... život je krátký - a proto žiju na plné obrátky !

Červenec 2006

Festival HRACHOVKA 2006

30. července 2006 v 23:30 | Kazma |  Akce
Před několika hodinami jsem se vrátil z Hrachovky - jednoho z největších fesťáků v ČR. Tento ročník byl co se týče kvantity nejvíc odpalový - 27 000 vyjetejch lidí pohromadě, 6 stagů a více než 100 účinkujících se vidí jen málokde. A byl to o to větší vodlet, jelikož se nám podařilo okaučovat V.I.P. lupeny a autíčko jsem dokonce mohl parkovat hned vedle jednoho stage. Naskytly se mi možnosti, o kterých si "normální smrtelník" může nechat jen zdát. Bylo toho spousta a popisování všeho co jsem tam zažil, viděl, slyšel, cítil, pil, kouřil a souložil by bylo velmi namáhavé - jednak je toho kotel ...a jednak si toho půlku nepamatuju :) Jednoduše od kalení s kapelama v back stagi kde jsou jen pořadatelé a hvězdy, přes vždy zajištené místo u koncertů (nemyslím v první řadě, ta je pro béčka - mám na mysli před první řadou :) ... btw - ten pohled když v opojení všech těch produktů zábavního průmyslu vylezete na zábrany, za váma jen kapela a před váma několik tisíc skakajících lidí je vážně mega) až po totální zkouření Jamajského pokračovatele Boba Marelyho Vincenta Richardse ze skupiny Švihadlo. Hrachovka byla jednoduše vodlet jako swině a jak řekl můj ukrajinský kamarád : "Kazmo když ty nepřjiet na Hrachouku, ty přijít o půlku svého života." ... měl pravdu !

Dost keců, kdo tam byl - byl, kdo ne - tomu to stejně necvakne ... Tak tady to máte :Thanx to : Báře a Herysovi za sehnání lupenů; Kosťovi za to, že mě vyvzpouzel; Víťovi za to, že do toho šel se mnou a dělal drivera když já jsem nebyl drivování schopen a Balůovi za to, že mi řekl, že něco takového vůbec existuje.
Fuckz to : sobotní počasí; kocovina, zkurwený pracovní pondělí
ReSpeCtZ to : kapelám Cocotte Minute (zdravím frontmana - doufám, že sem do tebe moc nehučel ;) ), Post-It, 100°C a pár dalším za to, že se na nás nevykvákli a i přes nepřízeň všech možných vlivů zahráli pouze za aplaus a ne za watu.
Hrachovka, byla jedním slovem MEGA - tu příští si rozohdně nenechám ujít ... tak zdréééééééc next year Hrachovóóóóóóóóóóóóóó !!!!
... další fotečky naleznete taky na www.hrachovka.wz.cz - thanx to JIP
Jinak sorry za tenhle článek, prostě jsem se nechal unééést ;)

Fotečky z poslední předprázdninové - privátní barbecue

18. července 2006 v 17:48 | Kazma |  FotoAlbum
Hey hou, tak konečně přidávám fotečky z naší poslední grilovačky na privcu. Trvalo to tak dlouho nejen proto, že v dnešní době vyvolat takové fotografie není vůbec jednoduché, ale hlavně proto, že jsem čekal na velmi zajímavou a inspirující videonahrávku z téhle akce od pana Rylkoše, abych ji mohl přidat k tomuto fotoalbu. Bohužel pan Rylkoš nestojí o popularitu v těchto massmédiích (btw - není se čemu divit, že :) kdo tam byl, ví wo co go ...) a proto tuto nahrávku (pokud nejste VIP) bohužel neuvidíte. (pisněte mi maila a já vám to pošlu, ale pšššt ...) Tak pro ty obyčejné smrtelníky alespoň ty statické snímky >> CHECK IT OUT ;) <<

I blog má právo na prázdniny ...

16. července 2006 v 18:29 | Kazma |  Novinky
Vážení přátelé,
sorry, že na to tady poslední dobou zlehka mrdám, ale jsou prázdniny a já spíš preferuji záření sluneční než to monitorové, proto teď furt někde lítám a na ten comp nemám jaxi čas ani náladu. Důsledkem toho tady teď přes prázky budou články přibývat velmi zřídka, spíš sem budu házet nějaké fotečky a videjka z akcí. Jestli mě chytne nějaká "umělecká můza" nebo budu mít chuť napsat něco duchaplnějšího tak to sem samozřejme lupnu , ale jak říkám o prázkách bude blog spíš v nouzovým režimu taxe s tím nějak vyrovnejte a po prázkách to zase rozjedem do plných !

Taxe mějte famfárově, užívejte prázdnin, sluníčka a posledních zásob mariuhany ... a hlavně .. nezapomeňte na to nejdůležitější - nikdy neskačte tam, kde nevidíte na dno !!!!!!! Zdarééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééc