... život je krátký - a proto žiju na plné obrátky !

Duben 2006

Fotečky a videa ze středeční "rozlučky"

28. dubna 2006 v 13:38 | Kazma |  FotoAlbum
Přidávám fotečky a videa ze středeční rozlučky s našimi spolužačkami, které odlétají na 4 měsíce do
Afriky za prací.
Taxe tam mějte krásně holky a nezapomeňte mi sem pak napsat jaký to tam ye a kolik tam stojí piwko :) ..., když to bude hodně levný tak sednu do éééropláánu a dovalím za vama :)

Fotečky >> ZDE <<

Videa (ruce k laserům, vodlet jak svíně)
first video
second video
third video
fourth video

Hip Hop - don't stop

28. dubna 2006 v 12:08 | Kazma |  Old school
Dneska jen takový malý zápich pro lidi ze "staré školy", pro ostatní to asi nebude mít velký význam. Je to rip z ICQ rozohvoru mezi Přemou a Kódlem . lol:)


Jak úspěšně odmaturovat, aneb mé know-how

27. dubna 2006 v 16:37 | Kazma |  K zamyšlení
Určeno 4.ročníkům středních škol :

Tááák, za chvilku tady máme květen, sluníčko svítí, všechno kvete, ptáčkové cvrlikají a středoškolákům se začíná klepat prdel. Čeká je tzv. "zkouška dospělosti" ...(dodnes nechápu proč ?... já skládal zkoušku dospělosti když mi bylo 14, se svojí nevlastní matkou u babičky na statku) nic méňě nazýva se tak.
I já musel touto zkouškou projít a protože vím, že pár týdnů před maturitou směřuje vaše jediná myšlenka k sebevraždě, zkusím vám tady z vlastní zkušenosti popsat pár rad, jak maturitu bez starostí zvládnout a úspešně vstoupit do "dosplěláckého života" :)
Než začnu, tak snad jen malé upozornění že, to co zde nyní popíšu je pouze moje vlastní zkušenost a můj osobní pohled na věc. Nezaručuji, že když se tím budete řídit - zaručeně odmaturujete. :)
Zde je 5 věcí na které před maturitou nezapomeňte :
1. Učit se, učit se, učit se ...
2. Šaty dělaj člověka
3. Sebevědomí
4. Take it easy
5. Štěstí je krásná věc

1. Učit se, učit se, učit se ...
Je to smutné, ale je to tak. Vzhledem k tomu, že z vody se vařit nedá, tak základem maturity je se na ni alespoň nějakým způsobem naučit. Bez toho to prostě nejde (jasně, že jde ale nebudem si hrát na kaskadéry, takže zkusíme tradiční způsob). Nemusíte se učit všechno, důležité je vědět od každého trochu a nenechat ani jednu otázku nepřečtenou. Viděl jsem lidi co uměly komplet všechny otázky, jen na jednu se vykvákly a buch ... co se nestalo ? ... Jasný - náhoda je svině a u maturity je důležité jí nic nenechat. Takže, projeďte si všechny otázky aby jste dokázali k absolutně každé řict alespoň pár dostačujících (pozn.: dostatečně = 4 = výtězství) vět. Cílem je aby prostě neexistovala ani jedna otázka, na které by jste neřekli ani "lejno". Je taky dobré mít své "koně", tedy otázky které vám sednou a s kterýma vyrazíte porotě dech. Nejideálnější poměr je např. : z 25ti otázek umět 15 jakž takž, 5 bídně, a 5 excelentě. Taktika je u maturity velmi důležitá ..
2. Šaty dělaj člověka
Je to pravda odvěká ... Nepodceňujte ani fyzickou a estetickou přípravu na maturitu. Věřte tomu, že ač si to možná učitelé neuvědomují, tak je podvědomě ovlivníte i svým vzhledem. Už při prvních 2-3 vteřinách po vstupu do místnosti si o vás kantor udělá obrázek, který ovlivní jeho závěrečný verdikt. Věřte tomu, že když tam vejdou 2 totálně nakolnovaní lidé se stejnými vědomostmi s tím rozdílem, že první bude slušně upravený a oblečený a ten druhý naopak, tak upravený, áč ví stejně dostane kladnější hodnocení. Já osobně jsem se seriozně voháknul, sundal ze sebe všechen kov a šel na to (je to takový můj malý rituál před každou takovou záležitostí...)

3. Sebevědomí
Stejně jak to funguje v životě tak i u maturity, když si člověk věří a nepodceňuje se jde všechno jinak. Sebevědomí je u maturity velmi důležitá věc, která udělá opravdu hodně. Do dveří vejděte s usměvem na tváři a s hlavou vztyčenou, jako by jste všechno měli na háku, uvidíte jak to s komisí zatočí, a i když nebudete věďet vůbec nic, minimalně je tím bezvadně naserete a to přece taky stojí za to. :) Důležité je ještě zmínit, že všeho moc škodí, takže "K maturitě přistupujte s vysokým sebevědomím" je hloupost. "K maturitě přistupujte s patřičným sebevědomím", tak je to správně.

4. Take it easy
Další důležitou věcí je zachovat klid. Nepodléhat stesu a depresím je u maturity velmi důležitá věc. Ráno vstaňte pravou nohou, v klídku si vychutnejte svůj ranní čaj a cigaretku, sedněte do auta, pusťte si muziku kterou máte rádi, stáhněte si okýnko, nahoďte sluneční brýle, pořádnýho banána na tvář a jděte do toho ! ... (A hlavně ...pořád dokola si říkejte : "Maturitu má dneska každej zedník, maturitu má dneska každej zedník, matur...."). Velmi důležitý bude první předmět, když ho s přehledem zmáknete, nakopne vás to neskutečným způsobem do zadku a pozitivně vás to vybudí k dalším bojům, naopak když u prvního předmětu neuspějete, neházejte flintu do žita ... opravdový výledek se dozvíte stejně až na konci celé show.
5. Štěstí je krásná věc
Říkejte si co chcete, ale maturita je z velké části o štěstí. Bez něj to prostě nejde. Žádný normální člověk se nebude učit "všechno" a každej v tý haldě otázek najde nějakou u které si řekne : "Kurwa, špatná vobla", důležité je jen snížit počet těchto otázek na minimum, pak už vám půjde štěstí naproti samo.
Můžete se naučit všechno a jednu vynechat a jste v prdeli, stejně tak se můžete na všechno klidně vybodat, naučit se jen z každýho předmětu jednu a klidně můžete odmaturovat za 4. Jo jo ... blbej můžeš být, ale štěstí musíš mít ! ;)
Závěrem
Pro někoho byla maturita fraška, pro někoho to byla velmi obtížná životní zkouška. Já bych rozhodně vážnost maturity nijak nesnižoval, nadřel jsem se na ni a věnoval jsem spoustu času a úsilí abych ji získal (no jo no, my co jsme se 4 roky flákali ... ). Dneska už se sice na všechno díváme jinak, ale po bitvě je každý generál, vzpomeňte si na den před maturou ... myslím, že nikdo z nás není takovej machr, aby prohlásil, že to bylo úplně v klídku. Občas je dobré mít trošku i toho zdravého strachu a respektu, nic vás totiž nedonutí k učení víc než právě tohle. Ale nic zas není třeba přehánět ... když nejde o život tak jde přece o "h***o".
Takže vám, co to máte ještě před sebou přeji spoustu zdaru, šťastnou ruku a ať vám vyjdou vaše "koně"...a vy co to máte za sebou - buďte rádi, že je to za náma :)
A nezapomeňte ... každá pravděpodobnost je 50ti procentní - buď to vyjde, nebo ne ...
pozn.: Když jsem mluvil o tom "Take it easy", musím sem přidat svou FOTOGRAFII pořízenou v maturitní den u automatu na kafe před osudnou učebnou F1, před zkouškou z matematiky :) ...

