... život je krátký - a proto žiju na plné obrátky !

Červen 2006

Fotečky a videa z narozeninové párty

25. června 2006 v 20:54 | Kazma |  FotoAlbum
Tak konečně se ke mě dostaly snad všechny fotky a videonahrávky z oslavy mých 21.narozenin a tak zde
ty zveřejnitelné zveřejňuji. Zároveň bych chtěl poděkovat všem kteří se nějakým způsobem podíleli na organizaci téhle akce, hlavně Radkovi I, Fannymu a Johnu Bon Jovimu. Dííík kucíííí
Fotečky : >> ZDE <<
Videa :
1) Birthday fight (Ja VS Radek I) ... normálně bych ti udělal z rypáku rizoto frajere, ale při 4 promile už mívám problémy s koordinací
2) Angels - Karaoke (Já, Radek II, Jon Bon Jovi ) ... normálně si to dávám líp, ale při 4 promile mívám problémy s artikulací. (btw - líp se na to čučí, když si otočíte monitor, jinak z toho zachvilku bolí za krkem)
3) A nakonec hvězda večera Mratin Míčka - Tuto nahrávku bych nazval "Výlet Mars-Země a zpět během několika hodin, aneb trošku jsem přestřelil" ... ti z vás kdo tam byli k tomu určitě nepotřebují bližší komentář. BTW - poslední jeho "rozumná věta" před smrtí byla : "Nebooj se wolééé, dej si ještě, to ti nemůže nic udělat, šak tam skoro nic není ..." loooool :)))) ReSpEcT !

UMPRŮM párty !

17. června 2006 v 16:34 | Kazma |  Akce
Áááá je to zase tady! Poslední UMPRŮM show sezóny se neúprosně blíží. Takže, nastražte uši :
Wo co de : UMPRŮMácký "rozlučkový" večírek
Začátek :
ve čtvrtek 22.června 2006 kolem osmičky
Konec :
v pátek 23.června 2006 mezi 3-4 ranní
Kde :
jako vždycky - klub Mír Uherské Hardiště
Co sebou :
nějakej úměrnej vohoz (tzn. něco co se může roztrhat, polít, spálit a poblít), hrachy na limču, fotoaparát na dokumentaci, hezké kamarádky a bojovou náladu.
Ubytování :
Vzhledem k tomu, že jsme tento týden oficiálně ukončili pobyt na našem privátku, budu muset případné zájemce o azyl v našem squotu zklamat. Sám budu mít
problémy obstarat si nějaký nocleh (případné nabídky směřujte do kometářů - budu rád). Ale jinak to samozřejmě nevzdávejte ta nejhorší varianta - první ranní - tu je pořád, že.
Heslo : Budem zářit jako biftek na vegetariánský párty !

Kdo jde do toho, ať se ohlásí v komentářích, ať víme co a jak. Kdo ne, ať se jde bodnout a honí si doma šašíka ...
Zdarééééééééééééééééééééééééééééc

Prázdninové brigádničení

13. června 2006 v 8:00 | Kazma |  Videa
Školička už všem pomalu, ale jistě končí. No a jelikož bez práce nejsou koláče (a bez koláčů se na párty nejezdí), všichni doteď nevýdělečně činní se začínají poohlížet po nějaké té brigádce. Někdo si jde sednout k pokladně do Kauflandu, někdo jde potit krev někam do fabriky a někdo odletí sbírat kravský lejna do Anglie. Každýmu jak je libo. Každopádně já s Radkem to máme pořešený. Jako každoročně v tuto dobu i letos odlétáme do Dallasu na jeden zapomentutý ranč a celé prázdniny sečeme trávu.
Děláme to samozřejmě jen za ubytování a stravu, protože máme kurewsky zazobaný rodiče, kteří nám všechno koupí, takže vás máme v paži ! Zdarééééééééééééééééééééc
... btw - viděli jste Foresta Gumpa ?
>> CHECK IT OUT ! <<

Sorry ...

12. června 2006 v 19:06 | Kazma |  Novinky
No jo, no jo ... já vím, už jsem tady. Jistě jste si všimli, že můj blog byl teď pár dnů v režimu "stand by". Mohli za to především pomatruritní večírky, párty a další akcičky, kterých jsem se byl "nucen" účastnit. Sice mám tyhle svoje mejdany už dávno za sebou, ale proč si naplno nevychutnat ty sladší chvíle maturitního dění i s mladší generací. V neposlední řadě se o menší absenci tohoto blogu zasloužil i můj nejmenovaný kamarád (zdravím ..) a to svinstvo co mi prodává ;)
Takže to jen tak na vysvětlenou, aby jste si nemysleli, že jsem se na to vysral, nebo že mě sežral nějaký velký pavouk nebo tak něco. To ne. Jen jsem byl pár dnů "out of reality" a teď se zase budu snažit něco plodit a věnovat se mému spisovatelskému a uměleckému talnetu. Zdaréééééééééééééééééééééééc !!!

Maturitní párty na Clubu No.6

1. června 2006 v 16:29 | Kazma |  FotoAlbum
Přidávám fotečky a videa z toho včerejšího děsu ;)
Pro přehrání těchto videí potřebujete Quick Time, pokud ho nemáte, stáhněte si ho ZDE