... život je krátký - a proto žiju na plné obrátky !

Květen 2006

Tak už můžu kalit i v jů es ej

26. května 2006 v 18:13 | Kazma
Dneska mám 21. narozeniny, lepší část svého života už mám za sebou a teď už to půjde jenom do
sraček. Tak na mě buďte kurwa všichni hodní a napište mi do komentářů takový ty řeči jako "všecko nej, hodně lásky, štěstí, bla bla bla, apod." ať mám radost (i když jste si to většina už odbyla po ICQ, mi z toho málem zešílel comp, thx). Případné dárky posílejte na č.ú.: 27-8876704326/0100, variabilní symbol : prase v žitě
Dík! Zdarééééc ...

Ty už mě nebudeš sRáth, aneb chceš-li schytat pár facek - pomůže ti Mira Macek

24. května 2006 v 13:39 | Kazma |  Videa
Volby se blíží, na české politické scéně to víc a víc jiskří a televizní diskuze a duely zástupců lidu jsou čímdál tím zábavnější.
Asi málokdo minulý víkend přehlédl druhou nejžhavější zprávu (hned po postupu našich hokejistů do finále MS) o brutálním napadení našeho tolik obdivovaného a národem milovaného ministra zdravotnictví Davida Ratha externím poradcem prezidenta, Miróóó Mackem.
I my jsme si začaly uvědomovat, že se stalo něco, na co se nedá nereagovat - >> CHECK IT ! ;) <<

No a jelikož nikdo není dokonalý a všechno se na poprvé nepovede, koukněte se jak to vypadá a kolik bolesti a utrepní to stojí - >> když se nedaří ... <<

No a nakonec pro srovnání, ZDE naleznete ten pochybný origoš ;)

Zazvonil zvonec a školy je konec

19. května 2006 v 16:10 | Kazma |  New school
Dnešním dnem oficiálně skončil školní rok (alespoň teda pro nás vysokoškoláky). Tohle byl poslední školní den a já opět zaspal*. Všichni se rozprchli domů, na rozvrhu prázdno a nikdo tady nezůstal. Sice sem ještě budou lidé jezdit, dodělávat zkoušky a zápočty, ale každodenní vstávání do školy a trávení dnů v lavicích se spoustou lidí si prostě dalo na pár měsíců voraz. Spoustu lidí tak teď docela dlouhou dobu neuvidím a můj způsob života se na pár měsíců zlehka změní. Je mi z toho docela smutno a dostává mě to do nostalgických stavů, ostatně jako každý konec školního roku.
Když jsem šel na tuhle školu, myslel jsem si, že to bude bída a stereotyp co se týče toho "vysokoškolského života", protože už tady tvrdnu (no hlavně asi moje játra) pátým rokem a myslel jsem, že mě tady už nemůže nic překvapit. Opak byl, ale pravdou. Poznal jsem spoustu nových lidí a myslím, že můžu prohlásit, že každej den stál za to. Jediné co mě při těchto slabších chvilkách drží nad vodou je vědomí, že za 4 měsíce to divadlo začne zase celé znovu a bude to ještě lepší, ještě pestřejší (minimálně o nové studentky prvích ročníků) a ještě mazanější. Už teď se na to těším !
Takže všem přeju hodně štěstí u posledních zkoušek a zápočtů - dorazíme to a hurá na prázdniny !!
* zaspat = na střední škole to pro mě znamenalo probudit se o pár hodin později než to na mě zkoušel můj budík, voháknout se a rychle, rychle pospíchat do školy . Dnes to pro mě znamená típnout budík, mávnout rukou a pokračovat v relaxační činnosti bez ohledu na čas. Jo, jo ... sladký "vysokoškolský život" ...

Hledáte brigádu ??

18. května 2006 v 8:32 | Kazma |  Videa
Po odstěhování našeho spolubydlícího Tomíka (naší jediné hybné síly co se týče úklidových prací a celkové udržby domácnosti) se stal náš privát spíše squotem.
Proto jsme se rozhodli příjmout ta nejdrsnější opatření a vyhlásit konkurz.

Přijmeme uklizečku !!!

Co požadujeme :
- ženské pohlaví
- 2 prsa (minimální velikost č.3) samozřejmě i s bradavkama
- věk 15 - 29 let
- reprezentativní vzhled
- zkušenosti s likvidací jaderného odpadu
- silný žaludek


Co nabízíme :
- práci v mladém kolektivu
- možnost profesního růstu závislém na frekvenci "nočních směn" ;)
- odpovídající finanční ohodnocení (2x0,5l Velkopopovický Kozel/hodina) + možné prémie
- práci v >> příjemném a moderním proststředí <<

V případě zájmu směřujte své dotazy, připomínky a strukturované životopisy do komentářů ...