Těžká konkurence !

21. dubna 2006 v 15:58 | Kazma |  Novinky
Vážení přátelé, stala se věc která rozhodně stojí za povšimnutí. Jeden z členů naší bývalé třídy - vesmírný generál 3. galaxie Alfa - Tomaš Vaculka (alias : Nafťák, Cecek, Vafulka, Golofotiáš Hendrexen, Weredon, apod.) začal psát blog. Jestli ještě stále nevíte o koho jde >> CHECK THIS ! <<
Takže pokud chcete sledovat jeho duševní pochody >> click here <<


pozn: ... Jen bych zde chtěl uvést, že se absolutně distancuji od materiálu který se nachází na jeho blogu a nemám, neměl jsem a nechci mít s tímhle "svinstvem" nic společného ;) HOWGH !

Blízka setkání třetího druhu

21. dubna 2006 v 14:58 | Kazma |  Videa
Naskytla se nám ta možnost "zakalit" s Jarkem Nohavicou v hospě. Bohužel měl nějakou blbou náladu (asi byl ještě málo) a nechtěl se nechat nafilmovat. Po jeho jasném gestu (kterým nám naznačil "vypni to frajere nebo ti z toho udělam žemlovku") jsme museli náš dokumentární snímek o českých celebritách a alkoholu přerušit ... >> CHECK IT ! ;) <<

Moje vyznání

21. dubna 2006 v 12:56 | Kazma |  Videa
Tenhle vál bych chtěl věnovat servírce z naší oblíbené kavárničky do které jsem se zoufale zamiloval a užněkolik týdnů kvůli ní nemůžu spát ...>> PRO KRISTÍNKU <<
...Aj ken bí jou hýrou bejbee ...


Ale jinak máme fakt spoustu práce ...

18. dubna 2006 v 17:23 | Kazma |  Videa
Nic no ... "zkouškové" se nebezpečně blíží ...
Čím dál míň času ... čím dál víc práce ...čím dál víc stresu .....
A proto se musíme právě v těchto nelehkých dnech věnovat především zábavnímu průmyslu, aby jsme se z toho všeho nepo ...
nezbláznili !
Tímto bych chtěl vzkázat všem lidem (proškolním lidem) ze školy, kteří už se z toho zbláznili, aby se trošku vzpamatovali a zase se probrali ... doufám, že ví o kom mluvím ;) ...
Pořád platí staré známé : "Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí" a taky "Ser na lidi který chtěj bejt v čele ... " ...páč voni chtěj jen zachránit sebe ...
>>>>>> CHECK IT ;) <<<<<<


pozn.redakce : Ač je to neuvěřitelné, tento klip byl natočen bez užití alkoholu či jakýchkoliv návykových látek. (teda až na Šafránka :) )
Zde si můžete prohlédnout špatné záběry z natáčení ... (všechno vždycky napoprvý neklape tak jak má) ;)

1. >> check it <<
2. >> check it << (u tohodle snímku se zaměřte hlavně na Radeczka - čert vlevo) lol ;)


Holky zásadně nebiju ... (protože jsou moc silný a škrábou !)

18. dubna 2006 v 15:57 | Kazma |  Videa
Rozhodl jsem se vyzvat svoji sestru (10 let) na souboj v kickboxu.
>> CHECK IT ;) ! <<

Sranda musí být ...

