... život je krátký - a proto žiju na plné obrátky !

Srpen 2006

Double birthday party

31. srpna 2006 v 14:52 | Kazma |  Akce
Zdravím, jak již většina z Vás ví, zejtra je den kdy 2 lidé nám blízkým blízcí (Radeczech a Drahoš) slaví narozeniny a u této příležitosti pořádají double birthday party. Jelikož se na této akci očekává i zahraniční (za Přerovskou hranicí) účast a všichni se mě neustále dotazují kde to je, tak zde přikládám GPS souřadnice objetku kde se akce pořádá, aby jste tam všichni bez problémů trefily : 49°33'18.59"N,17°34'1.85"E ... a přímý odkaz je >> ZDE <<. Tak zdarééééééééc, už se třepůůůů !

No vidíííš už si borééc, ty si borec !!! ...

30. srpna 2006 v 21:40 | Kazma |  Novinky
V neděli večer se tak válím u televize, přepínám jeden program za druhým, když v tom narazím naTV Nova a jejich nově spuštený 3. ročník soutěže česko hledá Superstar. Jelikož jsem milovníkem konzumní zábavy, které se dneska říká "reality show", rozhodl jsem se u tohoto kanálu vytrvat a dále již nepřepínat - správná volba ! To co jsem tam zase uviděl, tak z toho už fakt nemůžu. 15ti letej, drsnej gangsta rapa hip-hopa typa si tam dává song My 3 od Indyho & Witche. No co na to říct ... snad jen víc takovejch blbečků a možná bude v televizi sranda ;) ... jestli tohle viděli autoři, taxe museli zastřelit. No >> CHECKUJTE TO ! <<
Jestli chcete vidět opravdové borce, kteří si zaslouží ReSpeCt - check it out ;) (a dejte si to až dokonce)

Bang Bus

29. srpna 2006 v 0:06 | Kazma |  Videa
Vážení přátelé, prázdniny se pomalinku blíží ke konci a za pár týdnů to nám vysokoškolákům zase začne nanovo. Společně s rozjezdem nového šk. roku, dojde i k znovunastartování o prazdninách poněkud pasivního blogu. Takže ještě chvilinku to tady bude takové lehce pusté a řídké, ale už to nebude dlouho trvat a zase do toho kopnem.
Přemýšlel jsem co sem prozatím dát a vzpoměl jsem si, že už tady dlouho nebylo žádné videjko, tak přidávám, takovou starší předprázdninovou nahrávku z našeho archivu. Je to záznam z jedné naší cesty do práce a je o tom jaxe dá taková dlouhá, nudná cesta autem docela zkrátit. Pracovně jsme ji nazvali Bang Bus :) .... >> check it out <<

v hlavních rolích :
driver - Kazma
cameraman - Šafránek
devil - Radeczech
vedlejší role :
vstřícný děda - náhodný kolemjdoucí
nevstřícná paní - náhodná kolemjdoucí

Nový bodový systém, aneb do půl roku jsem cyklista ..

6. srpna 2006 v 15:35 | Kazma |  Novinky
Málokomu z řad některých nás motoristů unikl fakt, že na světě je nový bodový systém a nová
pravidla. Nebudu zde rozebírat jestli je to dobrý nebo špatný. Myslím, že my - normální smrtelníci co nemáme černé vozy s modrým majáčkem, osobním driverem a imunitou přece všichni víme, že je na pi**. Hééy, co ty hvezdičky ? Chěl sem říct napiču !
Ti z Vás, kteří si myslí, že plácám jen tak do větru a nemám s tím žádné zkušenosti, budou hned vyvedeni z omylu :
Bodový systém je tu sice jen pár týdnů, ale naco čekat ? Rozhodl jsem se jej otestovat hned druhý den :
To si takhle jednoho vlahého večera svištím do práce ve svém továrním voze Škoda Favorit 136 L a co nevidím - policejní hlídka a zvesela na mě mává plácačkou. Říkám si : "V poho, zajedu k okraji, dáme pokec a povalím dál". Zajel jsem k okraji, dali jsme pokec, já zaplatil 500 korun českých, sebrali mi 3 body a jel jsem doprdele. (neměl sem platnou STK - o měsíc prošla - ludra)
Nevadí.
Asi o 2 týdny později ... To si tak jednoho dne valím s Radkem z práce a najednou se zastavím u
rozkopané silnice mezi Hulínem a Holešovem, před obrovskou bílou, kulatou cedulí s červeným okrajem o které nás v autoškole učili, že "tudy nééé" . Potřeboval jsem se dostat do Hulína, objížďka by mě stála tak 10 km navíc, kdežto "zákaz vjezdu" jen cca 5 minut strachu. Po projednání rozhodnutí s Radkem sedícím na sedadle navigátora : "Jeď wole, ses posral ? Hehe ... co by tady dělaly" a po jeho dlouhém výsměchu na sebe rozhodnutí nenechalo dlouho, čekat - kývl jsem na něj, lupnul tam "jedničku" a rozjel se kupředu. Ještě ani nestihl doznít Radkův smích a já už na horizonu viděl dva pány v signálně svítících uniformách a jejich nápis na prsou "POLICIE" značil, že cestáři to patrně nebudou. Zajel jsem k okraji, dali jsme pokec, já zaplatil 500 korun českých, symbolicky mi odebrali 1 bod a jel jsem doprdele. (bastardi, ani mě to nenechali dojet tou zkratkou, kterou jsem si poctivě zaplatil)
No a do třetice všeho dobrého ...
Potřebujete se nechat vyfotit profesionálním aparátem ? Ať už na
pas, občanku, nebo jen tak do alba a nevíte kam? Poradím Vám, ty nejkvalitnější fotky totiž dělaj v Jarošově (na výjezdu z Uherského Hradiště). Pravda, je to sice trošku nákladněší, ale zato to máte se vším všudy a za kvalitu se přece platí. Pořízenou fotografii si pak do 14-ti dnů můžete vyzvednout na Městském úřadě v Uherském Hradišti, cena se odvíjí podle rychlosti závěrky fotoaparátu, čím budete náročnější, tím je cena vyšší. Například já si tuhle nechal nedávno udělat, co myslíte - nestojí za to ? .... zaplatil jsem 1000 Kč a jel opět doprdele ...

Vzkaz pro všchny co s tímhle svinstvem mají něco společnýho (ať už je to vláda, policie, nebo jiné orgány ) : Nikoho jsem nezabil, nikoho jsem nezranil, nikoho jsem neohrozil, ani jsem nikomu nezpůsobil žádnou škodu, tak mě sakra nechte svobodně žít ! Todle, že je presumpce neviny ?

Vzkaz pro ostatní řidiče : Proboha lidé, já chápu, že z toho máte plný kalhoty, ale prosím Vás,
nejezděte ve městě 35 km/h !! To tam mám jako dát "dvojku" nebo co .... ??

Vzkaz pro všechny kterým to není lhostejné : Nenechme se od "vrchnosti" neustále buzerovat a omezovat nesmyslnými zákony a pravidly. Podpořte návrh na změnu a PODEPIŠTE PETICI proti šikanování motoristů. Nezaručím Vám, že to pomůže, ale je to alespoň to minimum co můžeme my - obyčejní smrtelníci udělat.
HAWGH !