New GuestBook !!

13. května 2006 v 18:04 | Kazma |  Novinky
V rámci rozšiřování našich služeb obohacuji tento blog o návštěvní knihu. Je to hlavně proto, aby se ke článkům šoupaly komentáře pouze týkající se článků. Zb"l"ytek nechť je směřován právě do guestbooku. Budiž to tedy každodenní diskuse pro každého ...pište si tam co chcete, tj. : dobré nápady, zajímavosti, zlepšováky a vychytávky, stejně jako otázky, prosby, výhrůžky, nadávky, pomluvy, špínu, sexuální zážitky a jiné formy komunikace. Ale také zde můžete házet zajímavé odkazy, vzkazy světu, každodenní postřehy, pocity nebo rozvíjet diskuse na témata jako - utlačování afrických goril, apod...
Jednoduše je to Vaše !
pozn.
GuestBook naleznete vlevo dole v sekci Zajímavé odkazy, pro ty pomalejší nebo úplně vykramované - je to ZDE
Thanx to HardCabb

Bárbekjůů

11. května 2006 v 15:56 | Kazma |  FotoAlbum
Mno a protože se nám to grilování nějak rozmohlo, tak jsme včera na privátku pořádali, takové menší barbecue. Pilo se, jedlo se, povídalo o krematoriu a večer se i "teple" tancovalo ...
Dokumentace je >> ZDE <<

Fotečky z open air party

11. května 2006 v 15:47 | Kazma |  FotoAlbum
Přidávám tolik očekávané fotečky z poslední open airky. Je jich jen krapet - asi jsme se věnovali jiným činnostem než dokumentaci, takže jen tak k nahlédnutí jak to tam vypadalo ...
>> check it <<

Thanx to Steve

Open air action !!

5. května 2006 v 19:39 | Kazma |  Akce
Vážení přátelé - je to tady ! Sluníčko nám vysvitlo, venku už se dá řádit a proto se již tento týden pustíme do toho na co jsme čekali celou zimu ...

Wo co de : Open air party No.1 - 2006
Kde : Kunovský les (přesné souřadnice pro nováčky ZDE)
Začátek : v neděli 7.května 2006 v 18:30
Co sebou : chlastu a ostatních látek zábavního průmyslu každý kolik unese, špekáčky, nějakej teplej (na zasráni) vohoz, spacák (případně i karimatku), šikovné kamarádky (pro mě), dobrou náladu a čisté spodní prádlo.
Co lze očekávat : pořádnej vodlet, zimu, soulož na krmelci, soutěž ve zvracení, ztrátu několika stovek tisíc mozkových neuronů, ranní nevolnost, demontáž lesních zvířátek, noční offroad cross, a vůbec - maximální zážitky za minimální náklady.
Co nelze očekávat : nudu, příjezd Michela Jacksona, že budete na druhý den v plně funkčním provozu, že se dozvíte jak to bylo doopravdy s Kennedym, že bude nějaká opilá svině chrápat v mým autě :)
Organizační info : Sejdem se normálně kolem 18 - 19ti hodin v Kunočáku (my organizátoři už tam budem stepovat dřív).
Jelikož na této akci bude k dispozici šéfkuchař (Steve), grill, nějaký to masíčko a podobné dobroty. Byly jsme nuceni pro případné zájemce zavést vstupné .. nebo spíš "stravné" - 30kč/osoba (děti do 10ti let a důchodci gratis) .
Akce je naplánovaná tak aby jsme vyšli vstříc i pracujícím jedincům, jelikož pondělí je free. Co se týče počasí, není se třeba ničeho bát, to jsme objednávali už týden dopředu.
Heslo : Kdo se bojí, nesmí do lesa !
Dobré nápady, zlepšováky a vychytávky, stejně jako otázky, prosby, výhrůžky, nadávky a jiné formy komunikace směřujte do komentářů.
Většinu z vás obvolám telefonicky a ti co se o tom dozví touhle formou, šoupněte do komentářů svůj zářez ať víme kolik tun masa naložit do marinády.
Jinak všem přeji pohodovej víkend a v neděli ZDAR !

Jak se stát slavným ...

4. května 2006 v 16:24 | Kazma |  Novinky
Jak se stát slavným a dostat se do médií ? Zapomeňte na SuperStar, zapomeňte na Vyvolené, stačí kdyžse "napíchnete" na server Ministerstva vnitra České republiky a zveřejníte pár masturbačních pomůcek místních administrátorů na internetu.