17. dubna 2006 v 17:54 | Kazma |  Fun
Přidávám jednu autentickou MP3, jedná se o rozhovor nějakýho cápka s operátorem ...
Taky jsme se nadělali takovejch pi***in.
>> CHECK IT ! ;)<<

Přechod na nový server

12. dubna 2006 v 12:53 | Kazma |  Novinky
Vzhledem k tomu, že videa na tomto blogu byly stahovanější než jsem počítal (což mě samozřemětěší), došlo k překročení povoleného trafficu (tedy měsíčního přenosu dat) na mém serveru a stahování dat bylo na měsíc zablokováno ze strany poskytovatele.
Naštěstí zde ale existují lidé jako je třeba Víťa Jadrníček, kterého jsem poprosil o nějaký ten prostor na jeho serveru Bluewebstudio.cz a on mi ochotně a neprodleně vyhověl a poskytl hosting, pro videa z Kazma blogu.
Tímto bych chtěl Bluewebstudiu a Vítu Jadrníčkovi poděkovat za rychlou pomoc a ochotu.

ReSpEcT !
Pozn. : Starší videa na tomto blogu jsou ještě stále na starém (zablokovaném) serveru, to znamená, že pojedou až od nového měsíce (května).

Fotečky z UMPRŮM párty

12. dubna 2006 v 12:24 | Kazma |  FotoAlbum


Přidávám pár foteček z toho šíleného večírku ... >>CHECK IT ! ;)<<

Medvědi - Na kameni kámen

11. dubna 2006 v 9:32 | Kazma |  Videa
Přidávám nový videoklip kultovní písně "Na kameni kámen" od bratří Medvědů.
>> CHECK IT ! ;) <<

Co Šafránek pěstuje v gatích

9. dubna 2006 v 13:47 | Kazma |  Videa
Ráno po UMPRŮMáckém večírku se mi podařilo zachytit velmi intimní video týkající se jednoho mého spolubydlícího.
Než jsem začal rozjíždět tento blog tak jsme si sice s klukama slíbili, že sem nebudeme dávat, žádné videa ani fotky z našeho osobního- intimního života (např. ranní erekce, sprchování, masturbace, záběry z WC apod...), ale snad mi Šafránek odpustí ...
Takže pokud jste vždycky toužily po tom vědět co má Šafránek pod trenkama .... tak >>CHECK THIS ! ;) <<

Bridgewater TOUR 2006

9. dubna 2006 v 7:50 | Kazma |  Akce
Wo co de : koncert BRIDGEWATER tour - Čtyři rockové a pestře hudební kapely z anglického Bridgewateru
Začátek :
ve čtvrtek 13.dubna 2006 - myslím, že kolem osmičky už to tam bude dost rozjetý
Konec : v pátek 14.dubna 2006, až budeme pořadně vyskákaní a bude nás z poga bolet za krkem !
Kde :
jako vždycky na Míru v Uherském Hradišti
Tour bands :
Bikeshed, Stupidicus, Civian a Shooters
Co sebou : rockovou náladu, hrachy na limču a anglicko-českej slovník
Heslo : Beer is a proof that God love us and want us to be happy ... :)

Kdo jde do toho, tak ať dá vědět do komentářů ...

