs and parties ...
Dlouho očekávaný "D" - day je konečně tady ! Za pár hodin se vyhrabu z postele, skočím se Šafránkem někam na oběd, uklidíme privec, vyklidíme káru, naberem béňo a lidi a vyrážíme směr BOBY CENTRUM Brno na největší párty této zimy.
Mám pohov od světa na 48 hodin, vole. Budu fest hučet jak vyjetej papiňák. Celou noc budu neznámejm kecat kraviny a hustě se odvařim na parketu. Mý volný radikály totálně vyšilujou. Jedu s vyvolenou partičkou do Never - Neverlandu. Vyspejsnem se vejš než byl kdy Neil Armstrong. Stát se může cokoliv. To bude nejlepší noc mýho života. V zadní kapse mám 2 a půl hadru a hodlám to všechno roztočit. Tuhle rundu platím já !

Přítomnost je pryč. Fantazie je
součástí reality. A my odbržďujem.
Myslí nám to jasně a při tom
vůbec nemyslíme. A je to báječný.
Přestáváme chtít věci ovládat.
Tepelnej příboj chemikálií prochází
tělem. Vychylujeme se.
Je to poškození mozku ?
Zapomenem na všechnu bolest
v životě. Chceme jít někam jinam.
Lidi nás už neohrožujou.
Všechny nejistoty vyprchaly.
Jsme v oblacích.
Do široka otevřeni.
Jsme astronauti obíhající zemi.
Svět odtud vypadá nádherně, kámo.
Jsme nymfoleptici. Posedlí
touhou po nedostižitelným.
Riskujeme duševní zdraví
za momenty dočasnýho osvícení.
Tolik nápadů a tak malá paměť.
Poslední myšlenka ubitá očekáváním další.
Zažíváme ohromující pocit lásky.
Plujeme v harmonii, jsme spolu.
Kéž by to bylo skutečný.
Toužíme po univerzální hladině pospolitosti,
kde jsme s každým v pohodě.
Jsme v rytmu.
Součást hnutí.
Hnutí za únik ! Máváme sbohem.
V podstatě... chceme bejt šťastní ...
(inspired by Human Traffic 1999)

pozn.redakce : Kdo z Vás tam jede taky a nevím o něm ať se ozve na tydlifon. Uvidíme se ! Zdaréééééc smažkýýýýýýý ....

Kostěj nesmrtelný

16. listopadu 2006 v 14:49 | Kazma |  Novinky
Zdravím,
jak už jistě drtivá většina z Vás ví, náš největší klubovej rozjížděč Kosťa, měl v pondělí večer těžkou dopravní nehodu, kdy se rozsekal na hadry na svém bicyklu vinou nějakého vymaštěného "no braina", který nechal na silnici neoznačený podstavec pod dopravní značku. (to tady nechci rozebírat - museli by to tady celý "vypípat" jak by to bylo sprostý)
Nicméně ... z nejhoršího už je naštěstí venku a včera ho konečně přesunuli z jednotky intezivní péče na normální pokoj. Znamená to tedy, že je konečně ve stavu, kdy je schopen komunikovat a příjmat návštěvy (tento článek zde úmyslně dávám až 3 dny po té nešťastné události, jelikož v prvních dnech na tom tak rozhodně nebyl a možná ani on sám by si nepřál, aby ho takhle někdo viděl).
Zde je info o jeho momentální pozici : Kosťa se nachází v Nemocnici v Uherském Hradišti v budově ortopedické ambulance (je to asi třetí budova směrem od vrátnice) na pokojovém oddělení jednotky intenzivní péče blok F (1.patro, pokoj č.6). Jeslit se v tom nevyznáte, stačí se zeptat kohokoli v bílém plášti a oni už Vás nasměrujou. Návštění hodiny jsou tuším od 13:00 - 16:00, ale sestřičky (sestřičku to yo ;) ... pardon) jsou vstřícné a není velký problém se tam dostavit i lehce mimo toto časové pásmo.
Budiž to tedy výzva pro Vás všechny, kteří jste za ním ještě nebyli a chtěli by jste tak učinit : Just do it !
A pro ty z Vás kteří jste tam ještě nebyli a nehodláte tak učinit : Jen si uvědomte, že ten kluk je tady úplně sám a bez rodiny. Má tady pouze své přátele, tak mu všichni "sakra" společně dokažme, že těmi přáteli opravdu jsme. ...
V závěru je to stejně jen na Vás, kdo tam bude chtít, ten tam půjde, kdo ne ten ne a nikdo mu to nemůže mít za zlé. Jen chci prostě říct, že jestli Vám za to ten kluk stojí tak to udělejte. Vám to zabere jen pár minut a mu to možná rozsvítí celý den, to za to stojí ne ? On to rozhodně potřebuje ...
A jestli si lámete hlavu nad tím co mu donést, tak věřte tomu, že někdy je jen obyčejný úsměv a pocit podpory daleko důležitější než igelitka plná banánů a jogurtů ... HAWGH!