Právě tohle se minulý týden povedlo mému kamarádu BIITERovi, který se díky tomuto kousku včera večer objevil ve hlavním zpravodajství TV Prima a stal se tak slavnějším než pes Pluto :)
>> Reportáž TV Prima <<

Tímto ho zdravím a chtěl bych mu složit svoji hlubokou poklonu za tento kousek.
4 BIITER : dávej si bacha na fanynky a ať ti ta sláva nestoupne do hlavy - hvězdo ! :) ReSpeCt !!
pozn.: Kdyby to někoho zajímalo hlouběji, zde jsou odkazy na servery, které o téhle kauze psaly :
blackhole.sk
root.cz

Výkřik do tmy

3. května 2006 v 13:37 | Kazma |  Novinky
Včera jsem se strašně opil, a udělal jsem ze sebe p**u ... omlouvám se všem zúčastněným. HOUGH !

1.máj - lásky čas

1. května 2006 v 17:30 | Kazma |  K zamyšlení
Jak říkával Kája Hynek Máchů : "Byl pozdní večer - první máj - večerní máj - byl lásky čas".
Tak pozdní večer za chvilku bude, první máj je, jenom ten lásky čas se k sakru nějak nedostavuje.
Jo no, už je to něco přes půl roku (možná skoro rok), co jsem měl poslední "dlouhodobější*" vztah. Víte co, nemyslím takovej ten laxní vztah, kdy se s holkou občas vyspíte, taháte se spolu po venku, ale v podstatě oba víte, že to není to co hledáte. Mám na mysli takovej ten vztah, kdy má na sobě člověk tak silný "růžový brejle**", že každej den, každá minuta, vteřina strávená se svým protějškem vám přijde jako ten nejlépe využitý čas, jaký si dokážete představit. Prostě ten vztah kdy jeden dejchá pro druhého a kdy si opravdu myslíte, že tohle je to co jste celou tu dobu hledali a věříte, že je to navěky.
Tak takových vztahů je v životě jenom pár. Po každém takovém vztahu, přijde období kdy chce být člověk chvíli sám, užívat si svobody, kalit, kurwit se apod. Většina z vás to určitě zná. Pár měsícu se dá tak prožít - je to celkem fajn, ale stejně zas jednou přijde doba, kdy tohle všechno člověka přestane (emm .. ne "bavit", spiš bych řekl) "naplňovat" a začne se zase poohlížet po nějakém to perspektivnějším vztahu než jen na jednu noc. Myslím, že do tohodle stádia momentálně dospívám. Už mi zase začíná chybět vztah, kterej bych mohl začít "budovat", vedle nějakého člověka, po jehož boku bych rostl a on zase rostl po tom mém. Svoboda je rozhodně užásná věc, ale ve dvou se to přece jen lépe táhne a mít se o koho opřít je vůbec jedna z těch nejkrásnějších věcí na světě. Ani nevím proč sem takový věci píšu, prostě vobčas na mě padne taková ta nálada, kdy se člověk cejtí tak trošku sám.
Nejsem žádnej zoufalec a vím, že je to jen otázka času, nikoho proto nehledám ... prostě jen strategicky vyčkávám. Na tohle nepomůžou žádny seznamky, inzeráty a podobný hovna ... ty jsou jen pro tragédy, tohle přijde právě v tu chvíli, kdy to nejmíň čekáte.
:) Náštěstí je tahle nálada jen dočasná ... stejně se na druhej den probudím a půjdu se zase kurwit, kalit a užívat svobody ...
Takže přeji všem zadaným i strategicky vyčkávajícím pěkný first may a hlavně kurwa nepraujtéé !!
Nic, konec těchdle keců ... valím na Green, nalejt si s přáteli něco do hlavy a očumovat moji nádhernou servírku.Čuz
Vysvětlivky :
* "dlouhodobější" - u mé osoby je to standartní doba půl roku.
** "růžový brejle" - jedná se o speciální druh brýlí, který vám ve 20ti letech umožní uvěřit, že ta žena se kterou ležíte v posteli si vás veme, založí s vámi rodinu a bude s vámi žít, šťastně až do konce života.

Sparťanská výchova

1. května 2006 v 13:31 | Kazma |  Videa
Přidávám jen takové další "no brain" video, jako ukázku mého výchovného programu pro mládež.
>> check it <<

Czech Wood Geocion

1. května 2006 v 1:28 | Kazma |  GEOCACHING
Profile for Kazma & Verunka
Vítám Vás !
Pokud jste se dostali až sem, gratuluji ! Znamená to, že jste objevili náš CWG. Buďte tak hodní a zapište do komentářů pod tímto článkem název cache ve kterém jste CWG našli a taky název cache do které jste CWG opět dali. (Pokud máte naše CWG zatím doma a chystáte se jej teprve do nějaké cache dát, napište název cache kam se jej chystáte umístit a úspěšné umístění zde opět potvrďte) Také nezapomeňte napsat, za co jste naše CWG směnili a hlasovat v anketě (viz. níže).
Zápis provádějte ve formátu :