Proč si dal Šafránek repete, aneb jak to vidí on

8. dubna 2006 v 17:34 | Šafránek |  Old school
Jak to vidím já……..
No, začal bych tím, že jsem sprostě, prostě a nechtěně prolítnul a stal se ze mě ze dne na dne o5
čtvrťák.....to víte, proč si neprodloužit mládí...ne že by to bylo chtěný, to vůbec ne...ale nějak mi moje naivní a zvrácené já naznačovalo, že ještě nejsem na dospělácký život připravenej.....a ... a vlastně jediný kdo to pochopil z těch našich učitelů byl Mgr. Ivo Ertl..(btw. "já už se na tebe Ivošu nezlobím a to že ti podpálím barák taky neber vážně, to jsem řekl jen tak v afektu"). No ale abych neodlítával pořád od tématu, prázdniny plynuly a já nestačil střízlivět a to byl možná taky důvod, proč jsem nezvládnul i srpen, sice se o tom nemá mluvit......ale všechno to bylo domluvený...já jsem byl jenom obětní beránek (bubáku podobnost s pojmem čistě náhodná). teď už vím, že mě tam ještě jeden rok potřebovali, důvod? Ten vám nepovím, jinak bych vás všechny musel zabit a to plánuju až na 1. slezině. Takže se nesnažte to ze mě dostat.
No a jak ty dny míjeli a přetáčeli v kalendáři do zadu, tak jsem zjistil, že brzo bude moc moc moc zvláštní den, a to 1. září 2005. Ano, den kdy vy ste beztak chrápali, ale já musel být na zahájení školního roku, ano již po páté pro ty kterým ještě nedošlo, že střední se normálně dělá na 4 roky. No ale co následovalo po odjebání ke kulturáku v Uh. A teď nekecám...došel jsem tam a prostě nikdo, teda lidí tam bylo jak nasraných, ale nikdo známí s kým bych mohl prohodit pár slov a zkritizovat tyhrozné ksichty prváků, zasipané uhrama až kdesi za krk. No tak jsem si prošel párkrát tam a z5 a zjistil, že na to všechno budu asis sám, porohlédl se pomé "nové třídě", kteří vlastně ještě nevěděli, že jim za pár měsíců přetočím život o 180°, některým dokonce o 569°. Tak jsem tam za něma došel a představil se jako pravý gentleman a řekl, že jsem jejich nový spolužák a ať mě neserou, bo nemám náladu na žerty.
Měsíce plynuly a já si nemohl zapamatovat ty jejich jména, no vlastně některé oslovuji pořád "hey ty, nó ty, můžeš mi pujčit tužku?" ale jinak si myslím, že mě tam mají rády, to víte...lidí jako já je málo jako šafránu...taky jsem zjistil, že jsme byli fakt stupidní třída, sice sme o tom pořád mluvili, ale já myslel, že je to normální a že tak je na tom každá třída. Hovno, byli sme fuck naprosto debilní třída, která neměla nic společnýho, vlastně jednu věc a to byl třídní...(diky Franto, seš skvěley člověk)...Vlastně, když tak zpomínám, tak mě ta kolektivní smůla proháněla už od školky, doufám že to už přestálo a možná je tahle současná třída začátek nového života.....Tak úvod mám za sebou. Na střed se vyseru a pustím se rovnou na závěr.
Teď Vám všem řeknu jaké to má výhody proletět a o co ste přišli, teda někteří, některým to možná nedojde ani za 10 let. Tak za prvé. Je skvělí si hrát na děcko ze střední, za druhé. Mám další stužku, kterou sem zas ztratil, za třetí, budu se opíjet na dvou slezinách, apod……………… Za chyby se omlouvám, ale jsem ještě středoškolaček…..........čibizz
S láskou Váš Šafránek

Šafránkovo vyznání

6. dubna 2006 v 15:51 | Kazma |  Videa
Dnes ráno (13:30) po těžkém probuzení po návratu z clubu No.6 se Šafránek rozhodl projevit své city kjedné dívce ...

Libor Šuráň - Vyznání
I když jsem chlap bez vyznání, teď se vyznávám,
léta jsem měl klamná zdání, lásku že já znám.
Stačí jít se někam napít, vždycky najdeš stůl,
kde je holka, která ztratí s tebou noci půl.

Pár let se dá tak prožít, je to celkem fajn,
život je jak velkej flám.

Najednou ti dojde, že se chováš jak ten čůůůůráááák .... tadýý dadý dadý dadááááá tralaláááá ....tady to máte : >> CHECK IT ! ;) <<