Drž se Kosťo !

My message for all blogers of the World

11. listopadu 2006 v 19:34 | Kazma
Kluci by mě asi ukamenovali kdybych to sem nedal, takže pod těžkým nátlakem jak fyzické tak psychické šikany (nadávky, kudlení vlasů, pošklebky, strašení kopřivou, apod ...) jsem nucen vytánout tuto nahrávku z top secret archivu na světlo tohoto světa. Jedná se o nahrávku pořízenou po těžkém "studijním" večeru, před zápočtovým testem z matematiky.
Pozn.redakce : ... tímto bych se chtěl omluvit paní Mgr. ********, že jsem se na tento test nakonec nedostavil. Zdarééééééééééééééééééééc !

Video z PaintBallu !

7. listopadu 2006 v 15:42 | Kazma |  Videa
Tak konečně jsem si našel trošku toho "frý tajmu" a dal do kupy videjko z paintballu. Jinak myslím, že akce se určitě povedla a zhodnotil bych ji na 138 % ke spokojenosti všech. Rozhodně to nebyla poslední show tohodle typu, ale je potřeba využít počasí dokud nějaké příznivé vůbec je ... v zimě už to půjde horko-těžko. Tak co říkáte tento víkend ? Mám to začít vzpouzet ? ... nemyslete si, že ty fialový koule co mám na prdeli zůstanou bez odplaty ... check it out ;)
Velký DÍÍÍK všem, kteří do toho šli a ještě větší těm, kteří pomohli s organizací ... ReSpEcT ;)

Fotečky a videa ze středečního bowlingu a EPI párty na clubu No.6

4. listopadu 2006 v 23:51 | Kazma |  FotoAlbum
Zdar děcka ! Tak přidávám nějaký fotečky a videa z toho středečního šalenééého večera.
Fotky zde : >> check it out <<

Videa zde :
Jaxe dělá STRIKE ;) ... alá Šafránek's style
Jaxe rozhodně STRIKE nedělá ...
Jaxe dá někomu zkurwit STRIKE ... BAF! ... sorry Marufko ;)

pozn.redakce : Možná jste si všimli, že aktuální videa již neběží na našem serveru, ale na serveru YouTube.com, tato skutečnost sebou nese následující 3 výhody :
1) Videa půjdou přehrávat všem a všude, už si nebude nikdo stěžovat na formáty videa a přehrávače.
2) Nebudem zasírat Víťovi server svými masturbačními výlevy. A při pohledu na měsíční traffic, mu konečně přestanou vstávat hrůzou vlasy na hlavě. :)))
3) Budeme světoví ! ;)
Takžé ... Broadcast Yourself ! ;)

How we relax ...

3. listopadu 2006 v 12:18 | Kazma |  Videa
Neznám nic lepší než se takhle večer před spaním uvolnit pohledem na šrotící se sousedky ...
>> check it out ;) <<