Jak sbalit holku - alá Kazmova supertechnika

2. dubna 2006 v 1:20 | Kazma |  Novinky
Před chvílí se mi stala věc, která se ve slovníku označuje slovem "trapas". Byl to pro mě tak potupný zážitek, že jsem se musel sám sobě zasmát a plácnout to sem ... (možná to pošlu i do Bravíčka :) )
Tak jo, k věci. Jednoduše, představte si situaci :
Rodiče vás požádají aby jste s nimi jel na trapnou, nudnou, otravnou rodinou oslavu kdy jeden z vašich údajnýh dědů z devátého kolena, kterého jste vživotě neviděly slaví 80. Po dlouhém přemlouvání si řeknete : "Fajn obětuju se, o nic nejde - jen je tam dovezu, nažeru se, jedu do hajzlu a večer se pro ně vrátím." Jakmlie dorazíte do restaurace kde se má ta sešlost konat a otevřete dveře, rozzáří se vám úsměv ve tváři. Stojí tam ta krásná, mladá, blonďatá koc, kterou jste už kdysi na podobné akci viděly, ale bylo vám tak 13 a nevěděly jste ... co ..s.... mnoooo prostě jste tehdá měly jiný zájmy... Teď po těch letech jste ji po dlouhé době spatřily a spadla vám z ní spodní čelist až na podlahu. Celý večer na sebe vrháte takové ty klasické pohledy, občas i něco prohodíte a pomalu si začínáte uvědomovat, že vlastně ta oslava není zas tak špatná a že ta princezna pomalu podléhá vašemu šarmu a vy cítíte, že tohle bude možná jedna z těch pestřejších nocí ve vašem životě.
Ano bude !
Jakmile pokročí hodina a padne tma, tak vás ta slečna poprosí jestli by jste ji ještě nezavezl na Golem (vyhlášený Zlínský clubík) a vy samozřejmě kývnete. Sednete do auta za 2 melouny, které jste si předtím půjčily od svého hodného tatínka, ta slečna si sedne vedle vás, vy se podívate do zpětnýho zrdcádka a zhodnotíte, že zrovna dneska jste si bezvadně nalakoval hlavu, máte skvělý hadry, sedíte ve skvělým autě s ještě skvělejší kočkou, ale zapomenete zhodnotit co se v tom zpětným zrcádku děje z hlediska dopravního. A protože si v takovou chvíli připadáte větší frajer než Patrick Swayze v Hříšným tanci, nezapomenete vosolit rádio na plný koule tak, že nejde slyšet "park assistent", zařadíte zpátečku, začnete prudce couvat, aby jste slečně ukázaly, že nejste žádný béčko ...a najednou PRÁÁÁSK ! Rána jako krává a hned po ní následuje velmi silný a v klidné čtvrti ve 22:00 velmi pronikavý zvuk : "Tůůůůů ... tůůůůůů ...tůůůůůů ...tůůůůůůů ....tůůůůůů ...tůůůůů ....tůůůůůů" doprovázen světelnými efekty. Hned vám dojde, že jste se sice podívaly do zpětnýho zrdcádka jak máte skvěle nalakovaný páčo, ale zapoměly jste se podívat jestli od té doby co jste tam zaparkovaly nezaparkoval nějaký "trotl" přímo za vaši prdel ...
Říkáte nic moc ?
...A co když vám ještě řeknu, že ten "trotl" kterému jsem rozpůlil přední nárazník a rozstřelil levý světlomet byla máti té slečny se kterou jsem se právě chystal zažít nejlepší noc ve svým životě ?
... no nepřál bych nikomu ten pocit, když vyběhla z té restaurace a začala mě tam řešit .... : )))))))) uuuuááááááááááááááááááááááá ...božééééé, ja jsem ale idioooooooot !!!!! :)

Od teďka se nehádám, od teďka se sázím !

1. dubna 2006 v 0:33 | Kazma |  Videa
Zde přidávám jednu videonahráku, která je stará asi 2 měsíce a vznikla na základě sázky uzavřené mezi mnou a Radkem. Jednoduše jsme se vsadily jestli si ten piercing dám nebo ne. Já o tom byl přesvědčen a Radek absolutně ne ...a kdo to vyhráááál ?? ....:) ...hehe ... asi není jednoduchý sežrat na posezení celou, velkou cibuli :) ... že Radku :)
>>CHECK IT ;) <<